{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
haahh nebi se slozila s vama postoji program za provalu passworda.(moja ga frendica ima..)nikakvi keyloggeri koji ti udu u cijeli sustav ima jeda jednostavan program...

Kada bi tp bilo tako svi bi citali tudje mejlove! A i nemojmo zaboraviti posle svakog pristupa
negde neki sajt mejl bilo sta ostaje ip adresa sa koje je pristupano ili neki drugi podatak tako
da onaj ko zna uvek otkriti ko je glumio Dzejms Bonda! :D
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2010
Poruka
3
Skenirao sam komp i pronašao 113 malvera

Moje ženče igrala je neku igricu na facebooku i ,,ništa"nije kliktala,al su profili sje*ani.POkušao sam reset lozinke i uspem,ali ne mogu da se logujem na fb jer piše da je zbog hakerisanja zaključan.Ja sam skenirao komp i pronašao virus koji je antivirus izbrisao.Profili fb od moje porodice su hakerisani 3 imaju zapamćene lozinke u fajerfoksu,ali četvrti nije imao zapamćenu lozinku,ali svi su isto prošli,kada pokušam logovanje ovo izađe


Recently, there was a security incident on another website unrelated to Facebook. Facebook was not directly affected by the incident, but your Facebook account is at risk because you were using the same password in both places.
In order to keep your information secure, we've locked your account. Before we can unlock it, please verify your identity and change your password.
Your account will remain hidden until you complete this process.


kliknem nastavi i piše

Potvrdite svoj identitet

To confirm your identity, please log in from one of these browsers you have used before:

Firefox за Windows 7 (22. новембар у 17:26)
Firefox за Windows 7 (11. новембар у 22:31)

Alternatively, you can upload a photo ID to confirm your identity.

kliknem na upload i


Opremi foto ID
To make sure this is your account, we need you to upload a color photo of your government-issued ID. Your ID should include your name, birthday and photo.
Acceptable IDs include your:

Passport
Driver's license
State-issued ID card
Military ID card
Immigration ID with signature

We can't accept:

Your profile picture
Everyday pictures

uglavnom kada se klikne da nemam dokumenta,kaže

If you don't have a government-issued photo ID, you can upload two alternate IDs. Together, these should clearly show:

Ваше име
Твој рођендан
Your photo

Forms of alternate ID we accept include a utility bill, company or school ID, library or sports club card, birth certificate, social security card or bank statements.


strah me da ne sje*em i komp,da ne uleti neki virus ako otpratim sve korake.Nemam nameru da im šaljem kopiju ličnih dokumenata,a treba mi savet kaku da vratim fb nalog.Napravio sam novi profil i u pretrazi nema nas.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.266
Mozda je ovo!

Kod:
[url]http://intfiles.com/File/cacdb8amoalpg[/url]
 
Učlanjen(a)
14.09.2013
Poruka
23
Pozdrav,
da li neko zna da li se mogu prekopitari ulaznice za klizaliste. Uporedio sam dve ulaznice i razlikuju se po bar kodu..Na ulazu kad se kupi ulaznica ide se do onih kao pokretnih vrata koja se otvaraju samo ako gurnes ulaznicu u neko kao sanduce. Gurne se samo bar kod i onda svetli zelena ili crvena lampica. E sad kontam da kompjuter u sanducetu prepozna da li je neki kod bio ili nije pa onda ako je bio vec unet onda je crvena lampica a ako je bar kod nov tj ulaznica nekoriscena onda svetli zelena lampica. Mislio sam da neizguzvanu ulazinu skeniram pa editujem bar kod pa odstampam.. Nema sanse da kad neki deo koda iskpiram npr. prvu cetvrtinu pa taj deo zalepim na cetvrtu cetvrtinu da vec bude postojeci.. Zna li neko da li bi to funksionisalo?
Slika:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pozdrav,
da li neko zna da li se mogu prekopitari ulaznice za klizaliste. Uporedio sam dve ulaznice i razlikuju se po bar kodu..Na ulazu kad se kupi ulaznica ide se do onih kao pokretnih vrata koja se otvaraju samo ako gurnes ulaznicu u neko kao sanduce. Gurne se samo bar kod i onda svetli zelena ili crvena lampica. E sad kontam da kompjuter u sanducetu prepozna da li je neki kod bio ili nije pa onda ako je bio vec unet onda je crvena lampica a ako je bar kod nov tj ulaznica nekoriscena onda svetli zelena lampica. Mislio sam da neizguzvanu ulazinu skeniram pa editujem bar kod pa odstampam.. Nema sanse da kad neki deo koda iskpiram npr. prvu cetvrtinu pa taj deo zalepim na cetvrtu cetvrtinu da vec bude postojeci.. Zna li neko da li bi to funksionisalo?
Slika:

Kad gurnes ulaznicu u citac taj bar kod se ponistava ulazi u njihovu bazu podataka da je ta ulaznica prodata!
E sad male su sanse da prekopiras bar kod editujes i potrefis neki od vazecih bar kodova od par miliona kombinacuja!
To ti se ne isplati da rizikujes jer je to falsifikovanje zbog toga mozes zatvor da zaglavis!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: OmS
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Potrazite nekog od vasih boljih prijatelja i vidite da li se nalazite medju njegovim prijateljima,pa probajte vratiti vase slike ili sta vec trazite,ako ne uspe onda vas je neko izbrisao skroz iz FB stranice i to je neko ko je poznavao vas "username i pasword",a ima i zaludnika bezobraznih koji uce da hakuju i polako se igraju i skidaju razne profile iz zezanja.I nemojte se zacuditi ako ste pisali nesto o politici i o nekom politicaru da bude to sredjeno "Odozgo".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top