5 Mojsijeva 5! Jezikelj 20!

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sardy, opet upucujes ljude na sebe kao autoritet, rec Bozja je istina a ne tvoja i moja rec, a ko je razuman videce ko ovde iznosi rec a ko svoje insinuacije..
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Sardy, opet upucujes ljude na sebe kao autoritet, rec Bozja je istina a ne tvoja i moja rec, a ko je razuman videce ko ovde iznosi rec a ko svoje insinuacije..
????????????????
O čemu ti pričaš Adventisto?
Vidim sa mnom ali o čemu.
Da li ste vi nekad Adventisti čuli za STIHOVE, ARGUMENTE, UČENJA CRKVE, TEME,....... ja uopšte ne znam o čemu ti pričaš ?
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Да ти немаш ауторитета јер ти није дала адвентистичка црква као њему, разумеш? Или Господ, како он тврди. Говори да греси прелазе на сотону, али зато је њему у визији објављена истина и стално му Господ сведочи да ли ми причамо лажи или не. Зато он има ауторитет да оспори твој ауторитет. Па. који ауторитет може имати члан култа?

Кад год споменемо Хелен Вајт и јереси, Господ му сведочи да смо под утицајем сотоне. То је бар лако, тако говоре сви окултисти, лажни пророци од Едема на овамо. Ништа се није променило.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Ladokeja sve jedno licimer si ti za mene!pa ti vidi kako cec dalje.

Pozdrav od Gere.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Dajte, bre, ljudi, možete li se uzdržati od uvredljivih izraza? Zvuči ružno kada u raspravama počnete da se međusobno vrijeđate. A upotreba uvreda u raspravama, znači samo da nemate drugih argumenata.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Dajte, bre, ljudi, možete li se uzdržati od uvredljivih izraza? Zvuči ružno kada u raspravama počnete da se međusobno vrijeđate. A upotreba uvreda u raspravama, znači samo da nemate drugih argumenata.

Jurka (Licimer je u prevodu dvolican)nevidim cime sam uvredio Ladokeju?to je isto kao kad bih rekao ti govoris dvosmisleno.

Pozdrav od Gere.
 
Natrag
Top