Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Stize mi ova poruka samo sa ovim brojem 1553 i kao obavestava me na neke maliciozne poruke na Email i da upotrebom ovog broja cuva telefon od zaraze.Moja kartica je pripejd,a citao sam ko je na nekom paketu postpejd imaju slicne poruke,ali drugaciji cetvorocifreni broj,skida jos vecu sumu novca.meni ovo skida 180 dinara kada mi je posalju.Iako nisam aktivirao nista povodom tih njihovih opomena za viruse.Skinuo sam i instalirao program za blokiranje nepozeljnih poziva i SMS poruka,pa cemo videti vredi li.Ako neko ima slicnih problema neka izadje na pretrzivac i instalira takav program,ima ih vise.Ili ako je neko imao slicnih problema nek napise kako je se resio tih problema.Unapred hvala.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Bila je neka teska zazancija koja na svaka tri dana skida pare, ako ih imas na racunu.

Za odjavu posalji STOP na 5885 za Vip i Telenot, a za MTS treba posaljes STOPMKS(ili STOP MKS nisam siguran).
Ako nece ovo pokupi se i odi kod svog provajdera da ti blokira sve servise. Opasno je ako na telefonu imas instaliranu neku zlonamernu aplikaciju koja te opet prijavljuje, pa ispada da se vrtis u krug.
Sve u svemu ne moze ti nista ako imas manje od 180 dinara.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Instalirao sam neki program i naveo da mi blokira taj SMS,a i poslao sam tu poruku STOP VOD 1553,pa cu sutra uplatiti dopunu i videti sta ce se desiti.Razgovarao sam i sa momkom iz telenora i rekao mi je isto,samo mu OS nije u redu,pa nije tacno znao sifru,ali sam ja pre toga procitao navise mesta i odradio to.Nego sam ih pitao da li oni mogu nesto da urade po tom pitanju,jer se to mnog prosirilo_Ona kaze da zasad nista ne mogu uraditi.Pa videcemo sta ce biti.A ovo sam napisao da moze neko jos da procita,pa ako ga snadje,da moze da pokusa da resi.Ima tu jos cetvorocifrenih brojeva koji posalju poruku da ti je telefon zarazen i da bi trebalo uzeti njhovu zastitu i onda to tako krene.Ne treba aktivirati takve poruke,nego samo izaci iz nje ili ovako poslati poruku,pa upisati broj koji pravi te probleme,pa posle poslati poruku STOP VOD i pored taj broj.ne zelimda se ikome to desi,ali se desi da zasad moze ovako da se resi.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ako je jos neko imao problema sa bilo kojim od ovih brojeva sto skida novac saracuna,nek instalira an telefon :
Call Blocker Free - Blacklist.Samo treba iz google prodavnice da nadje ovaj program i da instalira i da upise broj koji treba da blokira i za poziv i za SMS,a moze i sa kompa ili lapa i direktno se instalira na telefon.Evo i stranice odakle se moze direktno instalirati sa kompa,bez trzenja u google prodavnici:
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netqin.mm&hl=en
.Nadam se da ce jos kome pomoci.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Nazalost,moram vam javiti losu vest,povodom ovog block programa.Blokirao je par posruka,ali su ovi pederi probili tu zastitu i danas mi je ponovo stigla poruka sa tog broja 1553 i opet mi je skinuto 180 din.izvadio sam telenor karticu i ubacio u stari telefon,a na androidu mi je ostala 4-ka i resetovao sam telefon na fabricka podesavanja.tako cu drzati nekoliko dana,pa cu probati ponovo da ubacim u novi telefon,pa cu javiti sta je bilo i ima li efekta.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ja ti reko onomad da te ima deru na svaka tri dana kao proliv brkatog taksistu.
Instaliraj Eset Nod32 Mobile Security Premium i preskeniraj Androida. A zatim instaliraj AdGuard za Android i podesi da ne prima tu poruku. Takodje odi u Ratel i podnesi zahtev za prevaru, pokazi onu poruku koju si poslao za odjavu, a i dalje ti skidaju pare.
