Adventisti

Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Ja sm studirao bibliju oko godinu mozda malo vise s JS-ma,ali kad sam izasao na ovaj forum (POELBUSTER MI JE OTVORIO OCI) i shvatio sam ko su zapravo oni,takodje sam mislio da ste vi prava crkva,ali mi je (SARRDY OTVORIO TAKODJE OCI) pa Miko nemoj se brukati spamovima!
Mislim da nije vazno ko je Sarrdy bio,vec ko je sada!!Ja tvrdim da sam pravo-slavni,a ti me stpas u jeres,kojim pravom kad smo mi priznani kao jedinaapostolska crkva,koja nije izasla iz kanona,simbola vere.Ali mnogo je vazno da shvatis ko si ti sada?Nikad nisi dao odgovarajuce argumente na Sarrdyeva pitanja,znas li zasto?jer vasi odgovori nisu biblijski a vec su dogmirani.ja ulazim u temu samo kad vidim da nemozete izaci na kraj s momcima tj s biblijskim argumentima koje vam oni stave a pogotovo Sarrdy.jer nisam licimer kao ti,Ladokeja citam dobro analiziram,provravam i tek onda iznosim.

Ovo sto si ti postavio je blam za tebe kao pastora,uhvatio si se stvarno za slamku za Sarrdy,koji nema nista sa ovom temom,tema je Adventisti,a on je ovde ko i svi drugi,koji ima prava da kaze ko su adventisti,da dokaze argumentima,a posto je kako vidim postao Poelbuster 2,jadni ste vi sektasi koji niste sposobni ni da otvorite posteno vrata svoje crkve,a da se tamo nevidi krst,a obelisk i na njemu Gospod! sramota.

Pavle kaze: da se ja sramotim krsta Gospodnjeg boze sacuvaj.samo ko se sramoti krsta Gospodnjeg on je antihrist,ko ne prizna da se Bog ovaplotio,i postradao na KRSTU antihristov je.dobro vam je Wanhelsing isprasio zadnjice.

Pozdrav od Gere.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Ja sm studirao bibliju oko godinu mozda malo vise s JS-ma,ali kad sam izasao na ovaj forum (POELBUSTER MI JE OTVORIO OCI) i shvatio sam ko su zapravo oni,takodje sam mislio da ste vi prava crkva,ali mi je(SARRDY OTVORIO TAKODJE OCI) pa Miko nemoj se brukati spamovima!
Mislim da nije vazno ko je Sarrdy bio,vec ko je sada!!Ja tvrdim da sam pravo-slavni,a ti me stpas u jeres,kojim pravom kad smo mi priznani kao jedinaapostolska crkva,koja nije izasla iz kanona,simbola vere.Ali mnogo je vazno da shvatis ko si ti sada?Nikad nisi dao odgovarajuce argumente na Sarrdyeva pitanja,znas li zasto?jer vasi odgovori nisu biblijski a vec su dogmirani.ja ulazim u temu samo kad vidim da nemozete izaci na kraj s momcima tj s biblijskim argumentima koje vam oni stave a pogotovo Sarrdy.jer nisam licimer kao ti,Ladokeja citam dobro analiziram,provravam i tek onda iznosim.

Ovo sto si ti postavio je blam za tebe kao pastora,uhvatio si se stvarno za slamku za Sarrdy,koji nema nista sa ovom temom,tema je Adventisti,a on je ovde ko i svi drugi,koji ima prava da kaze ko su adventisti,da dokaze argumentima,a posto je kako vidim postao Poelbuster 2,jadni ste vi sektasi koji niste sposobni ni da otvorite posteno vrata svoje crkve,a da se tamo nevidi krst,a obelisk i na njemu Gospod! sramota.

Pavle kaze: da se ja sramotim krsta Gospodnjeg boze sacuvaj.samo ko se sramoti krsta Gospodnjeg on je antihrist,ko ne prizna da se Bog ovaplotio,i postradao na KRSTU antihristov je.dobro vam je Wanhelsing isprasio zadnjice.

Pozdrav od Gere.
Upravo tako. Veoma mi je drago što sam te spasio Adventizma, a za to ti nikada u životu neću ništa potražiti, uostalom kao ni drugima koje sam spasio od Adventizma.
Ali glavna stvar u svemu ovome su TRI stvari:

1. Čemu tema Adventisti, ako ćemo na njoj postirati o tome :
Koji je moj Pastor bio;
U koju Crkvu sam ja išao kao Adventista;
Da li sam ja Adventista ili ne (bivši ili sadašnji);
Gde živim i u koju Crkvu idem sada....

