Anketa:Parada Ponosa, za ili protiv

Član
Učlanjen(a)
08.07.2013
Poruka
17
iskreno mrzim takve ljude i nebih nikad mogao imat za prijatelja takvog čovjeka a ne daj bože da je netko iz obitelji.

neznam kako to policija dopušta da plaze ulicama i održavaju te parade koje nikoga normalnoga ne zanimaju treba ih suzavcem,pendrekom,vodom pa hodajte,bezmudna stoka koja sramoti ljude,bog je stvorio ženu i muškarca a ne obrnuto
u hrvatskoj ih je čak 150 koji žive skupa koja gadost(kako je lepo biti glup)
 
Član
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
14
evo ja pripadam grupaciji ljudi koja je psihicki poremecena,usled nezposlenosti,beznadja u drustvu,korupcije,maltretiranja od pojedinih politickih grupacija u zemlji,vise puta smo pismeno trazili dozvolu od relavantnih sluzbi u ovoj drzavi da odrzimo paradu odnosno mirnu setnju ulicama Beograda ,Novog Sada i Nisa,pod geslom,,,-SVAKOG UTORKA VIDIM LJUBICASTOG ZECA-,medjutim odbijeni smo,,,sa obrazlozenjem da boja zeca ne odgovra fasadama glavnog grada,,,,da remiziram ja sam APSOLUTNO PROTIV jer je to diskriminacija,ne moze neko dA ZA TO DOBIJE ODOBRENJE A NEKO NE.....
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
132
Ne vidim nista lose u tome. U stvarima koje se povezuju sa time da. Ali u samoj paradi ne.
 
Natrag
Top