XBMC - Kodi Pulsar Universal Streaming

Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Isti covjek je napisao i da nije uspio realizovati ideju na način na koji je planirao. Opet ništa novo. Mislim da se više angažovao covjek pod nickom coderz, ali da isto tako samo eksperimentiše.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ne razumem ja tebe šta hoćeš da kažeš kroz tvoje postove ni tren al nema veze idemo dalje :D

Post lepo govori o tome kako ima napretka u vezi Pulsara i privatnih trakera i verujem da će ubrzo izaći jedan provajder privatnog trakera. To bi bila odlična stvar.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Pročitaj čitavu diskusiju do kraja i donesi kvalitetan zaključak, ako već ne zeliš postaviti link.

Svi mi znamo čitati engleski jezik i nije potreban tumač, a pogotovo ne pogrešan. Ako se pozivaš na nešto, citiraj konkretan post foruma koji si pratio i daj priliku ljudima da pročitaju čitavu diskusiju i donesu svoj zaključak.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Jos kad bi nasli resenje da pusta epizode serija koje hoces,kao kod Torrentera,onda mi vise nijedan addon ne bi trebao.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pa to postoji u Pulsaru ili bar koliko ja znam je postojalo. Ja dok sam koristio pre Pulsar sam koristio IMDB Pulsar skriptu da ubacujem filmove u biblioteku pomoću nje a za serije sam koristio Trakt skriptu i on sve lepo ubaci i sortira i kad izabereš neku epizodu on preko njegovih provajdera (trakera) pretraži i ti pustiš šta hoćeš.
 
Natrag
Top