Čemu i zašto neko traži sve moje GENERALIJE na temi ADVENTISTI !!

2. Urednik ne reaguje na to, već dopušta da se taj spam nastavlja.
(Meni to sve ne smeta. Ja sam spašen i sada samo mogu da se radujem Hristovom dolasku). Ali da li su spašeni :
Svi Adventisti;
Oni koji sada izučlavaju 33 teme pred krštenje;
Oni koji ne poznaju Adventizam i žele ga upoznati i prići mu.

3. Da li je, za nas Hrišćane, bolje da ODLIČNO upoznamo Adventizam ili ne !?

I na kraju kome ide u prilog da se ova tema spamuje ili zaključa - Bogu ili sotoni ?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Upravo tako. Veoma mi je drago što sam te spasio Adventizma, a za to ti nikada u životu neću ništa potražiti, uostalom kao ni drugima koje sam spasio od Adventizma.
Ali glavna stvar u svemu ovome su TRI stvari:

1. Čemu tema Adventisti, ako ćemo na njoj postirati o tome :
Koji je moj Pastor bio;
U koju Crkvu sam ja išao kao Adventista;
Da li sam ja Adventista ili ne (bivši ili sadašnji);
Gde živim i u koju Crkvu idem sada....

Čemu i zašto neko traži sve moje GENERALIJE na temi ADVENTISTI !!

2. Urednik ne reaguje na to, već dopušta da se taj spam nastavlja.
(Meni to sve ne smeta. Ja sam spašen i sada samo mogu da se radujem Hristovom dolasku). Ali da li su spašeni :
Svi Adventisti;
Oni koji sada izučlavaju 33 teme pred krštenje;
Oni koji ne poznaju Adventizam i žele ga upoznati i prići mu.

3. Da li je, za nas Hrišćane, bolje da ODLIČNO upoznamo Adventizam ili ne !?

I na kraju kome ide u prilog da se ova tema spamuje ili zaključa - Bogu ili sotoni ?

Pa zna se kome meni sigurno ne,vrata se obicno zakljucavaju kad neko ne zeli da udju kroz njih.A Zasto?a ako htedu da je zakljucaju neka mi odosmo na druge forume! meni se i onako vec nesvidja ova nepravda koja se ovde odvija,forum zaboravlja da mi mozemo da otvorimo sopstvene blogove!poelbuster je to ucinio,zato i ne trosi mnogo vremena na pisanje postova koje mu brisu.Ali on na svom blogu nije ni jedan obrisao,svedok sam.

Primetio sam da se jeres na ovom forumu umanjila od kako smo mi ovde,mozda nekim iz urednika ne odgovara to???

Pozdrav od Gere.

P.S
Ako si mi vrag bicu ti jos bolji prijatelj!!!Tako kaze Hrist,ako te udare po jednom obrazu okreni mu i drugi.

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
POKAZAO SE VUK U OVCIJOJ KOZI 3
Nastavak

Cilj Sarrdyjev nije da iznosi istinu, niti da je brani, jer je i nema, nego evo sta je njegov cilj:
#1074 [25-09-2012 07:41

Onda idemo u daljna RAZOTKRIVANJA, dok nekog ne razotkrijemo.
Mislim Sarrdy da smo vec tebe razotkrili i to je dosta.

Sarrdy tvredi: Lepo sam ti rekao da vam je ''Izgorela kuća''. Odnosno da ste provaljeni.
Kakvo je to obracanje bratu sagovorniku? Znamo da bi ti to zeleo ali,ali?

Posmatrajte dalje:
Ma nema vase subote osim u 5. Mojsijevoj pa ako hoces razvali i sav forum bratko.
U novom zavetu nema takvog zakona pa pukni ako hoces.

Jeli ovo izjava onoga koji izjavi da su mu ispirali mozak? Izgleda da je u pravu.
A sta je sa prokom Isaijom i, Jezekiljem, zar oni ne govore o Suboti?
Zar Hristos i Pavle ne govore o Suboti? Razmisli dobro ako mozes. Koliko su tvoje izjave istinite?
Zasto bi bilo potrebno da u novom zavetu bude zapovest o suboiti? On avec postojiu od pocetka i niko ne predlaze da se menja. A da li si ti nasao zapovest o Nedelji, to je neophodno potrebno, jer takva zapovest bi legitimisla promenu subote u nedelju, ali ti nikad ne nadje takvu zapovest, pa onda nista ti drugo i ne preostaje, nego da pricas makar sta.

