{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
21
Nije nista tesko samo treba da pratis ovo uputstvo

[FONT=&quot]INSTALACIJA: WINDOWS 2k/XP[/FONT][FONT=&quot]
Kada budes palio racunar, pritisni dugme DEL da bi usao u BIOS, u BIOS-u imas opciju BOOT u kojoj treba da namjestis da prvi drajv sa kojeg se pokrece sistem bude CD-ROM. kad to podesis pritisni dugme F10 da bi sacuvao sve izmjene, ALI prije toga u racunaru treba da bude ubacen disk sa operativnim sistemom XP ili vec koji si htjeo da instaliras.
Poslije toga na ekranu ce ti pisati PRESS ANY KEY FOR BOOT FROM CD pritisni ENTER ili bilo koje drugo dugme i pocece da se vrsi reinstalacija koju moras da pratis do kraja.
Kad se sve to zavrsi instaliraj DRAJVERE koji su ti dosli sa LAP-TOP-om.
Sretno
[/FONT]
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
9
Samo da kazem sta sam u prethodnih sat vremena uradio.
Sve na intuiciju.
Skinuo sam Hirens sa interneta, sprzio ga na CD, zatim podigao sistem na loptopu u Hirensovom MINI WINDOWSu... I sad pijem kafu zadovoljan pocetnim uspehom... :)E sad, kako dalje? Mogu li iz ovog Hirens mini windowsa da popravljam redovan windows i da cistim trojance? Samo da kazem da nemam instalacioni CD Windows XP ... ako treba i njega cu skinuti sa interneta, ali bih da radije da pronadjem neku opciju da sve popravim iz ovog kul mini windowsa.... jao sto je uzbudljivo :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Za bilo kakvu popravku trebace ti Windows XP disk, stoga pravac na skidanje ;)
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
9
Dobro,
A da li možeš da mi objasniš kako da POKUŠAM da iz mini windowsa (sa butovanog CD-a) očistim hard disk od virusa? Ima li načina? Mislio sam da Hirens sadrži neke alatke za takve operacije...
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Da. Bio to status ili slika ili bilo sta, sto je sa tvoje strane postavljeno tebi ce stici obavestenje. Sa onim prvim postom ne znam sta si mislio, ako si tagovan isto ti stizu obavestenja ili ako si dodao neki komentar na neku sliku pa ako je neki levi covek komentarisao opet ce ti stici obavestenje, valjda je sada jasnije sve :)
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Pa dobro ima previse ljudi koji uploaduju u isto vreme, mora se sve to polako odraditi.
 
Član
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
89
samo da vas obavijestim, da je youtube tek nakon 12 casova indeksirao moj materijal i sada naravno postoji tamo. tako da znate da to nije cekanje 10-40 minuta nego vidite i sati preko 12 i vise casova. hvala svima na pomoci

Ja sam znala chekati i vishe od 12h veruj mi wacko2 ali dobro sve se to na kraju sredi :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Treba mi neko ko se "doooooobro" razume u RS naloge, da mi pomogne nešto delikatno :vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
10.12.2009
Poruka
2
to je ista fora kao i kod mene ja imam wirless pa ostavljamo na rapidu istu ip adresu nikad nisam mogao nista da slkinem samo u kasnim satim ... Tako da skinuo sam ovaj mali programcic sto menjam ip adresu i sad rokam samo tako

Mask Surf Pro :dance2:
GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top