UPLOADER
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.908
Opet greska, njih jolemisa ne zanimaju tvoje slike ...nego pare. Ako nisi primetio danas se mnogo toga vrti oko para ili se bar stice utisak. Zapravo ko oko prsta vrti moral njega ne zanima materijalna cena.
To sto se android sporo gasi mala je cena u odnosu na 180 dinara, mada imam neki osecaj da su prestale te neugodno nekontrolisane starnice posto od 9.02 do 23.03 je ohoho vremena.

Sta je bilo resen problem ili .. ili kantica sa kerozin ..opet ..?


Pa ne verujem da ih zanimaju samo pare , poznavajući mentalitet političke elite i biračkog tela , veoma traženi su i ime ,prezime i jbmg ?
Tako da te lelekom može 'unovči' na više načina !

P.S.
Botovska je tuga pregolema.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Naravno da si u pravu, evropska krv se smatra univerzalo prihvatljivom, pitaj Bila cije srce nosi sa Kosova u njedrima. Ko sto kuhinjski noz sluzi za secenje hleba, a moze i za druge radnje, ..internet podaci sluze reciprocno slicno, ...zavisno od situacije, potrebe i ponude sa lagera.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Opet greska, njih jolemisa ne zanimaju tvoje slike ...nego pare. Ako nisi primetio danas se mnogo toga vrti oko para ili se bar stice utisak. Zapravo ko oko prsta vrti moral njega ne zanima materijalna cena.
To sto se android sporo gasi mala je cena u odnosu na 180 dinara, mada imam neki osecaj da su prestale te neugodno nekontrolisane starnice posto od 9.02 do 23.03 je ohoho vremena.

Sta je bilo resen problem ili .. ili kantica sa kerozin ..opet ..?
Resen problem.Opet pozvao Telenor i devojka se javila koja se razume u te stvari i rekla mi je da upisem sa Stop na 1553,a ona je topropratila kod nje u sistemu.Stigla povratna poruka,da vise nece slati poruke ,jer sam odbio njihove usluge.A sve to mora da bude ubelezeno u telenor sistemu da bi prestalo,aki sam ja za svaki slucaj prikacio telefon na komp i pretrazio foldere u telefonu.Nasao dva podfoldera GData i obrisao ih i vise nemam problema.To sam uradiozato sto samcitao na netu,da suljudi to uradili i slali te poruke i dobijali,povratne,da su usluge prestale,ali se kasnije to ponovo pojavljivalo i ponovo skidalo pare.Znaci mora biti ubelezeno u mom slucaju u telenoru,moja poruka i povratna da bi to uspelo,a verovatno treba i obrisati taj program koji se nudi,jer,ako se ne izbrise mogu pomisliti da nisi hteo da prekines sa njihovim uslugama.Znaci mora se pretraziti telefon i ako se nadje taj program da se obavezno izbrise,da ne bi krenulo ponovo sa reketom.
 
Natrag
Top