Adventisti

Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Miko ti mora da si odlepio kad si resio da udjes u kostac samnom i Sarrdy!!!mi se nikad ne predajemo jer smo za istinu,kao i nasi apostoli do smrti.

Pozdrav od Gere.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
ma vidi se da covek nema pojma gde se uvalio,ili prima debele pare za svoju duznost pastora,ako se ne varam negde sam procitao da je Mika pastor,sveti mika.
Bravo gero ja sam takodje tvoj istomisljenik,pokazao si njihovo pravo lice Sardy takodje.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
































1161114.jpg
ROMAN CATHOLIC CHURCH POLAND (TRIANGLE AND ALL-SEEING EYE)



6926480.png
ROMAN CATHOLIC CHURCH CONFESSIONAL IN MILANO ITALY (TRIANGLE AND ALL-SEEING EYE)

Ovo nema veze s ovime o cemu pises. Na mnogim starijimm zdanjima katolickih crkava je prije bio takav znak trokuta koji simbolizira Presveto Trojstvo. Tebi to mozda nije poznato, buduci da ga pravoslavci nemaju kad ne vjeruju da Duh Sveti proizlazi od Oca i Sina.
Ispod toga oka je nekada stajao natpis: Bozje oko svuda gleda, sakrit mu se nista ne da. A meni je moja baka govorila da je to Bozje oko koje na mene gleda s ljubavlju.
:dtyste:
Eto, tako...Uglavnom, nemas pravo sto se toga tice.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da, ipak vas istina ne zanima, nema odgovora na postove jer i ne moze biti..

Toliko o tome..
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702

Zasto Mihail?Evo zasto.



ostalo na youtube.















































1161114.jpg
ROMAN CATHOLIC CHURCH POLAND (TRIANGLE AND ALL-SEEING EYE)





6926480.png
ROMAN CATHOLIC CHURCH CONFESSIONAL IN MILANO ITALY (TRIANGLE AND ALL-SEEING EYE)



Ovo nema veze s ovime o cemu pises. Na mnogim starijimm zdanjima katolickih crkava je prije bio takav znak trokuta koji simbolizira Presveto Trojstvo. Tebi to mozda nije poznato, buduci da ga pravoslavci nemaju kad ne vjeruju da Duh Sveti proizlazi od Oca i Sina.
Ispod toga oka je nekada stajao natpis: Bozje oko svuda gleda, sakrit mu se nista ne da. A meni je moja baka govorila da je to Bozje oko koje na mene gleda s ljubavlju.
:dtyste:
Eto, tako...Uglavnom, nemas pravo sto se toga tice.

Curice pa nebi se ti umesala da se to netice i tvoga pape.

kakav trokut bre cista egipatska piramida,kakvo trojstvo naravno da tog znaka nije bilo u pravoslavlju dok se neki popovi nisu prodali vatikanu,papi,sad ima da vidis i u pravoslavne crkve i piramide i oko.Evo ti lutko pa pogledaj da ti baba nije govorila o istom OKU.


Da, ipak vas istina ne zanima, nema odgovora na postove jer i ne moze biti..

Toliko o tome..

O kojoj istini ti pricas bratko?ja koliko videh oni vas rokaju samo faktima,argumentima a vi?jedno te isto cepate a istine nigde,argumentacije.

Dajte argumente kako to rade gera,sardy.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
jel da te pitam nesto?jel si ti citao otkrivenje 13?

Bratko dajte argumente,a ne B biblije.Biblijsku istinu ja vide od dva,tri momka ovde od vas nista ne vide.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Miko ti mora da si odlepio kad si resio da udjes u kostac samnom i Sarrdy!!!mi se nikad ne predajemo jer smo za istinu,kao i nasi apostoli do smrti.

Pozdrav od Gere.


Brate Gero, izvinjavam se ja sam tebe smatrao za normalnog coveka i iskrenog sagovornika.
Ko od tebe trazi da se ti predas? Niko!

Ako je istina da se boris za istinu, onda zasto je odbacujes?
Zar ja ne iznosim istinu? Istinu i samo istinu.
Ne znacvi da ja sve razumem kako Bog razume, ja sam smrtnik i mogu da pogresim, ali se trudim da saznam istinu i da zivim po njoj.

