Uputstvo: Skidanje Viber (stickers) naljepnica bez placanja

Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Proveri permission u supersu ili sta vec koristiš. Možda se tu nešto poremetilo. Ne znam da li sam spomenuo ranije u postovima meni kad kupim neki sticker u viberu uvek izbaci grešku ali ka ipak posle instalira kad odradis "restore purchase"
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ovo sa lucky pacher nekad radi a nekada ne, na nekim uredjaima radi a na nekim ne a i mnogo je komplikovano mora mnogo toga da se instalira.
Evo jedne metode ekoja provereno od uvek radi a radice i ubuduce a i nije komplikovana.

Potrebno je:
1:) viber.apk: https://drive.google.com/file/d/0B4PeLnAOzkmVQXpVakxXT1NvOUE/view?usp=sharing
password: serbianforum.samoopusteno
2:) freedom.apk (za neke android os treba a za neke ne u svakom slucaju ako ga imate nece skoditi)
(ako imate freedom uredjaj mora imati root pristup, trenutna verzija koja lepo radi je 1.0.8a).

Instalacija:
1:) Deinstalirajte viber i sve viber stickers patcher-e ako ih imate (lucky pacher ne treba da se brise).
2:) Ako imate bilo kakav problem sa instalacijom apk sa linka gore obrisite folder viber sa usb memorije (retko se desava).
3:) Instalirajte viber.apk sa linka gore i prijavite se sa istim brojem telefona.
4:) Dobicete staru modifikovanu verziju sa kojom mozete besplatno da kupujete bukvalno sve sticker-e i stare i one najnovije.
5:) Idite u prodavnicu sticker-a kliknete na cenu da kupite i dobijete informaciju o gresci onda kliknete jos jednom i download sticker-a krene. Tako za svaki sticker posebno. Posle svakog 2 a nekad i posle svakog skinutog i instaliranog sticker-a aplikacija ume da se na kratko zatvori i ponovo pokrene. To je jedna od mana ove metode jer ima puno sticker-a pa ako ih zelite sve dugo traje jer mora da se instaliraju jedan po jedan
6:) Kad zavrsite sa insatlacijom svih sticker-a apdejtujte viber sa stora u naj noviju oficielnu verziju.
Druga mana ove metode je to sto posle apdejta vise besplatna kupovina ne radi.
Znaci sve to sto je na marketu tog trenutka mozete skinuti i to je to posle samo besplatni.

Pogledajte prilog 87666 Pogledajte prilog 87667 Pogledajte prilog 87668 Pogledajte prilog 87669 Pogledajte prilog 87670
E, ovo već radi! Moj sin ti se zahvaljuje.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Ovo sa lucky pacher nekad radi a nekada ne, na nekim uredjaima radi a na nekim ne a i mnogo je komplikovano mora mnogo toga da se instalira.
Evo jedne metode ekoja provereno od uvek radi a radice i ubuduce a i nije komplikovana.

Potrebno je:
1:) viber.apk: https://drive.google.com/file/d/0B4PeLnAOzkmVQXpVakxXT1NvOUE/view?usp=sharing
password: serbianforum.samoopusteno
2:) freedom.apk (za neke android os treba a za neke ne u svakom slucaju ako ga imate nece skoditi)
(ako imate freedom uredjaj mora imati root pristup, trenutna verzija koja lepo radi je 1.0.8a).

Instalacija:
1:) Deinstalirajte viber i sve viber stickers patcher-e ako ih imate (lucky pacher ne treba da se brise).
2:) Ako imate bilo kakav problem sa instalacijom apk sa linka gore obrisite folder viber sa usb memorije (retko se desava).
3:) Instalirajte viber.apk sa linka gore i prijavite se sa istim brojem telefona.
4:) Dobicete staru modifikovanu verziju sa kojom mozete besplatno da kupujete bukvalno sve sticker-e i stare i one najnovije.
5:) Idite u prodavnicu sticker-a kliknete na cenu da kupite i dobijete informaciju o gresci onda kliknete jos jednom i download sticker-a krene. Tako za svaki sticker posebno. Posle svakog 2 a nekad i posle svakog skinutog i instaliranog sticker-a aplikacija ume da se na kratko zatvori i ponovo pokrene. To je jedna od mana ove metode jer ima puno sticker-a pa ako ih zelite sve dugo traje jer mora da se instaliraju jedan po jedan
6:) Kad zavrsite sa insatlacijom svih sticker-a apdejtujte viber sa stora u naj noviju oficielnu verziju.
Druga mana ove metode je to sto posle apdejta vise besplatna kupovina ne radi.
Znaci sve to sto je na marketu tog trenutka mozete skinuti i to je to posle samo besplatni.

Pogledajte prilog 87666 Pogledajte prilog 87667 Pogledajte prilog 87668 Pogledajte prilog 87669 Pogledajte prilog 87670
Sa ovom nacinom 100% radi. Skoro kod svih cerkinih drugaraica smo ovo probali na vise raznih vrsta androida i uredjaja. Samo u dva slucaja je postojao problem jednom je morao da bude obrisan device/data/data/com.viber.voip na LG G2 a jednom je moralo da se radi wipe data factory reset i wipe cash partition na s4 {sto je naravno glupo brisem telefon zbog stickers-a} ali u sustini cilj opavdava sredstva.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ja ništa nisam brisao. Postojeću najnoviju verziju sa telefona sam "pregazio" ovom. Celokupna istorija prepiski je ostala nedirnuta.
Zatim sam ipak "proterao" Viber kroz Freedom, kad je već instaliran, tako da ne znam da li bi radilo bez toga.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Ja ništa nisam brisao. Postojeću najnoviju verziju sa telefona sam "pregazio" ovom. Celokupna istorija prepiski je ostala nedirnuta.
Zatim sam ipak "proterao" Viber kroz Freedom, kad je već instaliran, tako da ne znam da li bi radilo bez toga.
I ja sam par puta probao da pregazim novu verziju sa ovom krekovanom ali mi najcesce nije uspelo probao sam i da postojecu novu verziju vibera prvo prinudno zauustavim pa onda probam da pregazim ali kao sto rekoh najcesce nece pa onda sacuvam prepiske obrisem novu pa onda instaliram ovu krekovanu. Negde hoce a negde ne verovatno ima veze sa verzijom os androida...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja i dalje bez problema skidam stikere, a imam Viber v5.0.2.9.apk



Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Rešenje objašnjeno na temi za Freedom, ali nisam čitao. Treba sprečiti Update Play Store-a.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Tako je. Meni to navika zbog toga sto imam uvek sve full pa ne rizikujem da se neka app apdejtuje pa da se zezam da je brisem i ponovo instaliram pro verziju. Nekad twj proces moze da napravi zez i dace da radi odredjena app pa mpra da se radi hard reset. Zato ja imam taj praistorijski viber, ali i on radi kako treba, samo mozda nije bas savremen kao sto nije ni njegov gazda hahaha

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top