Xinity - Istream u XBMC

Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
3
Program je zaista odlican, koristim ga nekih godinu dana. Ispocetka je bilo malo povuci-potegni, ali vrlo brzo se udje u stos. Sjajno realizuje visoku rezoluciju.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
boki71; daj ispravi jos taj piratebay u tom sf torrent adonu, pa dodaj jos neki ako se moze.....ima jos nesto odlicnih torrent trekera koji su free.....

Pokusao sam ali se jednostavno razlikuje nesto u samoj bazi sajta u odnosu na predhodnu lokaciju gde je bio do pre neki dan....

XINiTY VIDEO DEMONSTRACIJA

Evo jednog lepog video tutorijala o instalaciji Xinity i samoj demonstraciji istog......

 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Pokusao sam ali se jednostavno razlikuje nesto u samoj bazi sajta u odnosu na predhodnu lokaciju gde je bio do pre neki dan....

XINiTY VIDEO DEMONSTRACIJA

Evo jednog lepog video tutorijala o instalaciji Xinity i samoj demonstraciji istog......

koji addon je u pitanju u tom videu? gledao sam pa nisam prepoznao koji addoon je to?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
koji addon je u pitanju u tom videu? gledao sam pa nisam prepoznao koji addoon je to?

Instaliras preko url Xinity,a zatim u njemu nadjes i instaliras Xinity instalera......

zDlVg1.png


Zatim u program addonima nadjes .Xinity,odredis skin,imas ga i u video addonima i onda imaces Xinity dizajniran XBMC i u njemu ubacene one najosnovnije i recimo najbolje addone......

4SHJrLCP.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Odkad si postavio onaj torrent adon nisam otvarao ni jednog drugog....mislim da je trenutacno vrh od adona za filmove i serije po meni....jedino sto bi jos imao na xbmc jedan adon sa serijama, filmovima, doku sa ex-yu podrucja....mislim da bi svaki to prihvatio ali potreban nam je jedan covjek da bi nam to napravio....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Odkad si postavio onaj torrent adon nisam otvarao ni jednog drugog....mislim da je trenutacno vrh od adona za filmove i serije po meni....jedino sto bi jos imao na xbmc jedan adon sa serijama, filmovima, doku sa ex-yu podrucja....mislim da bi svaki to prihvatio ali potreban nam je jedan covjek da bi nam to napravio....

Vidi jeste to odlican adon ali......ima toga jos dobrog...recimo Istream (Xinity se zvao do pre neki dan)...Pazi ovo 14530 strana sa filmovima......za svaki film puno servera poredjanih po kvalitetu....sta da kazem, sta da slazem sad a da te ne rastuzim....:beee:......

AeMXfnlH.png


waMLq.png


MXxdE.png


ZvuRBSq6z.png


Steta sto nema svih filmova u bazi.......:roll:....ali vuce sa yifu,Icefilma,1channnel.......treba mu se dobro podesiti settings.....i onda je vrh.....nebrojeno servera za filmove,informacija o svakom filmu,.......svasta nesto......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Mileru.........dali radi na Gotham....:roll:.....menjaj verziju XBMC......:beee:

Pazi ovo,naprimer film........ Abducted (2013)

K3DVM7OJw8.png


Vidim informacije koje su u meniju desnog klika misa.......

aU50F.png


Odaberem neki od ponudjenih 86 strimova za film.......naravno HD kvalitet mi treba

C6adebRP.png


I onda gledam film posto mu ubacim i prevod.......

CKg2Pr.png


Usput.........Ima i 3900 strana sa tvojim omiljenim serijama.......:roll:
Prebrzo si presao na novu XBMC verziju........:smisi:
Nije zlato sve sto sija........:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
42
Boki & Muler ajde pomazite:
Gledao sam video tutorial za Xunity Installer tamo gde ste okacili
sve je proslo super,novi izvor,pa onda ono NEON download ... itd.
Medjutim kada dodjem do Xuniti/Settings/... javlja mi gresku
Script Failed!: plugin.py - kako mogu da popravim ovaj error?
Hvala puno.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki & Muler ajde pomazite:
Gledao sam video tutorial za Xunity Installer tamo gde ste okacili
sve je proslo super,novi izvor,pa onda ono NEON download ... itd.
Medjutim kada dodjem do Xuniti/Settings/... javlja mi gresku
Script Failed!: plugin.py - kako mogu da popravim ovaj error?
Hvala puno.

Ima tu izmena ...Pobrisi to,i pronadji u Mikey1234 repositorijumu (Video addons) -Istream installer,zatim ga instaliraj,sacekaj download od nekih 60-70mb,pitace te da izaberes skin po zelji ,i dobices ga u Start meni prozoru.....

Gam8gMBJF.png


Posle ides u njegovo podesavanje settingsa .....i to je to......
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
boki71; sigurno cu i taj istreams isprobati ali zasad na ide u gotham....ali ja to znam testirati pa svojoj metodi pa cu onda podat ocjenu dal je zaista bolji od torrent adona...;)
 
Natrag
Top