ADSL ili Kablovski internet?

Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Po meni aKablovski...
mnogo stabilniji i nema opterecenja..:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
13
Po meni ADSL je najbolji ja imam sa brzinom 4mbit download i 512Kb upload ,i cak imam jos i TV preko te brzine ...
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
4
Imam ADSL na dva mesta,kući i u ordinciji,sem toga kući i IPTV. Modem je HUAWEI ima i wireless koji takođe solidno funkcioniše. Ovog moment pišem na lap topu koji bežično povezan a u isto vreme moj sin je na netu sa desk top kompjuterom koji je kablom povezan sa modemom. Doduše nemam iskustva sa kablovskim pa ne mogu da poredim. Trenutni protok je 54 Mbps/sec. a na stacionrnom pokazuje 100.
Generalno da kažem,zadovoljan sam.
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Imam ADSL na dva mesta,kući i u ordinciji,sem toga kući i IPTV. Modem je HUAWEI ima i wireless koji takođe solidno funkcioniše. Ovog moment pišem na lap topu koji bežično povezan a u isto vreme moj sin je na netu sa desk top kompjuterom koji je kablom povezan sa modemom. Doduše nemam iskustva sa kablovskim pa ne mogu da poredim. Trenutni protok je 54 Mbps/sec. a na stacionrnom pokazuje 100.
Generalno da kažem,zadovoljan sam.


xexexex,to nije to,to je brzina od rutera/modema do racunara,tj.brzina LAN karte.
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
4
Ok ja sam gineklog pa mogu da lupim kad je ovo u pitanju, suština je da sam zadovoljan ADSL-om.
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
4
Šta znam,nemam nikakvo iskustvo sa kablovskim tako da ne mogu porediti. U čemu je prednost, prosvetli me?
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
1
KATV Cukarica

Jel ima neko ovde da je sa Cukarice i da pritom slucajno ima kablovski net?
Imam varijantu da zamenim ADSL 1024/128 koji radi pristojno skroz,za SBB kablovski koji ima 4 puta brzi download...
 
Natrag
Top