U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
zdravo forumasi
dze je zapelo ba?
ili je zatisje pred buru?
neko na forumu ko moze da dadne dobar link za ajax red u conf. sentry

pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
51
puno pozzz
samo da provjerim kako kod vas radi -IPTV Tools V2.0 kod mene nece pise da je izasla nova verzija -IPTV Tools V3 ali nista ne otvara
I kod mene isto IPTV Tools V3 ne pokazuje ni jednu listu da je ispravna i ako rade.
Ima li nešto slično ovom programu.
Za Xenu znam da može, ali ide mnogo sporije kada se proverava lista.
Zna li neko za neki bolji program da je kao IPTV Tools V3????
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
I kod mene isto IPTV Tools V3 ne pokazuje ni jednu listu da je ispravna i ako rade.
Ima li nešto slično ovom programu.
Za Xenu znam da može, ali ide mnogo sporije kada se proverava lista.
Zna li neko za neki bolji program da je kao IPTV Tools V3????
Denisov Playlist Scanner&Checker obavi sve sto trebas. ;)
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Recimo da zelim losmiljevim skenerom skenirati odredjeni kanal (ne listu), nebitno u/p ili MAC skeniranje. Pretpostavljam da trebam u response_match_header nekakav unos ali ne mogu skuziti koji. Probao sam na MAC listama ali jednostavno preskoci kanal iz sigurno validne liste. Ako neko zna odgovor bio bih mu zahvalan.
P.S. Mislio sam na skeniranje jedne te iste liste (servera) samo sa razlicitim u/p ili MAC, da ne bi bilo zabune.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
da malo podgrijemo temu.
ima nekoliko servera koje za sada ne mogu da pokrenem sa Sentry
a iskreno da kazem nisam siguran za ostale skanere jer ni sa njima nedobijam odgovor sa mojom listom.
jedan od njih izgleda ovako:
Kod:
://5.255.90.212:8000
ako ima neko da me uputi na koji nacin da skeniram ovaj server bio bih zaista zahvalan.

pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Recimo da zelim losmiljevim skenerom skenirati odredjeni kanal (ne listu), nebitno u/p ili MAC skeniranje. Pretpostavljam da trebam u response_match_header nekakav unos ali ne mogu skuziti koji. Probao sam na MAC listama ali jednostavno preskoci kanal iz sigurno validne liste. Ako neko zna odgovor bio bih mu zahvalan.
P.S. Mislio sam na skeniranje jedne te iste liste (servera) samo sa razlicitim u/p ili MAC, da ne bi bilo zabune.
Ljudi, nemojte svi odjednom odgovarati na moje pitanje, tesko mi je pratiti. :)
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
@kljuki29 ajde zavedi malo reda, nedaj nikom preko reda :)
salu na stranu da li neko zna na koji nacin mogu da vidim sadrzaj u flussonicu sa adresom
163.172.15.217port osamdesetosamdeset/admin
probao sam sa IPTV scanerom kako Boki objasni ovdje na forumu ali bez rezultata.
 
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
Ocigledno su svi nasli po neku listu. (nema diskusije)
Meni neide :(
Dali moze neka stabilna exyu lista na PP
Hvala
 
Natrag
Top