Uputstvo: Skidanje Viber (stickers) naljepnica bez placanja

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li ti radi sa najnovijom verzijom vibera ili sa starom verzijom vibera? Kod mene je radilo, alinsamo sa starom verzijom vibera pa sam zato iskljucio automatski update aplikacija
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Mislim da nisam uradio upate, trenutno imam 5.7.1
Kome ne radi neka proba da svaki put kad radi update vibera odradi ponovo onaj postupak pechovanja iz lucky patcher-a
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Kod mene se javio jedan problem sa stikerima. Pre sam koristio foru sa luckypatcherom i sve je radilo ok, ali kada sam probao ovu poslednju foru za skidanje stikera i kada sam sam obrisao viber i instalirao ovu verziju koju je pera.simic okacio vise mi viber nista ne prikazuje kada kliknem na opciju da kupim stikere. Uopste ih ne ucita i ne postoji mogucnost da ih skidam. Probao sam i da brisem folder igo sa interne, pa da ponovo instaliram ovaj hakovani viber, ali stikeri se uopste ne pojavljuju u prodavnici stikera. Postoji li neko resenje za ovaj problem jer mi se ne radi reset na fabricka podesavanja jer sam bas lepo sredio rom koji sada koristim i ne gubi mi se vreme da ponovo sve to radim
probaj da vrats na viber sa stora pa onda iz pocetka, naravno pre toga obrisi viber folder sa usb i sve sto se ziove com.viber.xxx sa root-a posto posle brisanja vibera ostaju neki podaci... Konkretno sam imao isti problem sa LG-G2 i posle brisanja device/data/data/com.viber.voip je vratio sticker store
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
Kod mene se javio jedan problem sa stikerima. Pre sam koristio foru sa luckypatcherom i sve je radilo ok, ali kada sam probao ovu poslednju foru za skidanje stikera i kada sam sam obrisao viber i instalirao ovu verziju koju je pera.simic okacio vise mi viber nista ne prikazuje kada kliknem na opciju da kupim stikere. Uopste ih ne ucita i ne postoji mogucnost da ih skidam. Probao sam i da brisem folder igo sa interne, pa da ponovo instaliram ovaj hakovani viber, ali stikeri se uopste ne pojavljuju u prodavnici stikera. Postoji li neko resenje za ovaj problem jer mi se ne radi reset na fabricka podesavanja jer sam bas lepo sredio rom koji sada koristim i ne gubi mi se vreme da ponovo sve to radim
I kod mene ni jedna od navedenih opcija ne radi...
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Meni ne radi ni Patcher, ni Freedom, a još mi je i Freedom sjbo GooglePlay pa mi sad ni to ne radi.
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Upravo sam probao najnoviju verziju vibera 5.8 i sve radi normalno sa čak 28% luck na lucky patcher-u. Imam lg g2 rom cloudyg2 3.3
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@pera.simic, hvala ti na uputs5vu. Probao sam i to da uradim, ali na zalost opet se nije pojavila prodavnica stikera.

Problem sam resio tako sto sam uradio restore tog rom-a jer sam imao backup fajl. Uvek imam backup rom-a ako jesto krene po zlu, mada sam se nadao da cu uspeti da resim problem i bez toga, ali na zalost nisam
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Upravo sam probao najnoviju verziju vibera 5.8 i sve radi normalno sa čak 28% luck na lucky patcher-u. Imam lg g2 rom cloudyg2 3.3
Nije mi jasno kako kod tebe radi ova fora sa lucky patcherom sa najnovijom verzijom vibera. Kod mene radi ta fora sa lucky patcherom, ali samo sa starijom verzijom vibera
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Bitno je samo da čim update-uje š viber opet odradis patch-ovanje iz lucky patcher. Ni on tu ne prolazi 100% mislim da je 28% luck i valjda prve dve od one četri stavke prolaze. Takodje mora i lucky patcher da se update-uje na poslednji.
Upravo mi je ponudio najnoviju verziju patchera 6.07
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ma znam ja to, tako i ja uradim i budu mincrvene one prve dve opcije koje treba da budu pozitivne. Naravno obavezno sacekam da vidim da lince lucky patcher ponuditi update pa tek onda patchujem
 
Natrag
Top