A sta kazete za sledeci Sarrdijevu izjavu:
Za SUBOTU nećete imati BIBLIJSKE STIHOVA, sem poturanja starozavetnih stihova koji eksplicitno na puno mesta govori da su 10 zapovesti date Jevrejima.

Sarrdy, sta je to sada, zar ti ovim ne priznajes da se i na drugm mestim, osim Mpojsija, u Biboliji govori o suboti?
Znaci da si sam sa sobom u konfliktu. Saberi se i opredeli za jedno ili za drugo, obje ne idu zajedno.
Pa onda nemoj da se ljutis kad kazemo da je tvoje poucavanje i verovanje prava konfuzija.

Evo vidite kako se Sarrdy lepo obraca svojoj braci hriscanima, znate to je “ljubav” koju on stalno preporucuje:
Ustvari Adventiste i nije tako teško provaliti. Vidiš kako ste brzo provaljeni na ovom forumu?
Pa videli smo ko je sam sebe provalio.

Sarrdyi, ne mislim samo ja o ovim tvojim fantazijama tako, evo sta ti je Izabeleta rekal:

“Sada tek ništa ne razumijem. Mislila sam da si pravoslavac... ali, pravoslavna crkva ne bi vjerovala u takvu bedastoću.”

Sta kazes na njenu izjavu, ona nije adventiskinja? Ljudi su zakljucili da nisi ni pravoslavac iako se za takvoga predstavljas. Sarrdy, konfuzija je zaista velika.

Sledi nastavak
Zelim ti sve najbolje

PS, Sarrdy, da li se secas koliko si puta nama postaviuo pitanja: kazite mi koje su moje zablude?
Eto vidis, sada udovoljavam tome zahtevu, samo izviunajvama se, ne volim da ih ja ptrebrajam i stavljam ti ih pod nos kao ti nama, nego molim te biudi tako ljubazan pa iz ovih mojih postova prebroj ih i sam iznesi koliki je njiuhov zbir. Unapred zahvaljujem na razumevanju i saradsnji.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Upravo tako. Veoma mi je drago što sam te spasio Adventizma, a za to ti nikada u životu neću ništa potražiti, uostalom kao ni drugima koje sam spasio od Adventizma.
Ali glavna stvar u svemu ovome su TRI stvari:

1. Čemu tema Adventisti, ako ćemo na njoj postirati o tome :
Koji je moj Pastor bio;
U koju Crkvu sam ja išao kao Adventista;
Da li sam ja Adventista ili ne (bivši ili sadašnji);
Gde živim i u koju Crkvu idem sada....

Čemu i zašto neko traži sve moje GENERALIJE na temi ADVENTISTI !!

2. Urednik ne reaguje na to, već dopušta da se taj spam nastavlja.
(Meni to sve ne smeta. Ja sam spašen i sada samo mogu da se radujem Hristovom dolasku). Ali da li su spašeni :
Svi Adventisti;
Oni koji sada izučlavaju 33 teme pred krštenje;
Oni koji ne poznaju Adventizam i žele ga upoznati i prići mu.

3. Da li je, za nas Hrišćane, bolje da ODLIČNO upoznamo Adventizam ili ne !?

I na kraju kome ide u prilog da se ova tema spamuje ili zaključa - Bogu ili sotoni ?

Sarrdy, znaci da nemas odgovoira ni na jedno od mojih dvadesetak pitanja.
Dobro je da se to primeti.
Ti obicno kad ti postagvimo pitanja ti postavljas kontra pitanja da tako zamajavas ljuder, ali odgobvora nemas.
Ti si zamislio da je obvo obdaniste a ti Mater, ali kao sto vidis i u tome si se prevario.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
VRLO RADO:
Ali ovo je SPAM, pa ja u tome ne bi učestvovao.


SPAM. Tema je Adventisti a ne Šarrdy.


Sarrdy, nije to nikakav spam, jer mi diskutujemo o tvojim izjavama koje si dao na temi Adventisti, a ne na temi Ekujmenizam.

Znam da bi ti zeleo to da odvedes na drugi kolosek ali kao sto vidis ne ide.

Sve najbolje
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Sarrdy, nije to nikakav spam, jer mi diskutujemo o tvojim izjavama koje si dao na temi Adventisti, a ne na temi Ekujmenizam.

