U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
hvala puno kralju

skinuo sam ovu narodnu sto si postavio drug,ali mi NT info kanal muzicki nece da radi,ni na smart ni na kompu.Kad se logujem sa cyberghost,kanal radi,sta bi moglo biti
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
pa moze li se ikako izvesti da radi na smartu ,ima li neki sw da dodijeli neku drugu ip adresu smart tv
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Ima vec duze vreme da nalazim servere koji se prikazuju kao Ubuntu OP i nginx kada pokusavam da se nabacim na port koji je otvoren. Bez obzira koji software koristim sa mojim listama rezultat je nula. Sentry nevrti tested rubriku pa samim tim konfiguracija nije OK.
Neko ko ima iskustva sa ovakvim serverima i moze da ustupi conf.ini za edukativne svrhe?

jedan od takvih je ovaj "176.31.235.49:8000"

pozdrav
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
pozz,htio bi da probam skeniranje sa aria2c,odradio po uputstvima sa you tube,napravio aria.bat i upisao aria2c -x 16 -s 16 -i "Combo.txt",kao sto sam negdje nasao da je napisao kolega denis,i sad me zanima koju komandu da upisem kad pokrenem aria2 da bi pocelo sa skeniranjem.Npr u combu je http://server neki:8000/get.php?username=aaaa&password=bbbb&type=m3u
i sta trebam upisati kad pokrenem aria2 da bi pocelo skeniranje.Za pocetak sam napravio combo sa userima i pass koji su validni,samo da bi vidio kako i na koji nacin skida liste.Nadam se da ce se neko javiti,hvala
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
moze li se jos pronaci na ovim caficima ili bihnet lista sa MACom...par mjeseci sam bio miran sa listama ..trenutno sve blokirale...od jutros skeniram ali jos nista ako moze pomoc mozda neki novi server
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
pozz,htio bi da probam skeniranje sa aria2c,odradio po uputstvima sa you tube,napravio aria.bat i upisao aria2c -x 16 -s 16 -i "Combo.txt",kao sto sam negdje nasao da je napisao kolega denis,i sad me zanima koju komandu da upisem kad pokrenem aria2 da bi pocelo sa skeniranjem.Npr u combu je http://server neki:8000/get.php?username=aaaa&password=bbbb&type=m3u
i sta trebam upisati kad pokrenem aria2 da bi pocelo skeniranje.Za pocetak sam napravio combo sa userima i pass koji su validni,samo da bi vidio kako i na koji nacin skida liste.Nadam se da ce se neko javiti,hvala

Ista stvar i kod mene.
Mozda nam neko i pomogne
 
Natrag
Top