{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
probaj ovo

Acronis Backup & Recovery 10 Workstation is the next generation of the Acronis True Image disaster recovery product for small enterprise environments. Built to protect the intellectual property that resides in business desktops and laptops, Acronis Backup & Recovery 10 Workstation combines optimized data protection and ease-of-use. It creates an exact disk image of your office workstation and backs up the operating system, applications, key data files and folders.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
evo jos



* Recovery Digital Camera v3.0.1.5
* Recovery Digital Pictures v3.0.1.5
* Recovery FAT v3.0.1.5
* Recovery FAT and NTFS v3.0.1.5
* Recovery iPod v3.0.1.5
* Recovery Memory Card v3.0.1.5
* Recovery NTFS v3.0.1.5
* Recovery Pen Drive v3.0.1.5
* Password Recovery v3.0.1.5
* Recovery Removable Media v3.0.1.5
* Recovery SIM Card v3.0.1.5
* Recovery Zune v3.0.1.5
* Secure Data Wiper v3.0.1.5
* Website Monitor v2.0.1.5
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
Da. Bio to status ili slika ili bilo sta, sto je sa tvoje strane postavljeno tebi ce stici obavestenje. Sa onim prvim postom ne znam sta si mislio, ako si tagovan isto ti stizu obavestenja ili ako si dodao neki komentar na neku sliku pa ako je neki levi covek komentarisao opet ce ti stici obavestenje, valjda je sada jasnije sve :)


Hvala,to sam provalio i ja,nego malo dok se snadjem posto sam novi na facebook-u.
P.S. OVU TEMU MOZETE ZAKLJUCATI
 
Član
Učlanjen(a)
10.12.2009
Poruka
1
Ima interesantnih starih domaćih TV serija, ali ni jednu ne mogu downlodirati jer kad ubacim password (Filmografija.Com) bez obzira da li selektiram sve ili samo neki broj, pojavljuje s e naredba da još nešto moram napraviti. O čemu se radi?
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
9
Dao si mi gomilu programa za koje i ja znam.
Meni treba preporuka i savet, a da lutam od programa do programa mogu i sam.

Nego, pomozi mi bar u vezi sledeceg

Pazi ovo,

DISK C pokazuje da ima duplo vise zauzete memorije nego sto stvarno ima?
Kako to?
(taman koliko memorije su zauzimali nestali folderi)
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
109
zamolio bih poznavaoce za savjet koji laptop kupiti. naime, planiram da kupim laptop nekakve normalne vrijednsti - nista pretjerano skupo. ono sto se po vama pokazalo dobro, velicina ekrana srednja, hvala.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Novi, polovan, do koliko para?
Ja sam već imala Compaque i bila prezadovoljna, ali sam ga zamenila i kupila Acer Aspire 5315, i sasvim fino radi, ali ima jednu začkoljicu. Ne može da se instalira ništa starije od Viste.
Preporučujem Dell, u svakom slučaju, kao nešto provereno dobro, mada se i Toshiba Satellite dobro pokazala.
Što se ekrana tiče, od tih "srednjih varijanti", mislim da je najprijatnija veličina 15,4'.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top