apsolutni pocetnik

mmg

Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
1
Ljudi, moze jedno pitanje?
Imam racunar koji radi na 1350mhz, 256mb rama i pitanje je sta da instaliram od linuxa na taj isiti racunar? Imam xp sp3 na njemu koji u pojedinim momentima koci da maximuma, uradim speedtest.net i u pojedinim momentima posebno kad ga palim protok je jos malo pa nula.
Pokusao sam sa xbunutu i lbunutu preko windowsa i uvjek pri instalaciji mi javi da imamo 255mb rama i da mi fali taj 1mb rama za pozeljnu konfiguraciju. Instalacija se zavrsi i kada krene ucitavanje bilo kog ubuntua to traje vjecnost. Pozdrav.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Ljudi, moze jedno pitanje?
Imam racunar koji radi na 1350mhz, 256mb rama i pitanje je sta da instaliram od linuxa na taj isiti racunar? Imam xp sp3 na njemu koji u pojedinim momentima koci da maximuma, uradim speedtest.net i u pojedinim momentima posebno kad ga palim protok je jos malo pa nula.
Pokusao sam sa xbunutu i lbunutu preko windowsa i uvjek pri instalaciji mi javi da imamo 255mb rama i da mi fali taj 1mb rama za pozeljnu konfiguraciju. Instalacija se zavrsi i kada krene ucitavanje bilo kog ubuntua to traje vjecnost. Pozdrav.

Probaj Puppy, wattOS i Slitaz.
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2012
Poruka
10
Instalirao sam ubuntu 8.04 preko wubi-ja,sad imam windows xp i ubuntu(dva sistema)...medjutim,ne znam da podesim wifi u ubuntu.Jel zna neko postupno da mi objasni kako se namesta?
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
224
Немам линукс нити сам га користио али можда и ово помогне.

Kod:
https://lapserv.maths.cam.ac.uk/docs/ubuntu-804-wireless.html


или просто куцај у Google wifi ubuntu 8.04 или слично нешто
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2012
Poruka
10
:) probacu,ali mislim da nije tako jednostavno...koliko sam skapirao treba da se instaliraju drajveri,pa ako neko zna,inace to mi je na nekom starom laptopu...
 
Natrag
Top