XBMC - Kodi Pulsar Universal Streaming

Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
Kako da nemjestim serije da budu u 720p rezoluciji a da ne bude preko 1 GB velicine ?

Koji provajder da koristim?

Kada namestim 720p , epizoda zauzima preko 2 GB a traje 40 min .
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
cuo sam za hdrips ali nikad koristio jer verovatno potrebna pozivnica kao i za torrentleech.....prednosti privatnih trekera su odlicne brzine skidanja....da vidimo, mozda dobijemo i neki provajder kojeg si zelimo....pustimo vreme vremenu.....;)

Kako da nemjestim serije da budu u 720p rezoluciji a da ne bude preko 1 GB velicine ?

Koji provajder da koristim?
to ce biti tezko, barem meni nije poznato....jer ima serija koja su velicine i 2Gb u 720p.....recimo zhe walking dead je vec jedna takva serija koja nema fajlova ispod 1GB u 720p.....inace koristi arenabg, eztv i kickass ili piratebay......za sad to lepo sljaka....
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
to ce biti tezko, barem meni nije poznato....jer ima serija koja su velicine i 2Gb u 720p.....recimo zhe walking dead je vec jedna takva serija koja nema fajlova ispod 1GB u 720p.....inace koristi arenabg, eztv i kickass ili piratebay......za sad to lepo sljaka....

Probao sam ali nemam veliku brzinu neta , mislim da Genesis najbolji addon i njega cu nastaviti koristiti :)
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Retko koje serije su 720p a epizoda manja od 1 GB-a, eventualno su 900+ Mb-a. Samo sitkomi od 20-ak minuta trajanja po epizodi mogu da budu oko 500,600 Mb-a a da budu u 720p.

Tebi bi najviše pasovala solucija da blokiraš u konfiguracijama provajdera 720p, onda će ti se pojavljivati samo oni eztv ripovi koji su do 500,600 Mb-a za epizodu koja traje 45-50 min, ali to nije 720p onda. Ne možeš da gledaš recimo Game of Thrones, Homeland, Braking Bad i još gomilu serija takvih a da ti epizoda bude 500 Mb-a, u 720p jednostavno to ne postoji a ako i piše negde to nije pravi 720p.

cuo sam za hdrips ali nikad koristio jer verovatno potrebna pozivnica kao i za torrentleech.....prednosti privatnih trekera su odlicne brzine skidanja....da vidimo, mozda dobijemo i neki provajder kojeg si zelimo....pustimo vreme vremenu.....;)
E onda pogledaj ovaj sajt
Kod:
http://hdclub.org/browse.php
:) Imaju pravilo da sve treba da bude sa hdbitsa, 180000 registrovanih usera i 19000 torenata za sada. Za filmove posle hdbits-a verovatno najbolji traker. Za serije nije nešto ali za filmove i dokumentarce apsolutni hit, ima sve živo u hd. Ne treba ti registracija da pogledaš sadržaj trakera.

Ja sam napravio nalog i već polako počeo da pravimm i upload tamo, kad bi napravili provajder za ovaj sajt veruj mi za filmove samo bi on bio dovoljan, pogotovo što imaju za gomilu stvari one zlatne torrente, da skidaš a da ti se ne računa download, pogotovo za one bd remuxe.

Ajde neću da im dosađujem tamo na forumu za ovaj provider neko vreme, nek malo prođe ali ako krenu da prave za privatne trakere obavezno ću da pitam da li mogu da naprave i za ovaj. :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Probao sam ali nemam veliku brzinu neta , mislim da Genesis najbolji addon i njega cu nastaviti koristiti :)
Ja sam genesis koristio pre pulsara...daleko od toga da je on los ali sto si spomenuo, brzina neta je itekako znacajna za kvalitetnu sliku i zvuk....sad kad mi je net 12 puta brzi nego pre mesac dana odlucio da sad u potpunosti iskoristim pulsar sa 720 i 1080 kvalitet....

E onda pogledaj ovaj sajt http://hdclub.org/browse.php :) Imaju pravilo da sve treba da bude sa hdbitsa, 180000 registrovanih usera i 19000 torenata za sada. Za filmove posle hdbits-a verovatno najbolji traker. Za serije nije nešto ali za filmove i dokumentarce apsolutni hit, ima sve živo u hd. Ne treba ti registracija da pogledaš sadržaj trakera.

Ja sam napravio nalog i već polako počeo da pravimm i upload tamo, kad bi napravili provajder za ovaj sajt veruj mi za filmove samo bi on bio dovoljan, pogotovo što imaju za gomilu stvari one zlatne torrente, da skidaš a da ti se ne računa download, pogotovo za one bd remuxe.

Ajde neću da im dosađujem tamo na forumu za ovaj provider neko vreme, nek malo prođe ali ako krenu da prave za privatne trakere obavezno ću da pitam da li mogu da naprave i za ovaj. :D
pogledao sad na brzaka ali za serije stvarno lose izgleda....the walking dead recimo samo 9 epizoda od jedno 65.....znaci veoma lose....za filmove nisam gledao jer moj prioritet su serije....film tu i tamo koji ako ima jaku igracku zasedbu....
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Jeste, za serije je bezveze. Za to bi nam trebao neki TL, IPTorrents, TV Torrents provajder oni imaju gomilu i sve u 720p. Takođe čuo sam da onaj bitsoup isto dobar za serije, za njega su pokušali da naprave provajder ali nešto zafrkava, za sada ništa :)

Zamenio sam i kickass za extratorrent. Čini mi se da je bolji malo i za serije i za filmove od pirate baya i kickassa? Kad imaš vreme ti proveri pa javi šta misliš. Mislim realno sve su to slični sajtovi, nije neka ogromna razlika ali izgleda da extratorrents izbacuje manje onog 720p/1080p škarta za filmove a i hteo je da mi da vrlo dobre brzine za neke epizode serija na koje se kickass mučio.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
kickass, piratebay i extratorrent sve je to skoro isto....ne znam sve sam to vec testirao ali tezko mi je reci ko je bolji....trenutacno koristim kickass,piratebay, eztv i arenabg....cini mi se ok za 720p i 1080p....ostale kvalitete imam filtrirane....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
u ovom fajlu nalazi se repository za torent provajdere....znaci skinuti zip sa tog linka i instalirati taj zip....onda kad je instaliran taj repo na komp idete unutra i tamo imate sve trenutacno dostupne torent provajdere za pulsar....
Kod:
http://sourceforge.net/projects/icanuckxbmcrepo/files/repository.pulsarunofficial-1.0.1.zip/download
 
Natrag
Top