{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
18.11.2010
Poruka
2
Imam original XP ali posto nece da cita CD-ove koji nisu original,da gledam filomove on line,bilo sta skidam zelim da ga izbrisem tu nastaje problem,ubacim CD krenem reinstalaciju i uvek me vrati da moram da ubacim XP original koji sam instalirao jednostavno ne da mi da ga reinstaliram,ako neko zna POMOGNITE
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
na hirenovim diskovima imaju dobri programi za formatiranje diskova, preko jednog od tih programa formatiras hdd temeljno, traje dugo ali isplati se, nakon toga ubaci disk i bootaj ga, trebalo bi da radi. javi ako ne uspije, pa cemo probati nesto drugo ;) i reci mi samo, jel i komp licenciran? ja sam imao problema sa jednim laptopom koji je predvidjen samo za vistu i tu sam vodio borbu par dana da mu stavim xp, ali bez uspjeha. postavljen je fabricki samo za vistu ili nesto novije tipa win7. jedino da sam mu flashirao cipove sto se ne isplati raditi
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
61
Rekli su mi nekad davno ali se ne obazirem na to. Ja iznosim činjenice to jes sve. Neznam da li si probao Kinetic. Ako nisi probaj ga negdje da se uvjeriš da je to njesra. Slab mu je odziv.

Ne trudim se da nadjem.Ipak,gde su ti te "cinjenice"???Ja samo vidim tvoje subjektivno misljenje...
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ne trudim se da nadjem.Ipak,gde su ti te "cinjenice"???Ja samo vidim tvoje subjektivno misljenje...

E pa ono što je za tebe "moje subjektivno mišljenje" u stvari je stvarnost. Ako nećeš da ga probaš nemoraš niko te ne tjera ali onda prestani da pričaš kao da si pokupio svu pamet ovog svijeta, nisi probao, neznaš kao radi i gotovo. Kraj priče.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
61
E pa ono što je za tebe "moje subjektivno mišljenje" u stvari je stvarnost. Ako nećeš da ga probaš nemoraš niko te ne tjera ali onda prestani da pričaš kao da si pokupio svu pamet ovog svijeta, nisi probao, neznaš kao radi i gotovo. Kraj priče.

Nisam probao,mozda bih i zeleo_Odakle ti to "da sam pokupio svu pamet ovog sveta"?!Ajde kazi mi gde su te "cinjenice" kako ih ti nazivas?!Rekao si da si izneo neke cinjenice o "kinekt-u" a ja ih nisam video pa zato je to subjektivno misljenje i za mene,i za bilo kog drugog iole obrazovanog koji ume da razlikuje ta dva ovde pomenuta pojma!
 
Učlanjen(a)
10.11.2010
Poruka
10
maticna ti nije druze uredu ili ram ostalo ti je uredu nemoj brinuti uskoro ce ti sama crknuti ako ne obnovis sistem pod hitno pozz
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nisi naveo koju particiju , kako kazeš formatirao particiju ona je onda vidjiva samo nema podataka na njoj .izbrisao si sve podatke sa nje . ovo sto ti pisem nagadjam jer ti pitanje nije najjasnije.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
61
nisi naveo koju particiju , kako kazeš formatirao particiju ona je onda vidjiva samo nema podataka na njoj .izbrisao si sve podatke sa nje . ovo sto ti pisem nagadjam jer ti pitanje nije najjasnije.
Nzm ni sam sam znm da mi nema partizije lokal d:fool::fool: nemam nikakve podatke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top