Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ponovo ja sa ovom porukom 1553.Ponovo sam zvao Telenor i pitao,ako moju pripeid karticu prebacim na postpeid,da li ce ponovo stizati poruke sa ovog broja.Ona mi je rekla da hoce i rekla mi je da napisem na taj broj samo poruku STOP,velikim slovima i da treba da stigne poruka od njih da nece vise pruzati njihove usluge.Tako je i bilo,poruka je dosla,dok sam dosad,posto sam citao na netu,treba poslati STOP VOD,slao,ali nikad dosad nisam dobijao povratnu poruku.Tako da cu sutra doplatiti kredit i videti sta ce dalje biti,ako bude ponovostizala neka slicna poruka,ova devojka iz Telenora mi je rekla sto i Bazlik da samo ugasi telefon,da ne diram i kliknem na odbij ili otkazi,jer se isto aktivira,pristao ili otkazao.Znaci sam gasenje telefona pomaze pri takvim porukama.nadam se da ce ovo uspeti i javicu vam kakvo je stanje.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.908
Ponovo ja sa ovom porukom 1553.Ponovo sam zvao Telenor i pitao,ako moju pripeid karticu prebacim na postpeid,da li ce ponovo stizati poruke sa ovog broja.Ona mi je rekla da hoce i rekla mi je da napisem na taj broj samo poruku STOP,velikim slovima i da treba da stigne poruka od njih da nece vise pruzati njihove usluge.Tako je i bilo,poruka je dosla,dok sam dosad,posto sam citao na netu,treba poslati STOP VOD,slao,ali nikad dosad nisam dobijao povratnu poruku.Tako da cu sutra doplatiti kredit i videti sta ce dalje biti,ako bude ponovostizala neka slicna poruka,ova devojka iz Telenora mi je rekla sto i Bazlik da samo ugasi telefon,da ne diram i kliknem na odbij ili otkazi,jer se isto aktivira,pristao ili otkazao.Znaci sam gasenje telefona pomaze pri takvim porukama.nadam se da ce ovo uspeti i javicu vam kakvo je stanje.

Znači rešenje je " Znaci samo gasenje telefona pomaze pri takvim porukama."
Da je to moj telefon ja ga više nikad uključio ne bi !
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Znači rešenje je " Znaci samo gasenje telefona pomaze pri takvim porukama."
Da je to moj telefon ja ga više nikad uključio ne bi !
Nije to do telefona nego do broja,jer na koji broj ti stigne takva neka poruka,premesti karticu u bilo koji drugi telefon,kao sto sam ja i posle4-5 dana ponovo stize.A i bitno je da tu poruku STOP zabeleze i ovi u Telenoru,MTS-u ili VIP-u,jedino tako moze da se zaustavi izgleda da to mora da prodje kroz sistem operatera.Jer prosli put kada sam zvao,bio neki decko i nije mogao da proveri jer mu nesto nije bilo u redu sa sistemom.Isto mi je rekao za to STOP,ali nisam dobio povratnu poruku,a sada sam razgovarao sa devojkom kojaje videla da ja nisam dobro napisao,jer sam mislio posto nije bilo vajde prvi put od STOP,video na netu da treba upisati STOP VOD,ali to izgleda nije isto kod svih operatera.Ovako sam bi na fiksnom telefonu razgovarao sa devojkom,ona mi rekla da upisem STOP na taj broj 1553 i da ce mi stici povratna posuka,da prestaju njihove usluge i to je zabelezeno u telenoru.I sad bi valjda trebalo da bude u redu.I ako ponovo naidje neka poruka sa slicnimsadrzajem datreba ugasiti telefon,sto mi je rekla ovaradnica,a prosli put mi to nije receno.Znaci kliknuo na dugme "prihvati"ili"Odbi" isto se aktivira u tome i jeste taj lopovski fazon.Zato samo gasi i posle izvesnog vremena upali telefon.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Moguce je da si ti gresio sto si posle STOP, upisivao ono VOD, mozda je to vod bilo zamena za broj pa ti nisi razumeo. Velika je mogucnost da je to stopirano posto si dobio odzivnu poruku.
Dobro je, ja reko da ce ovo da potraje na jedno deset strane, ali mi je sada lakse.

...takodje ne davaj telefon unucima u ruke ... :D
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ma nisu unuci nista krivi.ja sam(somina),nesto pogresio,eto nisam znao da mora da se ugasi telefon,kao sto si i ti rekao,tako mi je rekla i operaterka iz Telenora,a pre neki dan onaj decko nesto smusen,ni sam nije znao sta je tacno.Ali i pored tog upisa STOP i povratne poruke,mora da bude zabelezeno kod operatera.tak onda vazi i poruka i odziv.Dobro je naucio sam nesto novo,a nisam bas mnogo platio.Gledao sam po netu da su ovi na postpeid dobijali uvecane racune od 750-4.500 dinara.I ja sam pitao ovudevojku dal da prebacim na postpeid isti broj,ona kaze da je rizicnije i da se tamo skidaju vece cifre od 180 din.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Recimo da se na postpeidu skidaju citave penzije,
..pa to jos gorije covece, ne zaglibljuj se jos vise.
Ovako ti je lakse koliko imas pare, samo toliko moze da te zeznu.
Takodje stavi i flaster na kamericu od telefona, evo ja te bas sad gledam,
ne bi bilo lose da kauc pomeris sa desne strane, a onde stavi komodu sa vazom.
Cudi me da jos nisi podesio bezbednost na telefonu, sifre i ostalo, stvarno lepe slike imas, ako hoces da ih kompresujem da ti manje zauzimaju mesta.
Onda to je to, javi za nedelju dana sta je bilo.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.908
Eh Bazilik nasmeja me:D
I OBAVEZNO STAVI ŠIFRU NA WIFI :D

Evo ja bi đevojci poklonio takav telefon:

giphy.gif
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Recimo da se na postpeidu skidaju citave penzije,
..pa to jos gorije covece, ne zaglibljuj se jos vise.
Ovako ti je lakse koliko imas pare, samo toliko moze da te zeznu.
Takodje stavi i flaster na kamericu od telefona, evo ja te bas sad gledam,
ne bi bilo lose da kauc pomeris sa desne strane, a onde stavi komodu sa vazom.
Cudi me da jos nisi podesio bezbednost na telefonu, sifre i ostalo, stvarno lepe slike imas, ako hoces da ih kompresujem da ti manje zauzimaju mesta.
Onda to je to, javi za nedelju dana sta je bilo.
Ma netreba mi nikakva zastita,jer nemam sta da sakrijem na telefonu.Ove slike sto imam sam sve prebacio na USB i na HDD,a ima ih i na SD kartici.samo moram paziti sad kad mi dodje neka nepoznata poruka,ali problem je do ovih androida je sto se sporo i gase.Citava vecnost.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Opet greska, njih jolemisa ne zanimaju tvoje slike ...nego pare. Ako nisi primetio danas se mnogo toga vrti oko para ili se bar stice utisak. Zapravo ko oko prsta vrti moral njega ne zanima materijalna cena.
To sto se android sporo gasi mala je cena u odnosu na 180 dinara, mada imam neki osecaj da su prestale te neugodno nekontrolisane starnice posto od 9.02 do 23.03 je ohoho vremena.

Sta je bilo resen problem ili .. ili kantica sa kerozin ..opet ..?
 
Natrag
Top