{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
nedavno sam u jednoj od particija instalirao Windows 7 64 bit,nasao sam sve drajvere i sve radi OK,medjutim brine me to sto moja graficka kartica GeForce 9600GT 512mb/256bit/GDDR3, podrzava kako pise na kutiji "DirectX 10" zanima me kako je, moguce da mi sistem radi bez problema i dali je DX11 veliko opterecenje za graficku karticu,napominjem da nisam probao da igram igrice.Drajvere za nju sam skinuo sa sajta proizvodjaca tj. "Palit" za 64bit.Zamolio bih za strucno misljenje.
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
0
Opusti se i uzivaj,kartica ti ne podrzava dx11 ali ce ti neke njegove prednosti koristiti iako nemas hardwersku podrsku.Nece ti opterecivat grafiku a software koji treba da ti da neke prednosti dx11 tek treba da izadje.Zato uzivaj.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
4
kako da fajlove koje sam skinula preko jdownloadera pretvorim u film neznam sta da radim sa tom datotekom koju ne mogu ni da otvorim da li mi mozda fali neki program za pretvaranje datoteka u rar ili nesto drugo puno puno hvala:dntknw:wacko2yes3:D
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
61
Pre svega potreban ti je WinRaR, da bi mogla da extraktujes fajlove....
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
32
neznam u cemu je problem,jdownloader radi sve sam.a to je raspakuje preuzete fajlove zatim ih lepi u jednu celinu,tj film u tvom slucaju,a ako hoces da to uradis sama,skini neki program za spajanje fajlova,kokretno za filmove tj.avi format preporucujem ti Boilsoft video joiner

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
32
Pre svega potreban ti je WinRaR, da bi mogla da extraktujes fajlove....
Prvo skini i instaliraj ovaj program ako ga nemas,jer poneki fajlovi su zasticeni sa sifrom koju unosis u ovaj program kad treba da ih raspakujes, ili u jdownloader u toku skidanja kad zatrazi od tebe sifru
 
Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
40
Jel zna neko kako se instalira call of dytu 4 nastavak znaci drugi deo jel se vi diskovi raspakuju zajedno ili kako drugacije pomozite mi!!!
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
4
skriptiram ip adresu u ruter za jdownloader ruter ja simens gigaset sx763 wlan dsl otvori se ruter i trazi me samo passvord koji god da upisem i 4 0 i admin ili bilo sta ne prihvaca molim vas da mi objasnite kako da saznam pasvvord od svog rutera yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top