Xinity - Istream u XBMC

Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Ja kad udjem u ISTREAM ima movies tv show genre i td bilo gde da udjem od toga prazno je :O sta je problem?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pa nema ja trazim al nema mislim da je bilo na 92 stranici al sad ga nema ://

Cim udjes u Istream imas Settings.....Obidji ga detaljno i aktiviraj opcije ....naprimer postavi u resolver za realdebrid 105 prioritet,upisi furk user i pas......i obavezno iscekiraj indekse.....

07VuZ.png


kada sve odradis valjano,mora da radi......
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
konacno ispravljen IMDB indexer kod xunity istream addona.....sad uredno prikazeje original titlove....:dance2: Ovaj addon se mi svidja najvise zbog velike baze ostalih adona integrisanih unutra....taj adon sastoji iz pluginova Icefilms, 1channel, muchmoviesHD, tvonline, furknet, watchfreeinhd, simplymovies, moviestorm, YI-FY.....i jos neki......znaci umjesto 10 adona imate sve to u jednom......to je za nas koji nemaju mjesta za vise od 5 adona na glavnoj stranici....:roll::roll:

5383918619.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
A kada ja prico da dobar ti mi reko i nije ti nesto ovaj IStram.......:roll:

Iskreno ja sam istestirao bar jedno 700 addona i postavljam samo one koji vrede......Ima onih koje cu jos postaviti ali mala pauza ,posvecujem paznju i drugim delovima foruma.....
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
A kada ja prico da dobar ti mi reko i nije ti nesto ovaj IStram.......:roll:

Iskreno ja sam istestirao bar jedno 700 addona i postavljam samo one koji vrede......Ima onih koje cu jos postaviti ali mala pauza ,posvecujem paznju i drugim delovima foruma.....

Tebi svaka čast za toliko testiranih addon-a, ja jedva testiram ovo skinova.
Ali krenuti ću i ja malo sa add-onima, ali sigurno neće biti 700 :roll:
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
A kada ja prico da dobar ti mi reko i nije ti nesto ovaj IStram.......:roll:

Iskreno ja sam istestirao bar jedno 700 addona i postavljam samo one koji vrede......Ima onih koje cu jos postaviti ali mala pauza ,posvecujem paznju i drugim delovima foruma.....
Cuj...pa ja sam se najvise zalio zbog titlova jer nisu bili u originalu jer ako si htio taj film ili seriju otvoriti nije htjelo...znas i sam da je bio to veliki bag....jucer su to otklonili i napravili update....sad sljaka normalno....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
od jucer se sad moze instalirati i Istream adon kao samostalni adon....do sad je bio pravljen preko I stream installerja koji je bio ukljucen i skin uz njega.....ovo se nije svima svidjalo(cak i meni :beee:) pa su autori odlucili napraviti i samostalan adon....ja sam ga vec instalirao i malo testirao.....radi bez greske a on ima podrsku za (what the furk,easynews,muchmovies.hd,simplymovies,1channel,watchfreeinhd,tv.online i jos neki )....znaci umjesto da instalirati 10 adona imate sve u jednom....meni se to jako svidja jer imas sve glavne servise na jednom mjestu uz IMDB indexer.....preuzeti ga mozete preko the-one repositora koji se nalazi ovde:

Kod:
[url]https://the-ones-xbmc-repo.googlecode.com/files/repository.the-one-1.2.zip[/url]

uzivajte:roll::roll:
 
Natrag
Top