{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Ja imam nod32 i odlican je... po meni jedan od najboljih ako ne i najbolji... jedino je lose sto uvek moras nalaziti te key-ove da bi ga updateovao... ostalo je super :)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Ja imam nod32 i odlican je... po meni jedan od najboljih ako ne i najbolji... jedino je lose sto uvek moras nalaziti te key-ove da bi ga updateovao... ostalo je super :)


skini MiNODLogin i pri svakom paljenju kompa sam trazi i ubacuje nove kljuceve i nemoras se brinuti
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Ogranicenje u velicini konacnog fajla ne postoji, postoji ogranicenje samo za velicinu linkova.Na rapidshare do 200mb.Ali ako imas fajl od npr 10gb ti ga podelis uz pomoc winrara na 50 fajlova od 200 mb i uploadujes ih.Na rapidshare napravis besplatan nalog https://ssl.rapidshare.com/cgi-bin/collectorszone.cgi kako ne bi postojalo ogranicenje da tvoji fajlovi mogu biti skinuti samo 10 puta.
Za ostalo mozes pogledati ovde
http://serbianforum.org/pravila-i-t...dovati-rar-fajlove-sa-sifrom-i-bez-sifre.html

Ajde kad smo vec kod toga, jel mi mozes dati direktan link ono da se moze skinuti vise od 10 puta... nisam premium vec obican user... ovaj sto si ovde ostavio nije za registraciju vec za login... hvala unapred :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
3
Mnogi trebaju pomoc i za otpakivanje fajli koje su skinuli pa sam hteo da zamolim moderatore da napisu nesto i na tu temu (za skidanje su to odlicno uradili SVAKA CAST). Nije u pitanju samo RAR ili ZIP. U pitanju su stvari kao sto su na primer ImeFilma.2009.Movie.part1.rar.html koji ima 100 MB pa kad ga otvorim ima 400 MB avi.fajla u novom direktorijumu (i tako 5 direktorijuma). Kako sad to spojiti pitaj boga. E tu bi mi moderator mogao pomoci. Mada znam dosta (cini mi se) ipak mislim da ima ljudi koji znaju i manje od mene i da vape za vasom pomoci, naravno ako imate vremena da odvojite jer znam da je ovo malo veca tema kao i ona o skidanju fajlova koju ste izvanredno uradili. Inace sam odusevljen SF i iako sam probirljiv uvek nadjem nesto interesantno i lepo. Zato sam vam zahvalan i ZELIM VAM SVE NAJBOLJE sa puno uspeha u radu.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Ono sta ste uradili sa filmovima je stvarno za svaku pohvalu, mogu sa lakocom pronaci film koji zelim. Pa sam mislio da mozete nesto salocno da uradite i sa igrama za PC, jer su linkovi razbacani tako da se morate malo namuciti da bi pronasli igru koju zelite da downlodujete.
Postavite spisak igrara pa nek tu postavljaju download linkove.
Poz.....smile3
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top