win 7 problem igrice

Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ovo je Intel i3-530 CPU, veoma je dobar, dakle Intelova masina, dobar je CPU za game sigurno, a jesi li probao sa originalnim driver-om koji si dobio u graficku?
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
sve sam uradio i isto pi brate neznam sto nece.
znaci izbrisao sam drajver,restart,instalacija drajvera,restart,i opet isto.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Jesi li driver brisao sa Driver Cleaner-om?
Instalirao si driver sa MSI sajta?
Trebas takodje probati i sa CD-a koji si dobio uz grafu...
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
sve sam to uradio i opet isto.
i zaboravio sam da kazem da mi iskace ovo
capturewl.png
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Instaliraj 32-bitnu verziju, a ne x64, zato se javlja nekompatibilnost, jer ti u datotekama imas driver za oba sistema, a probao si sa CD grafe?

Jesi li nakon toga cistio registry systema sa TUneUp ili slicnim programom, defragmentovao registry i HDD, cistio nepotrebne ostatke iz Temp foldera, sve to uglavnom radi TuneUp Utilities, System Mechanic Pro, Advanced System Care, CCleaner i sl.
Kako moze biti nekompatibilan driver za graficku, ako je to proizvodjac iste dao na svom sajtu?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Malo informacija dajes brate, od kad je to pocelo da se dogadja, dakle sta si instal pre toga koji driver, nemoguce da ne mozes da instaliras driver za graficku? To prvi put vidim, nekompatibilnos se javlja kada driver nije originalan za hardware, kada nije kompatibilan sa Systemom (to je u tvom slucaju) i kada nije instaliran odgovarajuci driver za vrstu adresiranja OS-a (x64 ili x86).
Negde gresis, moras videti gde gresis i da probas nesto drugo, jesi li skenirao komp sa AV-om (koji trenutno imas) ili Anti-Malwarebytesom, skeniraj pa vidi da li nemas neki virus, koji koci servis za instalaciju driver-a sto i nije iskljucivo, dakle skeniraj sa oba programa.
Medjutim, najbolje ces resiti stvar, ako skines sa foruma Hiren`s Boot CD, imas ga na forumu, on je u .iso formatu (kao OS), tako ga narezi i boot-aj ga kao kad hoces da instaliras Windows (sa CD/DVD-ROMa), imas i tutorijal o alatima za skeniranje sistema i hardware-a.
Jesi li radio podesavanja u Catalyst Control Centru, probaj smanjiti akceleraciju i antialising na 2x, pa vidi jel` opet secka, nemoj ici sa max. detaljima i rezolucijom, nije to extra graficka, ona je u srednjem rangu, dakle moras probati sve...

Da dodam jos samo ovo, instaliraj driver sa CD-a od te graficke, sigurno su ti dali na tom CD-u driver za Vista x64, x86 i za Win7 x64 i x86..

A evo ti i dokaz sa Microsoft-ovog sajta da je kompatibilan za sve Win 7 OS:

http://www.microsoft.com/windows/compatibility/windows-7/en-us/Search.aspx?compat=certified&os=32-bit&s=MSI%20R5670-PMD1G&l=en-us&type=Hardware
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
i ovo da kazem kad stoji mirno ne secka nego naprimer kliknem da skrene levo ili da skoci on secka pa tek onda uradi komandu.
 
Natrag
Top