Drugo, nisam ja resi da udjem u kostac sa tobom, ti si me lepo pozvao. Ako ti se ne svidja, lako je prestani da me pitas i da odgovaras i diskusija je zavrsena. Gero brate, viidis ti dobro, da se nase verovanje ne zasniva na pricama, nego na Bibliji. Ako ti to nije po volji zao mi je.

Sve najbolje

ma vidi se da covek nema pojma gde se uvalio,ili prima debele pare za svoju duznost pastora,ako se ne varam negde sam procitao da je Mika pastor,sveti mika.
Bravo gero ja sam takodje tvoj istomisljenik,pokazao si njihovo pravo lice Sardy takodje.

Odgovor:
Nimalo me nece iznenaditi ako objavite da sam sledeci papa.
Ako uzmete sva imena koja mi je Smesko pripisao lista ce biti zaista velika.
A ako sledite Smeska onda je vas inteligencija pod znakom pitanja.

Sve najbolje
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
jel da te pitam nesto?jel si ti citao otkrivenje 13?

Bratko dajte argumente,a ne B biblije.Biblijsku istinu ja vide od dva,tri momka ovde od vas nista ne vide.

Da je tebi stalo do istine i da je trazis, naso bi je.
Nego tebe zanima babsko cula rekla kazala a nije videla.

Sve najbolje

Kako veruju pravi Hristovi sledbenici!

Adventisti sedmog dana prihvataju Bibliju kao svoje jedino Veruju i smatraju iznesena temeljna verovanja izrazom ucenja Svetog pisma. Ova verovanja, ovde izložena, sacinjavaju crkveno shvatanje i izražavanje ucenja Pisma. Revizija ovako izraženih verovanja moguca je na nekom zasedanju Generalne konferencije kada Sveti Duh povede Crkvu do potpunijeg razumevanja biblijske istine ili pronade bolji jezik da izrazi ucenje svete Božje reci.

1. Sveto pismo
Sveto pismo, Starog i Novog zaveta je pisana Božja rec data božanskim nadahnucem preko svetih Božjih ljudi koji su govorili i pisali onako kako ih je pokretao Sveti Duh. U ovoj Reci Bog je poverio coveku znanje potrebno za spasenje. Sveto pismo je nepogrešivo otkrivenje Njegove volje. Ono je merilo karaktera, ogled iskustva, autoritativni tumac doktrina i pouzdana zabeleška o Božjim delima u istoriji. (2. Petrova 1,20.21; 2. Timotiju 3,16.17; Psalam 119,105; Price 30,5.6; Isaija 8,20; Jovan 17,17; 1. Solunjanima 2,13; Jevrejima 4,12)
(Adventisticki hriscani veruju)

Posle ovog posta ja sam tovoj istomišljenik kada su Adventisti u pitanju. Pozdrav:
\



Postovanje Sarrdy,

Te gluposti je Gera postirao i ja sam na njih dao odgovor.

Ako ste vi masoni onda za vas svakako tako i znace ti simboli koje ste naveli.

Za nas to nista ne znaci, jer mi se drzimo Biblije.

ZA NAS OKO ZNACI OVO:

"Oci su Gospodnje obracene na pravednike, i uci na jakuk njihov." Psalam 34,15.

"Urazumicu te, i pokazacu ti put kojim da ides, OKO JE MOJE NA TEBI." Psalam 32,8.

"Zemlja kojom se stra Gospod Bog tvoj i na koju su JEDNAKO OBRACENE OCI GOSPODA BOGA tvojega." 5. Mojsijeva 11,12.

"OCI SU GOSPODNJE OBRACENE NA PRAVEDNIKE
, i uci Njegove na jauk njihov." Psalam 34,15.

"Oci su Gospodnje na svakome mestu GLEDAJU zle i dobre." Price 15,3.

"OKO JE GOSPODNJE NAD ONIMA KOJI GA SE BOJE. i na onima koji cekaju milost Njegovu." Psalam 33,18.

Tako moj brate Gero, kada mi adventisticki hriscani upotrebimo oko, mi ga upotrebljavamo u skaldu sa Biblijom
i ono za nas oznacava Bozje oko koje cuva, prati, savetuje i pucuje Njegov narod.