Znam da bi ti zeleo to da odvedes na drugi kolosek ali kao sto vidis ne ide.

Sve najbolje
Da li je SPAM ili ne određuje UREDNIK, a ne šta je ISTINA !
I SPAM najgore vrste neki UREDNIK može proglasiti da nije. I nasuprot toga i neki post koji nije SPAM on može obrisati kao SPAM. Jer je u njegovim rukama '' i nož i pogača !''.
Vreme Božije Milosti.
...Pitanje za Miku i Laodikeju:
Šta nam možete reči o VREMENU MILOSTI !?
Kada ono počinje i kada ono prestaje. Onako kako naučava Crkva ASD ?
Da vidimo da li vam je to Biblijsko naučavanje ili možda ljudsko !
Pozdrav, hvala.

Je jako bitna stvar u našim životima. Iz mnogo razloga. Ja bih sada naveo samo 3 radi lakšeg razumevanja:

1. Njom se ujutru budimo i ustajemo iz kreveta;
2. Takođe se istom tom milošću pripremamo uveče za počinak i ležemo u krevet. Da nema nje, niti bi se ujutru probudili, niti uveče legli;
3. Takođe se njom spašavamo – Zadobijamo večni život. Ona je zaista jedna od neverovatnih Božijih osobina.

Dosta stihova to potvrđuje, zato bih izdvoio samo dva:

Матеј 28:20 Учећи их да све држе што сам вам заповедао; и ево ја сам с вама у све дане до свршетка века. Амин.
Јован 3:16 Јер Богу тако омиле свет да је и Сина свог Јединородног дао, да ниједан који Га верује не погине, него да има живот вечни.



Znači Bog će sve učiniti da pokuša spasiti svako ljudsko biće do Armagedona !
Ako u tome neuspe krivica je isključivo čovekova.

Međutim ni Mika, ni Laodikeja se ni posle 10 mojih apela nisu udostojili odgovoriti na ovo moje pitanje !
Zašto ?
Pa razlog je vrlo prost.
Zato što je to jedno od najvećih jeresi Adventističke Crkve.
A oni su vešto ibegavali o tome reči JEDNO SLOVO !
I Vera021 je to objasnila, i ja. Njih ne zanima vaše spasenje, već vaš novac. Zato sam vas upravo i pozivao više puta u njihovu Crkvu da se uverite u to. I oni će sve uraditi da vas zbog toga uvuku u Adventnu Crkvu. I uvek ignorisati vaša pitanja i vaše postove, i dalje raditi isključivo na marketingu Adventne Crkve.
A umesto toga bitno je da su postirali ovo:



...........

Pročitajte ovih par postova. Ja sam ih pročitao. Puno ćete saznati kakvi su Adventisti i na šta su sve spremni ne bi li stopirali istinu:

1. Niti imaju ikakve veze sa temom – Čist spam kao suza !
2. Niti ima JEDNO slovo o tako važnoj stvari kao što je IZLIVANJE BOŽIJE MILOSTI;
3. Niti ima veze sa istinom – Jer tu nema pitanja u vezi ADVENTIZMA , već u vezi MOG LIČNOG ŽIVOTA, kao i taznih izmišljenih zaključivanja o meni.....;
4. Takođe tu je Mika pomešao i izjave drugih forumaša, sa mojim, a sve u cilju ZATRPAVANJA teme Adventisti sa drugim stvarima, ne bi li ikako ZAUSTAVIO PRODIRANJE ISTINE o Adventizmu.
5. Za to se nije libio ići i do 150-160 stranica u nazad, a šta mislite koliko vam je vremena potrebno za to !? A da nam odgovori na neko prosto pitanje o Adventistima, mu je teško.

Zašto je spam i zatrpavanje:

1. Koja opasnost vam preti od mene. Da sam ja i 100 X gori od Mikinog viđenja moje malenkosti ?
2. Ja vam ne mogu uzetu pare ! A Adventisti to mogu itekako. Oni su majstori za izvlačenje novca.
3. Ja vas ne mogu odvesti u propast, a Adventist sa stotinama njihovih jeresi najverovatnije;
4. Ja vam ne mogu uzeti vaše nekretnine. A Adventisti su majstori za to;
5. Ja vas ne mogu napraviti bezduševnim i bez ljubavi, jer nisam svake subote sa vama na Bogosluženu i svak srede i petka na molitvenim sastancima i predavanjima. A Adventisti mogu veoma lako jer imaju organizaciju iza sebe koji vas prave takvim......
6. Ja vam ne mogu isprati mozak, jer ja držim samo DVE stvari (Matej 22,40) a Adventisti 150.
Pa sada vi vidite od koga se trebate ovde paziti. Da li od mene ili Adventista ?

