Xinity - Istream u XBMC

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
presao sam malo u proslost da sam malo testirao taj famozni Istreams....po meni nije nista posebno koliko sam to istestirao....usput sam pronasao nesto opazki koje nikako ne mogu ispraviti....ovde mi baca dole neke mape, izgleda da je to tako u originalu....sad nisam nasao opciju da to promjenim u listu i sacuvam to da uvek imam listu a ne mape....
2974511817.png


onda se mi ne svidja da i ovde nema metadate uvek....ponekad ima, ponekad nema....vidi se dole levo da nema slicice:

0819262141.png


onda nisam skuzio kako da se mijenja pretrazivac titlova...u setinzima sam podesio da imam iz opensubtitles, podnapisi.net i titlovi.com....svaki put pocne traziti sa opensubtitles a onda sam sve zivo pokusavao kako da odaberem podnapisi.net ali bez uspjeha...verovatno i ne poznajem dovoljno dobro tog aex neon skina jer kod confluence isao sam misem do kraja desno i otvorile se mi opcije za mijenjanje pretrazivaca titlova....

3029693098.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
i kod confluence je isto sranje....ovako mi izbaci u originalu:

2031436022.png


a ja hocem ovako:

6508515599.png


svaki put moram rocno stelati....to je sasvim nekorisno...ne znam zasto si to xbmc ne zapamti kad nesto promjenis....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Za to sto ti sve fali ima jedna uzrecica......ali nebi o tome.....:roll:

Ti si misleo Aeon Nox da savladas za sat vremena......:beee:....to ne biva.......

Evo isto to sto si ti pustio........

Prikaz sam podesavas kakav zelis biti.......

cWEL3m.png

zZTxb.png


Postoji i setting da izbacis opcije prikaza koje nezelis da budu.....

ZMOSud82U.png


Prikaz covera mi je uvek ugasen jer on retko gde radi dobro.....i nevidim svrhu jer negledam film sa prikazom covera i komandi plejera.....

d3k5w.png


Zatim prevod.......hihih vidi kod mene ima natpisa....a i meni za biranje drugih provajdera skroz sa desne strane,...

cXlA8GDCF.png

Imam i prevod........pa jos i zut......:beee:

c5Vni.png


A mogu tu seriju da prebacim i u live TV......:roll:

6BxNn.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Mislim da je ovo podesavanje kod tebe.....ubaci onda bar animaciju da vidis kako deluje mocno kada seta pozadinska slika.....

6JvKQC.png


I ubaci da imas i Titlove.com jer imaju dosta veliku bazu......

uILYz.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Slazem se da ne mogu tako brzo osvojiti aeon skin....ali vec sam rekao da se meni taj skin ionako ne svidja....ja sam to u glavnom instalirao samo tako da vidim sta ima u tom istreams adonu i zakljucio sam da nije nista posebno...dobar je samo toliko da nije potrebno instalirati vise adona....sad sam opet na gotham 13 i onih 5-6 adona koji su mi najbolji....:)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Slazem se da ne mogu tako brzo osvojiti aeon skin....ali vec sam rekao da se meni taj skin ionako ne svidja....ja sam to u glavnom instalirao samo tako da vidim sta ima u tom istreams adonu i zakljucio sam da nije nista posebno...dobar je samo toliko da nije potrebno instalirati vise adona....sad sam opet na gotham 13 i onih 5-6 adona koji su mi najbolji....:)

Pa to je to u principu.... ima bazu 4-5 jako kvalitetna filmska adona...Meni samo jedna stvar nije jasna.Zasto ljudi zure sa instalacijama novih,beta,alfa...i drugih test verzija ne samo xbmc vec svih programa.......To su verzije nezavrsene,prepune nedostataka,bugova.....i jos dosta vode mora proteci kroz tu verziju ,fiksiraju nedostatci,otklone bagovi...... dok dodje do finalne verzije....Ne zove se dzaba beta,alfa....

U principu neka je u pitanju mlaznjak koji stuca,nema podrsku nizasta,baguje.....meni je bolji Orao koji radi dobro,ne kvari se i koga moze svako da vozi bez ikakvog problema pa i malo dete takoreci....
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
6
pozdrav.dali vam radi istream.jucer normalno radio danas baca error plugin py
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
ovako se mi uvek lista otvara u xbmc:
0468915208.png


ali meni se to ne svidja pa moram svaki put rucno podesavati da dobijem ovako kako se mi najvise svidja:

6492202551.png


zanima me zasto se XBMC to ne zapamti? Jel ima lijeka za ovo....koristim confluence skin...mozda postoji neki fajl kojeg bi mogao editovati pa bi mozda resilo taj problem....?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
:):)
ovako se mi uvek lista otvara u xbmc:
0468915208.png


ali meni se to ne svidja pa moram svaki put rucno podesavati da dobijem ovako kako se mi najvise svidja:

6492202551.png


zanima me zasto se XBMC to ne zapamti? Jel ima lijeka za ovo....koristim confluence skin...mozda postoji neki fajl kojeg bi mogao editovati pa bi mozda resilo taj problem....?
Dobar si, ili si jebena picajzla ili ja ne vidim dobro-meni je to majstore isto. Ne se ljutiti , pozdrav
 
Natrag
Top