win 7 problem igrice

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ram mi 4 gb ddr3.
sad cu da kazem ostalo samo da instaliram everest.
na istoj konfiguraciji mi je radila gta 4 bez problema pre.

Dodato posle 24 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

i ovako skinuo sam program aida32 i evo sve o mom pc.
ram 4gb ddr3
graficka ati radeon 5670
windows 7 32bit
i u cemu je problem?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Prvo ces obrisati stari driver ATI-ja sa Driver Cleaner-om (nadji ga na forumu ili googlaj) restsruj komp, zatim skini driver za ATI (ovaj prvi file):

ATI Radeon™ Video Card Drivers

Ponovo restartuj komp, probaj kako radi, ako ne bude dobro, onda skini driver sa sajta proizvodjaca graficke-nisi naveo

Nisi rekao koji je processor, ako je x64 (sto sigurno jeste posto kazes da je RAM DDR3), onda bolje da si taj win 7 x64 install, bolje bi radio, a imas i uslov od 4GB, taj x86 win 7 ti nece registrovati svih 4GB RAM-a, tako da sada imas 3.25GB ili manje...pozzz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
1
Preko programa Ares sam skinuo GTAIV i kad kliknem na nju kaze mi da mi treba 32 bita ili 64 bit verziju windowsa
ja imam windows7 64bita pa kako da instaliram ovu igricu
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Model karte je R5670-PMD1G ili R5670-PMD1G/OC dakle ista, samo je razlika u tome sto ova sa OC oznakom, ima fabricki OC-ovan GPU na 800Mhz, ako je taj model, onda bi trebalo da radi veoma dobro (cak i referentna bez OC na 775Mhz), a jesi li ti obrisao prvo Driver Cleaner-om stari driver za ATI?
Skini ovaj driver:

http://www.msi.com/product/vga/R5670-PMD1G-OC.html#/?div=Driver

on je za x64 i x86 Win 7 i Vista OS.
Dakle kad obrises stari driver, restar kompa, instaliraj ovaj, pa opet restart kompa i onda probaj kako radi, naravno izvrsi sva prethodna podesavanja u Catalyst Control Center, pa javi ima li promena.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
kako da izvrsim podesavanja?
ovo ostalo znam ali kako da sredim ta podesavanja?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Nemoj raditi nista sad, samo odradi prvo ono sto treba, a to je da probas sa originalnim driver-om sa MSI-evog sajta, odradi to pa javi kako je, dakle onako kako sam ti opisao u prethodnom postu i javi jel` bolje?
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
hocu uradicu to sutra sad nemam vremena

Dodato posle 15 Sati 37 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

joj zaboravio sam da ptam kako da vidim jeli mi oc?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Pa u Everest-u brate, idi na Display/Windows Video, pa vidi koja je graficka, uostalom nije ni bitno, sve te igre lepo rade na tim grafama, a driver-i su isti u svakom slucaju za oba modela, jesi li resio taj problem sa driver-om.
Usput reci koji je model CPU-a, mozda je bolje da instaliras Win 7 x64 zbog iskoriscenja RAM-a
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
evo ti pa vidi koji mi je cpu
capturevi.png

evo sad sam ukljucio da mi se skine drajver pa cu da vidim.
 
Natrag
Top