Najiskreniji da budem i ja sam ovde bio iz interesa. Eto priznaću da bi sve maske pale.
Radi ovog stiha:

Јаков 5:20 Нека зна да ће онај који обрати грешника с кривог пута његовог спасти душу од смрти, и покрити мноштво греха.


I da bih na Nebu imao što više ljudi koje sam poznavao u ovom životu. Istu tu želju sam gaio i prema Miki i Laodikeji. I sada je gaim, ali nažalost oni mi ne veruju. A ja vam kažem, zaista, Bog mi je svedok da govorim istinu.
Pozdrav:
Ja sm studirao bibliju oko godinu mozda malo vise s JS-ma,ali kad sam izasao na ovaj forum (POELBUSTER MI JE OTVORIO OCI) i shvatio sam ko su zapravo oni,takodje sam mislio da ste vi prava crkva,ali mi je(SARRDY OTVORIO TAKODJE OCI) pa Miko nemoj se brukati spamovima!.....
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
POKAZAO SE VUK U OVCIJOJ KOZI 3
Nastavak

Cilj Sarrdyjev nije da iznosi istinu, niti da je brani, jer je i nema, nego evo sta je njegov cilj:
#1074 [25-09-2012 07:41

Onda idemo u daljna RAZOTKRIVANJA, dok nekog ne razotkrijemo.
Mislim Sarrdy da smo vec tebe razotkrili i to je dosta.

Sarrdy tvredi: Lepo sam ti rekao da vam je ''Izgorela kuća''. Odnosno da ste provaljeni.
Kakvo je to obracanje bratu sagovorniku? Znamo da bi ti to zeleo ali,ali?

Posmatrajte dalje:
Ma nema vase subote osim u 5. Mojsijevoj pa ako hoces razvali i sav forum bratko.
U novom zavetu nema takvog zakona pa pukni ako hoces.

Jeli ovo izjava onoga koji izjavi da su mu ispirali mozak? Izgleda da je u pravu.
A sta je sa prokom Isaijom i, Jezekiljem, zar oni ne govore o Suboti?
Zar Hristos i Pavle ne govore o Suboti? Razmisli dobro ako mozes. Koliko su tvoje izjave istinite?
Zasto bi bilo potrebno da u novom zavetu bude zapovest o suboiti? On avec postojiu od pocetka i niko ne predlaze da se menja. A da li si ti nasao zapovest o Nedelji, to je neophodno potrebno, jer takva zapovest bi legitimisla promenu subote u nedelju, ali ti nikad ne nadje takvu zapovest, pa onda nista ti drugo i ne preostaje, nego da pricas makar sta.

A sta kazete za sledeci Sarrdijevu izjavu:
Za SUBOTU nećete imati BIBLIJSKE STIHOVA, sem poturanja starozavetnih stihova koji eksplicitno na puno mesta govori da su 10 zapovesti date Jevrejima.

Sarrdy, sta je to sada, zar ti ovim ne priznajes da se i na drugm mestim, osim Mpojsija, u Biboliji govori o suboti?
Znaci da si sam sa sobom u konfliktu. Saberi se i opredeli za jedno ili za drugo, obje ne idu zajedno.
Pa onda nemoj da se ljutis kad kazemo da je tvoje poucavanje i verovanje prava konfuzija.

Evo vidite kako se Sarrdy lepo obraca svojoj braci hriscanima, znate to je “ljubav” koju on stalno preporucuje:
Ustvari Adventiste i nije tako teško provaliti. Vidiš kako ste brzo provaljeni na ovom forumu?
Pa videli smo ko je sam sebe provalio.

Sarrdyi, ne mislim samo ja o ovim tvojim fantazijama tako, evo sta ti je Izabeleta rekal:

“Sada tek ništa ne razumijem. Mislila sam da si pravoslavac... ali, pravoslavna crkva ne bi vjerovala u takvu bedastoću.”

Sta kazes na njenu izjavu, ona nije adventiskinja? Ljudi su zakljucili da nisi ni pravoslavac iako se za takvoga predstavljas. Sarrdy, konfuzija je zaista velika.