Priznajem, ako ti ili drugi koji podrzavaju masoneriju, i ako ste masoni da za vas iovi smboli mogu da znace nesta drugo, ali mi nemamo nikave veze sa masonima, nego se sluzimo cistom biblijskom terminologijom.

Sada je na tebi i tvojoj bratiji da se opredelite da li cete te sibole prihvatiti kao biblijske, jer se i navode u Bibliji
vekovima pre nego su postali masoni, ili ce oni za vas i dalje ostati SAMO MASONSKI ZNACI?

Sve najbolje

ADVENTISTI OVAKO VERUJU

Trojstvo
Postoji jedan Bog: Otac, Sin i Sveti Duh, jedinstvo tri lica iste vecnosti. Bog je besmrtan, svemocan, sveznajuci, iznad svega i svuda prisutan. On je beskonacan i prevazilazi moc ljudskog shvatanja, ali ipak poznat preko svojih otkrivenja o Sebi. On je vecno dostojan da Ga sva stvorenja poštuju, obožavaju i da Mu služe. (5. Mojsijeva 6,4; Matej 28,19; 2. Korincanima 13,14; Efescima 4,4-6; 1. Petrova 1,2; 1. Timotiju 1,17; Otkrivenje 14,7)

Bog Otac
Bog vecni Otac je Tvorac, Vrelo, Održavalac i Vladar celokupnog stvaranja. On je pravedan i svet, milostiv i pun milosrda, spor na gnev i obilan nepokolebljivom ljubavlju i vernošcu. Osobine i sila koje su se pokazale u Sinu i Svetom Duhu takode su otkrivenje Oca. (1. Mojsijeva 1,1; Otkrivenje 4,11; 1. Korincanima 15,28; Jovan 3,16; 1. Jovanova 4,8; 1. Timotiju 1,17; 2. Mojsijeva 34,6.7; Jovan 14,9)

Bog Sin

Bog vecni Sin ovaplocen je u Isusu Hristu. Kroz Njega je sve stvoreno, Božji karakter je otkriven, izvršeno spasenje ljudskog roda i sud svetu. Za svu vecnost živi Bog postao je i covek Isus Hristos. Zacet je Svetim Duhom i rodila Ga je devojka Marija. Živeo je i iskusio iskušenja kao ljudsko bice, ali je savršenim primerom pokazao Božju pravednost i ljubav. Svojim cudima On je otkrio božansku pravednost i ljubav. Svojim cudima On je otkrio božansku silu i umro na krstu za naše grehe i umesto nas, vaskrsnuo je iz mrtvih i vazneo se na Nebo da u nebeskoj svetinji vrši službu za nas. Doci ce opet u slavi da konacno oslobodi svoj narod i da obnovi sve. (Jovan 1,1-3.14; Kološanima 1,15-19; Jovan 10,30; 14,9; Rimljanima 6,23; 2. Korincanima 5,17-19; Jovan 5,22; Luka 1,35; Filibljanima 2,5-11; Jevrejima 2,9-18; 1. Korincanima 15,3.4; Jevrejima 8,1.2; Jovan 14,1-3)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Odmah na pocetku da kazem, nisam ja Boga nazvao bezkarakternim, vec ti i tvoji ucitelji, za koje se Boziji karakter menja....sto je suludo.Papisti su napravili ovaj novi kalendar u kome je nedelja dan odmora, a vi kao i mnogi narodi idete u kandze Papi, pa naravno, sta drugo ocekivati od bezakonika, i neznabozaca.Ti nastavi da verujes tamo nekoj izgovorenoj reci, nemoj se slucajno osvrnuti na Bibliju, jer ces sigurno naci kontradikciju, i ponizices svoj ego.
izuzetno zanimljiva diskusija, samo molim clana da malo preformulise svoju misao, jer ne ide ovaj narod sam papskoj stolici, vec je smisljeno vode srpski episkopi i patrijarh koji su dobili papski blagoslov, prsten i biskupska zvanja, a narod nije bezbozan, i dragi moj jevrejine, nastavi slobodno sa mislju i zavrsi je, da nazalost sva ta hazarska braca po veri sede upravo tamo gde navodis maloprei ta verska braca upravo sakate moj narod kroz istoriju i vode ga u narucje svetoj stolici za kojom sedi upravo vas verski pobratim hazar....
 
Natrag
Top