XBMC - Kodi Pulsar Universal Streaming

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
kolega gore vec je postavio link za novi pulsar....ja cu staviti samo changelog nove verzije....

Changelog
v0.4.3:Fix stalled buffering
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Skinuo ovaj novi Pulsar i kodi mi javlja da restartam ali ne pomaže-help
 
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
37
To se i meni desilo da mi trazi stalno restart pa sam deinstalirao i obrisao sve oko Pulsara i ponovo sve instalirao. Kada opet instaliras izadjes iz kODI i opet udjes i radice ti. Samo sacekaj da ti javi poruku (Pulsar daemon has started) da je Pulsar aktivan nakon ulaska u KODI i sljakace sve kako treba.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Muller jel si probao možda ovu novu skriptu mancuniancola za intergraciju Pulsara sa Kodi bibliotekom? Kako se podešava to ako znaš? Nisam bio kući nekoliko dana, sad sam video na Kodijevom forumu tu novinu ali mi nešto nije najjasnije šta treba da se instalira?
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Takođe ako neko može samo da proveri da li mu radi Rarbg provajder. Meni nešto neće, ne izbacuje linkove ni za šta, samo šalje poruku za svaku traženu stvar link not found.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
rarbg provajder radi kod mene....proverio sada kad pisem ovo....a za onu skriptu ne znam ti odgovoriti jer ni ja nisam to testirao....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Provalio sam u čemu je stvar, iz nekog razloga domen rarbg.com je blokiran kod mene, sad koristim
Kod:
https://rarbg.unblocked.pw

A ovu integraciju u Kodi biblioteku tek sad i ja testiram, za sada neće nešto ali provaliću već gde grešim :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top