U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
27
moze li se jos pronaci na ovim caficima ili bihnet lista sa MACom...par mjeseci sam bio miran sa listama ..trenutno sve blokirale...od jutros skeniram ali jos nista ako moze pomoc mozda neki novi server

Moze jos uvek, adrese nisu menjane... ako ne uspes javi se da ti posaljem jednu
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pitao sam prije izvjesnog vremena moze li se sa losmiljevim skenerom skenirati kanale a ne liste ali nisam dobio odgovor. Ili ne moze, ili nikom takvo sto nije trebalo. Ajde da malo preformuliram pitanje: postoji li aplikacija kojom bi se mogla vrsiti pretraga kanala kao u Simple TV playeru ali uz upotrebu proxy-a, dakle svaki upit drugi proxy?
Unapred zahvaljujem.
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2012
Poruka
50
pozz,,skeniram več neko vreme pronašao sam par listi ali neznam kako da pronadjem slovenačku listu amis , t2 ili siol----jel neko može da pomogne sa čime i kako da tražim
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
pozz,,skeniram več neko vreme pronašao sam par listi ali neznam kako da pronadjem slovenačku listu amis , t2 ili siol----jel neko može da pomogne sa čime i kako da tražim
T-2 i Siol, tamo su drugi skeneri koji skeniraju IP adrese.
IP adrese i rangovi

Skeneri koje ja koristim
WhatsUpPort Scanner, skenira ceo rang na sve portove.
8oKd0Tv.png


HTTP Proxy Scanner, skenira pojedinacno jednu IP na sve portove.
ar.png

WotWeb, skenira pojedinacno na jedan port, preko njega se vrsi provera na pronadene otvorene portove.
ar1.png

Goodluck :).
 
Učlanjen(a)
19.09.2016
Poruka
15
kad iskeniram vecina ip-rang sa whhatsup port skener
i nalazi mi gomila IP sa ovorenim port
pitanje je kako znati koji ip i na koji port da skeniram dalje za da izvucem neki strim?
1111111111111111111111111111111111111d.jpg
 
Natrag
Top