{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
kad uspjevas skinuti 700 mb za dva tri sata to i nije losa brzina
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
forumasi,
zelela bih da kupim LCD monitor koja mogu prikljuciti za laptop,ne znam koja odgovara laptopu Dell, inca 19 ili 22, zbog crtanja arhitektonske projekte i modeliranja 3D...

Mislim da mozes da prikljucis monitor.. A moja preporuka ti je da uzmes LG 226 i tv je oznaka.. provericu ti pa ti javljam...:)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
prvo sretna nova godina oboma

ko free user na rapidu kad dodas onih 15m , pa onda koliko ti rapid da, mozes jedno 4 filma za noc. nije lose. Kad si na premiumu onda druga prica.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma ne ne pricam o premiumu!

Na mom faxu protok je 1Gbit/s ludnica znaci!!
 
Član
Učlanjen(a)
23.06.2009
Poruka
21
kako moze da se zabrza vremeto na simnuvanje,download, znam deka toa zavisi i od goleminata, kolku ima MB, ili KB, no dali ima moznosti da se namali vremeto na simnuvanje, poskoro da se simne nesto, zasto nekogas na primer 700MB gi simnuva otprilika dva tri saata, na rapidshare ili na bilo koe, dali zavisi i od brzinata na internetot, dali postoi nekoe resenie za da se zabrza procesot na simnuvanje.

ne može nikako da se zabrza oti nema vrska što ti e brzina 1GB na tvojata konkcija ako npr. rapidshare ne ti dozvoluva da simnuvaš so pogolema brzina od 160MB smile3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top