{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
ocito ako nisi shvatio da ti kis (kaspersky internet security) usporava net.

Pređi na nod ili neki drugi av
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
od prošle sedmice mi se dešavaju neke stvari na kompu.......npr. kad igram igru ili
slušam pjeme miš zakoči možda jedan minut (pjesma pjeva )drugo internet stranice sporo otvara a nekad neće ni da otvori na msn mi govore da im dolaze poruke koje im nisam poslala(neki link)da li sam pokupila neki virus na netu....šta da radim ili je nešto drugo u pitanju ..
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
sve slične teme sam pročitala ali mi ne pomaže .system restore mi je isključen nikako neznam da ga uključim sve sam pokušala bojim se da nešto ne zeznem
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
25
Moram priznati da u biosu zasad nista nisam jos dirala.....no zasad je OK.....
No cesto ovih dana se desava da snema struja pa komjuter se iskluci... :(....tako da nemogu reci da je bas sve sjajno...jer mislim da ipak je to razlog za moj problem sa komjuterom
Ipak planiram u nedelji da se malo pozanimavam sa moj komjuter, skeniram, izbrisim one strvari koje mi netrebaju....malo da ga sredim...pa da vidim iducu nedelju kako ce se sve odvijati
Hvala puno na svima....:)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Desni klik na my computer, properties, izaberes karticu system restore, kliknes na particiju c: pa na settings, odcekiras turn off system restore.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Skeniraj komp iz safe moda sa nekim update-ovanim antivirusom i programom malwarebytes anti malware.
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
sve sam to radila ali mi nedaje mogućnost da klinem na c ili d ili da gore uključim isključim
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
možeš li mi malo objasniti to skeniranje imam neki anti virus dali trebam neki drugi i gdje da skinem taj program
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Izmedju ostalog, to moze da zavisi i od Windowsa do Windowsa da li ima tu opciju ili ne, s obzirom da su to piratske verzije, pa ih "autori" adaptiraju po sopstvenoj zelji.

Sto se mene tice, taj System Restore je totalna glupost, za svaku particiju vremenom zauzima masu prostora na hard disku, a upotrebio sam ga par puta u toku 10 godina, a od toga je samo jednom bilo koristi od toga.
Ja sam ga iskljucio, koji ce mi.

Ako bas zelis da pravis nesto u tom smislu kada ti to pozelis skini neki od programa koji su za to namenjeni.

Par korisnih linkova ovde na forumu:

http://serbianforum.org/programi/354-norton-ghost.html

http://serbianforum.org/sistemski-alati/34171-ghost-2003-a.html

http://serbianforum.org/tutorijali/30191-backup-sistema-norton-ghost.html
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
kada želim da skinem neki program dole ulijevom ćošku gdje se prkazuju
preuzimanja pojavi se upozorenje kao ova vrsta datoteke može oštetiti vaše računalo.šta to znači ,šta bi se desilo ako bih to ipak preuzela ,dali se to još nekome dešava .......
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top