Uputstvo: Skidanje Viber (stickers) naljepnica bez placanja

Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
U zadnje vrijeme ovo ne radi... još nisam uspio nigdje pronaći rješenje....jedno vrijeme je prolazilo sa starijom verzijom vibera, ali sad ni to, imam najnoviju verziju lucky patchera i stariju verziju vibera ... ako netko zna bilo bi lijepo da podijeli sa nama
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Probajte da update-ujete lucky patcher. Ja imam viber v. 5.6.0 i lp 3.9.2 i radi.

Da javim, viber v. 5.7.0 i lp 3.9.2 radi iako izbacuje grešku.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nije mi jasno zasto onda kod mene ne radi, a pre je radilo odlicno :(
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Kad update-ujes lucky pacher odradi ponovo isti postupak kao na početku. Kad instaliras stikere on izbaci grešku kao error ali kad uradiš purchase restore on instalira stare koje si imao i nove.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ja plaćam regularno Stickere, pa mi od skoro prijavljuje error!?!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kad update-ujes lucky pacher odradi ponovo isti postupak kao na početku. Kad instaliras stikere on izbaci grešku kao error ali kad uradiš purchase restore on instalira stare koje si imao i nove.
Mislis kad kliknem da kupim stikere? Moram da vidim gde se nalazi ta opcija purchase restore. Javljam sta sam uradio
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Ovo sa lucky pacher nekad radi a nekada ne, na nekim uredjaima radi a na nekim ne a i mnogo je komplikovano mora mnogo toga da se instalira.
Evo jedne metode ekoja provereno od uvek radi a radice i ubuduce a i nije komplikovana.

Potrebno je:
1:) viber.apk:
Kod:
https://drive.google.com/file/d/0B4PeLnAOzkmVQXpVakxXT1NvOUE/view?usp=sharing
password: serbianforum.samoopusteno
2:) freedom.apk (za neke android os treba a za neke ne u svakom slucaju ako ga imate nece skoditi)
(ako imate freedom uredjaj mora imati root pristup, trenutna verzija koja lepo radi je 1.0.8a).

Instalacija:
1:) Deinstalirajte viber i sve viber stickers patcher-e ako ih imate (lucky pacher ne treba da se brise).
2:) Ako imate bilo kakav problem sa instalacijom apk sa linka gore obrisite folder viber sa usb memorije (retko se desava).
3:) Instalirajte viber.apk sa linka gore i prijavite se sa istim brojem telefona.
4:) Dobicete staru modifikovanu verziju sa kojom mozete besplatno da kupujete bukvalno sve sticker-e i stare i one najnovije.
5:) Idite u prodavnicu sticker-a kliknete na cenu da kupite i dobijete informaciju o gresci onda kliknete jos jednom i download sticker-a krene. Tako za svaki sticker posebno. Posle svakog 2 a nekad i posle svakog skinutog i instaliranog sticker-a aplikacija ume da se na kratko zatvori i ponovo pokrene. To je jedna od mana ove metode jer ima puno sticker-a pa ako ih zelite sve dugo traje jer mora da se instaliraju jedan po jedan
6:) Kad zavrsite sa insatlacijom svih sticker-a apdejtujte viber sa stora u naj noviju oficielnu verziju.
Druga mana ove metode je to sto posle apdejta vise besplatna kupovina ne radi.
Znaci sve to sto je na marketu tog trenutka mozete skinuti i to je to posle samo besplatni.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kod mene se javio jedan problem sa stikerima. Pre sam koristio foru sa luckypatcherom i sve je radilo ok, ali kada sam probao ovu poslednju foru za skidanje stikera i kada sam sam obrisao viber i instalirao ovu verziju koju je pera.simic okacio vise mi viber nista ne prikazuje kada kliknem na opciju da kupim stikere. Uopste ih ne ucita i ne postoji mogucnost da ih skidam. Probao sam i da brisem folder igo sa interne, pa da ponovo instaliram ovaj hakovani viber, ali stikeri se uopste ne pojavljuju u prodavnici stikera. Postoji li neko resenje za ovaj problem jer mi se ne radi reset na fabricka podesavanja jer sam bas lepo sredio rom koji sada koristim i ne gubi mi se vreme da ponovo sve to radim
 
Natrag
Top