Antikrist

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
laodikeja
hočeš reći da če rim strašno stradati u razaranju
tako da če antikrist morati napustiti rezidenciju
jer, kršćani to znaju odavno


Ne, vec da dogadjaji koji su odpoceli pocetkom 2011 godine, sve ucestalije kataklizme - zemljotresi, poplave, uragani, itd, kao i poslednja desavanja vezana za napustanje polozaja pape od strane Benedikta XVI, udar munje u katedralu Svetog Petra i zemljores u Italiji, govore da je vreme kraja o kome govori rec Bozja uveliko nastupilo, u kome ce se ustoliciti antihrist i proklamovati globalne verske zakone za ceo svet.
Inace, po onome sto je Bog otkrio, vreme izlivanja Bozjih sudova na ovaj svet je upravo odpocelo pocetkom 2011 godine, a direktni znak je bio veliki zemljotres u Japanu i mestu na novom zelandu sa simbolicnim imenom Krajstchurch - Hristova crkva.
Mi prema tome zivimo u poslednjim danima zemaljske istorije u kojima ce se dogoditi zavrsni dogadjaji koji ce predhoditi Hristovom slavnom dolasku.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Ne, vec da dogadjaji koji su odpoceli pocetkom 2011 godine, sve ucestalije kataklizme - zemljotresi, poplave, uragani, itd, kao i poslednja desavanja vezana za napustanje polozaja pape od strane Benedikta XVI, udar munje u katedralu Svetog Petra i zemljores u Italiji, govore da je vreme kraja o kome govori rec Bozja uveliko nastupilo, u kome ce se ustoliciti antihrist i proklamovati globalne verske zakone za ceo svet.
Inace, po onome sto je Bog otkrio, vreme izlivanja Bozjih sudova na ovaj svet je upravo odpocelo pocetkom 2011 godine, a direktni znak je bio veliki zemljotres u Japanu i mestu na novom zelandu sa simbolicnim imenom Krajstchurch - Hristova crkva.
Mi prema tome zivimo u poslednjim danima zemaljske istorije u kojima ce se dogoditi zavrsni dogadjaji koji ce predhoditi Hristovom slavnom dolasku.

Imas li neki precizniji datum?
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Da li mislis da ce biti ove godine, a ako ne ove, daj okvirno neku godinu.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
1.746
Po nekim drugim pojedinostima koje ne bih iznosio, od vremena kada odpocnu sudovi Bozji do Hristovog dolaska treba da prodje tacno dve godine.
Neka vreme pokaze.

Pa napisao si da su sudovi poceli pocetkom 2011, sto znaci da nesto veliko treba da se desi u martu, da nece novi papa da bude antihrist?
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Ne, vec da dogadjaji koji su odpoceli pocetkom 2011 godine, sve ucestalije kataklizme - zemljotresi, poplave, uragani, itd, kao i poslednja desavanja vezana za napustanje polozaja pape od strane Benedikta XVI, udar munje u katedralu Svetog Petra i zemljores u Italiji, govore da je vreme kraja o kome govori rec Bozja uveliko nastupilo, u kome ce se ustoliciti antihrist i proklamovati globalne verske zakone za ceo svet.
Inace, po onome sto je Bog otkrio, vreme izlivanja Bozjih sudova na ovaj svet je upravo odpocelo pocetkom 2011 godine, a direktni znak je bio veliki zemljotres u Japanu i mestu na novom zelandu sa simbolicnim imenom Krajstchurch - Hristova crkva.
Mi prema tome zivimo u poslednjim danima zemaljske istorije u kojima ce se dogoditi zavrsni dogadjaji koji ce predhoditi Hristovom slavnom dolasku.

Niko živ više ne može da izbroji koji nam je ovo smak sveta po redu. Ja ne znam kako je bilo pre, ali mi se nekako čini da je naša generacija najviše smakova preživela. Sigurno smo besmrtni jer ne smemo da dovodimo u pitanje istinitost proročanstava "jedinih pravih vernika ovde".
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pa napisao si da su sudovi poceli pocetkom 2011, sto znaci da nesto veliko treba da se desi u martu, da nece novi papa da bude antihrist?


Ocigledno je da ce nesto da se desi, da li u martu ili tokom ove godine, to ce mo videti.
Sled dogadjaja treba da bude takav, da ce Bog u jednom danu prodrmati celu zemlju svojim razornim sudovima od kojih su onaj dogadjaj u Japanu samo bleda senka.
To ce zastrasiti politicke vodje za opstanak sveta, tada ce na scenu stupiti antihrist i podrzan od svetovnih i verskih autoriteta uspostaviti obavezni zakon za ceo svet radi smirivanja Bozjeg gneva i opstanka planete.
Oni koji ne prihvate ovaj globalni svetski zakon bice zakonski gonjeni jer ce biti optuzeni da oni donose prokletstvo na zemlju.

U jeku najveceg progonstva prestace vreme Bozje milosti, pocece izlivanje sedam poslednjih zala, nakon cega ce uslediti Hristov drugi dolazak;
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top