Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
ne znam jel neko vec pitao ovo ... ali u pitanju je za VR... testirao danas.. kliknem na mikrofon i LANA lepo kaze recite adresu.. ok.. kazem Cara Lazara Novi Sad.. i odradi iGO to lepo.. onda LANA kaze izaberite liniju.. sta god da sam rekao ne valja... "prva", "prva linija", "jedan", "prvi red", "prvi" ama bas nista nece.. stalno ponavlja da ne razume... i nakon treceg pokusaja kaze da naredba nije prepoznata... jel zna neko mozda o cemu se radi.. Pongo skin je od maja..

Lana je stavljena:
Voice_Nuance_Lana-Srpski-TTS-BD-v1.0.zip

Lang je:
Lang_Serbian_Latin_BD&Naissus_for_PONGO-25.06.2017.ZIP
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
aha.. znaci moze samo da nadje adresu i to je to? jer kad mi LANA zatrazi adresu, i ja kazem Bulevar cara lazara Novi Sad.. ona izbaci rezultate.. ali to je sve... komanda za odabir linija, nazad, prikazi mapu to ne radi :( jel tako? znaci samo moze adresu da nadje? sve ostalo ide rucno?
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Tako je. Na žalost. Na engleskom rade i komande...
Mada i ovo je dovoljno... Lako je kliknuti na taster Go, ali kuckanje adrese u vožnji...
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Ipak je korisno, ne kuckaš adresu a pogled na izbor ne zahteva mnogo vremena i ne ometa previše u vožnji. Meni odgovara.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
01.03.2017
Poruka
24
El popravljena lana i njeno dozvoljena brzina je 50 kilometer.č stvarno je iritantno na duze staze. Probao sam ovaj poslednji lang sto postavio nislija ali i dalje isto.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
El popravljena lana i njeno dozvoljena brzina je 50 kilometer.č stvarno je iritantno na duze staze. Probao sam ovaj poslednji lang sto postavio nislija ali i dalje isto.
@WOB je vec pisao na tu temu i kako resiti problem ali mislim da su ti postovi obrisani iz nekog razloga, potrebno je u Dictionary.lang promeniti liniju km/h="km/č" u km/h="km/h".
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@stefan54
... a, ako nećeš da menjaš Dictionary.lang, idi u : Podešavanja>Zvuk>TTS Pro>Čitati povećanje ograničenja brzine i uključi klizač na "TTS Pro Korekcija jedinica brzine". Kada uključiš, izgovaraće bez ono "č" ... npr. dozvoljena brzina je 80 ... i neće reći kilometara č.
 
Natrag
Top