Sledi nastavak
Zelim ti sve najbolje

PS, Sarrdy, da li se secas koliko si puta nama postaviuo pitanja: kazite mi koje su moje zablude?
Eto vidis, sada udovoljavam tome zahtevu, samo izviunajvama se, ne volim da ih ja ptrebrajam i stavljam ti ih pod nos kao ti nama, nego molim te biudi tako ljubazan pa iz ovih mojih postova prebroj ih i sam iznesi koliki je njiuhov zbir. Unapred zahvaljujem na razumevanju i saradsnji.

mnogo prasine oko dana,koji nikog ne moze spasiti,kako i kaze apostol pavle u rimljnanima,14. neko drzi sve dane da su jednaki,a neko ih razlikuje,svako da bude uveren za svoju misao. zato tema jevrejima 4.gl. vrlo budno opominje da ne izgube mnogi vecni pokoj koji je jos otvoren i svak moze uci. kako inace razumeti galatima 4. kada isti pavle kaze jasno sa povikom zaljenja da izgubise Hrista oni koji hoce zakonom da se opravdaju,ili pak u prethodnom stihu kada kaze :21.kazite mi vi koji hocete pod zakonom dabudete,ne slusate li zakona? i dalje govori o dva zaveta,o zakonskom delu koja je gora sinaj i danasnji jerusalim,koji danas drze zakon i subotu i koja je agar tj. robovanje(robinja agara koja radja ismaila) i drugi zakon slobode koji je gornji jerusalim,koja je slobodna i koja je pod Bozjim obecanjem. kao sto tu zakljucuje dalje da je avraam izgnao sina ropinje jer isti nije mogao naslediti obecanje Bozje. kao sto u rimljanima kaze da nije Bog rekao avraamu obecanja(mnozina) i zakon i Isus,vec je rekao samo obecanje a mislio je Bog jasno na isaka tj. na Hrista ,isak je slika na Hrista. tako adventisti i drugi koji zakon drze moraju znati da rimljanima pise da niko ne moze odrzati zakona i da je plata za to smrt.vracanje na zakon donosio jedinu platu na zalost smrt. u propovedi na you tube(ako nema lenjosti ovde) moze se lepo cuti sustina dva zaveta i nemoc zakona danas onima koji ga drze,u naslovu propovedi,"originalno Bozje seme",I i II deo. mir svima.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Sarrdy, znaci da nemas odgovoira ni na jedno od mojih dvadesetak pitanja.
Dobro je da se to primeti.
Ti obicno kad ti postagvimo pitanja ti postavljas kontra pitanja da tako zamajavas ljuder, ali odgobvora nemas.
Ti si zamislio da je obvo obdaniste a ti Mater, ali kao sto vidis i u tome si se prevario.

Miko pa sta to pricas?Sardi ti nije ostao duzan odgovora, vec je na svaki tvoj post odgovarao iskljucivo biblijski.

Ja nisam mnogo ucestvovao na temi ali takodje nisam dobio biblijske odgovore vec samo spamove s vase strane,zato se retko i ukljucujem na ovu temu.

Ako ti smatras da su vasi odgovori na njihove biblijske citate opravdani spamovima to je drugo,ja kao i ostali smo proveravali stihove i vase i njihove,pratili smo temu mogu ti reci da ste izgubili.

u nedostatku argumenata,poceo si da spamujes temu o Sardiju,koji vas je prosto naprosto rasturio argumentima,ostali takodje.

Nemam sta reci na tvoje poslednje postove prosto sam razocaran,mislio sam da si veliki poznavaoc biblije a ne Sardija.

Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Miko pa sta to pricas?Sardi ti nije ostao duzan odgovora, vec je na svaki tvoj post odgovarao iskljucivo biblijski.

Ja nisam mnogo ucestvovao na temi ali takodje nisam dobio biblijske odgovore vec samo spamove s vase strane,zato se retko i ukljucujem na ovu temu.

Ako ti smatras da su vasi odgovori na njihove biblijske citate opravdani spamovima to je drugo,ja kao i ostali smo proveravali stihove i vase i njihove,pratili smo temu mogu ti reci da ste izgubili.

u nedostatku argumenata,poceo si da spamujes temu o Sardiju,koji vas je prosto naprosto rasturio argumentima,ostali takodje.

Nemam sta reci na tvoje poslednje postove prosto sam razocaran,mislio sam da si veliki poznavaoc biblije a ne Sardija.

Pozdrav.
dobro si primetio,izbegavanje dijaloga je prvi znak da neko nema dokumentovan odgovor ne na coveka vec na svetoga Duha.
 
Natrag
Top