ADSL ili Kablovski internet?

Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Ako ne želiš rizikovati, uzmi Sbb, toplo ga preporučujem.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
110
sta znam, ja koristim adsl u sezamU i nikad nisam imao bilo kakvih problema...
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Kablovski za igrice ... a za download je svejedno ako sve radi u fullu.
 
Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
80
Ja koristim ADLS kod telekoma i imam solidan protok i sve mi odlicno funkcionise, nisam imao apsulutno nikakvih problema. A sto se tice sbb-a to ni ne znam kako radi....za sada ADSL :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2009
Poruka
8
Ja sam probao kablovski (sbb i ikom) i adsl. Kablovski je po meni definitivno bolji, i zbog on-line igranja i zbog downloada, ali opet postoji razlika izmedju sbb-a i ikom-a. Ikom je nesto sporiji, da ne nagadjam zbog cega, sto znaci da je sbb definitivno u samom vrhu po odnosu cena-kvalitet! Mada cuo sam da je beo city isto veoma dobar kablovski provajder, jer daje npr. 2mb dl umesto 1.5mb kod sbb-a, ali to ne mogu da tvrdim nisam siguran u tacnost informacije.
 
Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
80
A zbog cega je bolji? JEr je jeftinije? Ma daaj koristio sam sbb 2god i nije uopste u rangu sa adsl-om, jedina prednost je sto imas dodatan protok u lokalu i nista vise..
Sbb kad se preoptereti nije ni za smece, koliko puta ne moze da se striminguje you tube... necu da jednog hvalik a drugog gadim a adsl je bolji definitivno..
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Odgovor na sve ovo...

Sbb za on-line igrice
Adsl za download...

To je to ;)
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
ADSL definitivno,ja sam prezadovoljna sa njim.Kablovski nisam probala,ali sam čula da nema neke velike razlike od adsl,što se brzine tiče...e sad koliko je to tačno ne znam.
 
Natrag
Top