Novac dobijas u celosti ako se ustanovi da si se odjavio po pravilu. Sad ja bas ne znam po kom principu se odbijaju pare, ako se odbijaju po principu da kad ti primis poruku, onda ti AdGuard zavrsava posao. Medjutim, ako odbija iako je telefon iskljucen, a imas kredite, onda ipak mora da odes da se bunis.
Preduzmi nesto inace te ima ogule ko sirovi kackavalj. Kako li samo trljaju ruke dok loca kaplje na racun da mi je videti njihova radosna lica dok podisu ovako mukotrpno steceni novac. Ne ..ne, ...zato ih i smakinju po ulicama, a i ovi su barabe provajderi, vade se kao oni samo obezbedjuju vezu. A da vidis da ti napravis tako nesto kako bi ti odma parkirali kola ispred kucu, da ti popisu stvari i odnesu te sa kreveto.
Vidi da nisi pogresno stopirao servis, posalji jos jedno dva stop-a, a stopiraj i ono sto ti ja napisa. Takodje pored AdGuard-a, vidi da li za Android ima neki oblik Task Managera.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Upisao STOP VOD kako treba i nije bilo nekoliko dana.Danas pocelo opet.instalirao neki Blocker koji blokira pozive i SMS-ove,blokirao nekoliko puta.Oni nasli prolaz i danas ponovo.resetovao sam telefon na fabricka podesavanja,a 063 karticu ubacio u stari telefon,a u novom ostala 4-ka zbog Vibera,a na 4-ci nisam ni imao problema.neka ga ovako nekoliko dana da vidim sta ce biti,jer na starom nema takvih aplikacija niti internet,pa cu videti sta ce biti.kada sam poceo da ti pisem poruku,nestade mi i net i TV i evo tek sad stize.Nije bilo skoro nekih problema.Javicu sta ce biti.Ovi iz telenora se pravekao da ne mogu tu nista da urade i da im se mnogi javljaju sa takvim problemom,a citao sam da ni Ratelnista ne preuzima povodom toga i ne mogu da idem nigde da se nerviram,jer bi negde napravio rsum.Ima ljudi koji su na paketu imaju i vece cifre od mene,a ne mogu nista da urade.Meni se cini da oni to rade u nekom dilu i njima lepo svima,a narod ko j... .
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ako nista ne uspe, kupi novu kartici i to je to.
Samo ne-daj vise nikome telefon u ruke,
..inace se muzenje na "srecu", ..nastavlja.
Money_Transfer.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Moracu da vas razocaram da sa ovim pokusajem koristenje 063 kartice na starom telefonu.da su i tu uspeli da mi skinu pare,samo sad nije bilo 180 din. vec samo 100 din.Tako da sam izvadio tu karticu i vise je ne koristim.vec cu dauzmem drugu i da uzmem neki najmanji paket i da predjem na postpejd,pa cu voditi racuna sta pritiskam i na koju rec treba da pazim.Da obavezno stavim naocare kad mi stigne neka poruka,a ne da zmirim i odaljavam telefon koliko su mi ruke duge,da bi procitao sta pise u poruci
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nisam ja tebe hteo da razocaram,
ali i da ti je ostao i samo jedan dinar i njega bi ti prebili i ukrali.
Ne znam da li si primetio, ali kako se priblizavaju izbori,
svi lopovi koji su bili van zemlje se vracaju natrag,
..ne bi li bar ono malo naivaca opljckali i dotepali.
Telefonski servisi, zatim nafilovani racuni za struju, lazni predsednicki kandidati,
i tako dalje i tako dalje, samo su vrh tih 180 dinara koji nestaju na tri dana i nicu
na racunima stranih banaka, kao uredno zaradjen novac.
Pripremi se ti uskoro i na devalvaciju evra,
..pa cak i na potpunu devalvaciju ljudskog morala.
- Sve u svemu resio si problem sa karticom, bar privremeno.
 
Natrag
Top