Učlanjen(a)
01.03.2017
Poruka
24
A bez pongo skina nema ni tts. Probao sam razne sa fabrickim skinom i nikad nije hteo tts da radi ili radi ali brljavi sve dok nisam ubacio pongo od tode onda sve proradilo kako treba.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@BlackBeetle
... kolega, ako u Lang xxxx.zip>Dictionary.lang, red gde piše km/h=km/č zamenimo sa redom km/h=km/h i tako rešimo problem izgovaranja famoznog i iritantnog slova "č", kakve to veze ima, onda, sa skinom ?
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Test iz realne vožanje sa osnovnom instalacijom je pokazao sledeće.
Nema nikakvih problema oko čitanja km/č koji je u lang fajlu u redu broj 1920.
Izgovara normalno "kilometara na sat"
Korišćeno je Igo_nextgen iz marta meseca. LANA V1.1 i lang za osnovni skin (verziju) 03.08.
Takodje u skorijem periodu testiraću sa skinom Pongo i objaviti rezultate.
 

Prilozi

  • Screenshot_20170810-053641.png
    Screenshot_20170810-053641.png
    342,9 KB · Pregleda: 79
  • Screenshot_20170810-053717.png
    Screenshot_20170810-053717.png
    301,3 KB · Pregleda: 69
  • Screenshot_20170810-053115.png
    Screenshot_20170810-053115.png
    365,3 KB · Pregleda: 72
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
ako u Lang xxxx.zip>Dictionary.lang, red gde piše km/h=km/č zamenimo sa redom km/h=km/h i tako rešimo problem izgovaranja famoznog i iritantnog slova "č", kakve to veze ima, onda, sa skinom ?
Pa i nema nikakve veze sa skinom.
Na osnovu iskustava clanova koji su resili problem zamenom km/č ->km/h i testa koji je uradio @nislija30,
-ko koristi Pongo skin u lang failu mora da ima red km/h=km/h
-ko koristi osnovni skin moze da ima red km/h=km/č
da bi izgovor bio pravilan.
To ne znaci da Pongo skin ne valja vec da za svaki skin taba da postoji poseban Lang fail kao sto za svaki skin postoji poseban data fail.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Pa.... Zavisi.
U Pongo skinu ima dva tipa upozorenja za ograničenje brzine:
Pongo sa tolerancijom Min-Max Screenshot_2017-08-10-08-20-41.png

Originalni sa tolerancijom u % Screenshot_2017-08-10-08-20-56.png

Ovaj originalni je originalni i nema problem sa km/č

Ova Pongo varijanta ima problem, odnosno Lang za osnovni skin ne odgovara za ovu funkciju.

Proverio sam na putu do Kalemegdana...
 
Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
@pera.simic zasto spamujes a ne znas. Ako instalirate samo originalni ux i data. Dodate BD lang i Lanu izgovara normalno. Zapeo si i pravis problem. Da li si instalirao iGO bez ikakvih UX dodataka i probao. Nisi a znas kako se resava problem. I ti i @anonimis i @WOB instalirajte cist verziju sa nasim langom i lanom. I onda napisite da li ima greske. Ovako stvarno nema smisla.
Kako je moguce da kod mene izgovara sve kako treba. A da nisam spamer. Izbacite sve sto ne dolazi iz iGO instalacione arhive.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
@pera.simic zasto spamujes a ne znas. Ako instalirate samo originalni ux i data. Dodate BD lang i Lanu izgovara normalno. Zapeo si i pravis problem. Da li si instalirao iGO bez ikakvih UX dodataka i probao. Nisi a znas kako se resava problem. I ti i @anonimis i @WOB instalirajte cist verziju sa nasim langom i lanom. I onda napisite da li ima greske. Ovako stvarno nema smisla.
Kako je moguce da kod mene izgovara sve kako treba. A da nisam spamer. Izbacite sve sto ne dolazi iz iGO instalacione arhive.
Ali druže moraš da shvatiš da ja kao i mnogi drugi ne želim da instaliram samo originalni ux i data. Ja želim da koristim poslednju verziju Pongo skina sa svim ux dodacima kako je objavljena i samo me kao takav interesuje i nikako drugačije. I ja kao i mnogi drugi sam imao problem koji je rešen na pomenut način zamenom č u h. I drugo me vise nista ne interesuje za mene je to kraj svih problema. Ja nisam programer i neću da ulazim u problematiku i popravljam skinove ali 2 slova umem da zamenim i time sam rešio svoj problem šta je tu nejasno. Originalni ux i data me ne interesuju i zato nemam namere da ih uopšte probam. Bez obzira što ja ne znam meni je naj bitnije je da sam svojim postom pomogao još nekome ko je imao isti problem da ga reši a ti druže u tvojim postavima samo kritikujes ne pomaže, i ko sad tu uopšte spamuje?.
 
Učlanjen(a)
23.03.2014
Poruka
14
Dal neko koristi TTS na Igo_Avic?
Probao sam sa dve postare I sa najnovija verzija, radi nekoliko minuta I zatim se glas iskluci, cuje se samo "bip".
Koristim UX skin by Pongo 28.05.2017
 
Natrag
Top