win 7 problem igrice

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
kad su ljudi govorili da neke igre ne rade na win 7 ja im nisam vjerovao i sad imam problem.
neke starije igrice npr paraworld nema podrsku za win 7 i sada imam problem,nemogu da ih igram pa dali ima nesto sto cu moci da sredim da mi se starije igre igraju na win 7?
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Pa najbolje je da kontaktiras bokija :D . . . on je strucnjak za WIN7 i UBUNTU (LINUX) :D . . . ja licno koristim XP :D i to je extra po meni nesto nisam bio zadovoljan win7 :D
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Nzm, trebalo bi da radi :D

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

eee saznao sam da radi provereno :D moj drug ima instaliran na WIN7
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
imam problem sa igricama.
90 posto igrica sa cda mi pise da nije krekovano a krekovano je,u xp mi je radilo kako treba a ovde nece.
npr batlefield 2,paraworld,gta 4,setlers 7,....
u cemu je problem?

Dodato posle 21 Sati 16 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

uspeo sam da je pokrenem ali mi secka.
prije na xp mi nije seckala.
imam 3ghz,4ram,ati radeon 5600 je graficka.
u cemu je problem
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
124
Ne znam stvarno,meni te igre odlicno rade na WIN 7 nemam nikakvih problema
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ako neka igra neće da se pokrene probaj da je pokreneš u XP modu. Znači desni klik na ikonu igre i izaberi opciju Compatibility onda markiraj Run this program in compatibility more for: pa u padajućem meniju izaberi Win XP SP3. Još čekiraj i Run as Administrator i vozi. Ja sam oldschool gamer tako da imam puno igrara koje su blago rečeno zastarile i nisam ih mogao pokrenuti na 7 ali uz ovo rade bez problema. A GTA IV na 7 radi čak bolje u odnosu na XP.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
pa ja sam bas tako i pokrenuo igricu ali mi secka slika stalno.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
imam problem sa igricama.
90 posto igrica sa cda mi pise da nije krekovano a krekovano je,u xp mi je radilo kako treba a ovde nece.
npr batlefield 2,paraworld,gta 4,setlers 7,....
u cemu je problem?

Dodato posle 21 Sati 16 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

uspeo sam da je pokrenem ali mi secka.
prije na xp mi nije seckala.
imam 3ghz,4ram,ati radeon 5600 je graficka.
u cemu je problem

Prvenstveno nisi precizirao model tvoje graficke i proizvodjaca, to je najverovatnije HD 5670, one su u nizem rangu, za ozbiljniji game treba ti 5570 ili jace, mozes ti naravno igrati sa tom 5600, ali slabija je dosta, a da bi nasao adekvatan driver za nju na win 7 reci koji je proizvodjac i model iste, to mozes videti u Everestu ili AIDA64 i sl.
I naravno, kazi koja je maticna i koji je RAM (pretpostavljam DDR2 800Mhz) i CPU?
Za malo da zaboravim, koji je OS x64 ili x86 (32-bit)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top