Sotonin Stab za Dezinformacije

Sta je cilj Staba za dezinformacije

  • Da iskreno i tacno pokaze ljudima koja je religija u pravu

    Votes: 1 14,3%
  • Da iskreno i tacno objasni ljudima ko je Bog

    Votes: 0 0,0%
  • Da iskoristi ljude za svoje ciljeve,da ostave Boga i religiju

    Votes: 6 85,7%

  • Total voters
    7
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Zaokret, već sam jednom prilikom odgovorio.

Sledeći put kada izađem iz kuće - ostaviću svoje ime na stolu, pa kada neko dođe nek pozove moje ime, i ono će mu se odazvati.

Sad sam možeš iz ovoga doneti zaključak - da li Hrišćani zovu ime, ili onoga ko ga nosi.

Ime se ne ostavlja kuci,sa imenom se ide svuda.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sam vidi paradoks učenja JS "PRIZOVI IME"

Pitanje "ko će se odazvati "IME, ili GOSPOD"
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
1.Korincanima 8:5
5 Jer ako i ima koji se bogovi zovu, ili na nebu ili na zemlji, kao što ima mnogo bogova i mnogo gospoda:
Pa kako se zove tvoj ,a kako se zove tvoj Gospod???
Veoma je bitno znati ime i Boga Oca i sina Bozjeg.
Price Solomonove 30:4
Ko je izašao na nebo i opet sišao? Ko je skupio vetar u pregršti svoje? Ko je svezao vode u plašt svoj? Ko je utvrdio sve krajeve zemlji? Kako Mu je ime? I kako je ime Sinu Njegovom? Znaš li?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
BOZIJE IME JE YHWH, NIJE JEHOVA. TO JE KRIVO IZGOVARANJA BOZIJEG IMENA

Nije ni to tacno.
Na hebrejskom se Bozje ime pise יְהוָ֥ה (Gen. 2:4 WTT).
Na srpskom jeziku se ovo ime izgovara i pise JEHOVA,a na drugim jezicima drugacije.

Sotonin Stab za Dezinformacije

Je li Zaokret direktor toga staba?
Ja samo razotkrivam sotonine lazi i sotonske pokrete koji truju izvorno hriscanstvo.

Vi clanovi feministicke crkve Elen Vajt ,ne prihvatate ulogu poglavara iz 1.Kor 11;3?
Dal feministicki klubovi pripadaju sotoni ili su od Boga???
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da li je Bog feminista kada podiže proročice u bibliji, ili kaže - da će u poslednje vreme "PRORICATI SINOVI I KĆERI VAŠE"
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Da li je Bog feminista kada podiže proročice u bibliji, ili kaže - da će u poslednje vreme "PRORICATI SINOVI I KĆERI VAŠE"

Svemoguci Jehova Bog Otac je zivo bice koje oduvek postoji,koji nema pocetka niti kraja i koji nikada nije umro_On je taj koji daje zivot svima drugima,pa i svom sinu Isusu.
Kao takva osoba ,njemu ne treba nikakva zena,nit je on zensko,nit je feminista.
On radi sta god pozeli i to iz ljubavi prema onima koje voli i koji ga vole.
Sto se proricanja tice ,to su objave koje su zapisane u Bibliji,tako da svi koji objavljuju te poruke iz Biblije jesu bozji proroci i prorocice. Ipak ima i mnogo vise laznih proroka i prorocica nego pravih i to je vreme pokazalo.
Ali da jednu versku organizaciju predvodi zena ,a ma to bi bila ogromna sramota.
Da je Isus hteo ,on je mogao da uzme 12 zena da mu budu apostolke,ili barem jednu,a on je uzeo svih 12 muskaraca, a vas predvodi jedna mrtva baba,Elen Vajt.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Nije ni to tacno.
Na hebrejskom se Bozje ime pise יְהוָ֥ה (Gen. 2:4 WTT).
Na srpskom jeziku se ovo ime izgovara i pise JEHOVA,a na drugim jezicima drugacije.

Dobro jutro brate Rise,
Da li ti je poznato da ime Jehova nije ni postojalo sve do 14 veka n.e.?
Ako ste zeleli da imate originalno ime YHWH zasto Ga niste zadrzali. A sto se tice izgovora ni Jevreji Ga ne izgovaraju jer se plase da ga pogresno ne isgovore. Vidis da su Jevreji bolji Jehovini svedoci od vas.



Ja samo razotkrivam sotonine lazi i sotonske pokrete koji truju izvorno hriscanstvo.[/QUOTE]

To je dobro ako si uspeo, ali ja mislim da ga niko vise nije otrovao do Rasla i Rutherforda.
Da li si i njih optkrio u tom stabu?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zaokret, nije lepo lagati.

Adventističku crkvu nije osnovala žena, niti je ona predvodila, niti to danas čini.

Onaj ko to čini je Bog, a on može govoriti i kroz životinju ( kao što je to i bio slučaj u starom zavetu ).
On bira svoja oruđa, i to će činiti do kraja istorije sveta, jer biblija tako kaže: "PRORICATI SINOVI I KĆERI VAŠE..DOK NE DOĐE STRAŠNI DAN GOSPODNJI"

Dakle, muškarci i žene proroci će se pojavljivati u Božjoj crkvi do Hristovog drugog dolaska u slavi, to je čista biblijska nauka.
 
Natrag
Top