Recycle Bin izgubljen

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Posalji brojeve.......ili probaj i control panela.....

79767947.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
Nema šanse da ti pošaljem P.P ne daje mi da ti pošaljem kaže da je greška a mogu li ovde da ti pošaljem pa da se to izbriše nekako

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Probao sam ovo ne ide Control panel

Ono sinoć sam postavio i nije mi pomoglo i u nadi da će mi ovde na tutorijal javi neko i pomogne jer sam očajan
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
Ponovo nisi postavio sliku :D .

Svo vreme prati desavanja na Desktopu. Restartuj kompjuter nakon svakog predloga.

Desni klik na Desktop > Properties > kartica Desktop > Customize Desktop... > klik na Recycle Bin (full) i onda na Restore Default > klik na Recycle Bin (empty) i Restore Default.

Idi u My Computer > u meniju odaberi Tools > Folder Options > kartica View > odcekiraj Hide protected operating system files (Recommended) > kad se pojavi upozorenje idi na Yes. Vidi na prvoj strani u prozoru My Computer pojavila kanta. Obrisi fajlove koji se nalaze u njoj. Vrati joj staro ime.). Prevuci je levim tasterom misa na Desktop. To ce biti precica do kante. Nemas neke mogucnosti kao sa starom ikonm (npr. desni klik i Properties ce ti otvoriti podesavanja precice, ali kada udjes u kantu i Properties dobijas ispravna podesavanja.
Recycle Bin

Na svakom od diskova koje imas u racunaru bi trebao da imas folder RECYCLER. Ne bi trebao da ima neko drugo ime. Kada ga otvoris, trebao bi da imas neke foldere sa imenom S-...... ili tako nesto i na nekim bi mogla da ima slika kante. Ukoliko je ime foldera gde si nasao ove foldere sto sam upravo rekao RECYCLER onda nista ne diraj. Ukoliko je ime drugacije a tu postoje ovi folderi, promeni ime kako treba (RECYCLER).

Da sakrijes foldere i fajlove koji su se pojavili kada si uradio ovo sto sam ti reko idi na My Computer > u meniju odaberi Tools > Folder Options > kartica View > cekiraj Hide protected operating system files (Recommended).

Procitao sam u drugoj temi da ti je preporucen System Restore. To se radi tako sto odes na Start > Programs > Accessories > System Tools > System Restore. Ukoliko ti se pojavi System restore has been turned off, onda nista. Ukoliko ne, odaberi Restore my computer to an earlier time. Next. Imas kalendar gde trebas da odaberes dostupni (podebljani) datum pre nego sto ti se dogodio problem. Takodje i vreme trebas da odaberes. Next. Procitaj upozorenje, i ukoliko si siguran, idi na Next.

Ukoliko nece nista, ja vise nemam ideja :D . Mozda da uradis prosle korake jos jednom.
Ovo s My computer odčekirao sam ovo hide ali ne vidim nigde korpu da je ispraznim gde na prvoj strani nisam razumeo.Recycler postoji ali samo u Total comanderu ni na jedan tvrd disc a u totali piše na jednom:S-1-5-18 a na drugom folderu:S-1-5-21-1482476501-20 i šta sa tim.Hteo sam ovaj prvi fal iz totala da prevučem na desktop i njega sam sa izgubio ne pojavljuje mi se na desktop
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ovo s My computer odčekirao sam ovo hide ali ne vidim nigde korpu da je ispraznim gde na prvoj strani nisam razumeo.Recycler postoji ali samo u Total comanderu ni na jedan tvrd disc a u totali piše na jednom:S-1-5-18 a na drugom folderu:S-1-5-21-1482476501-20 i šta sa tim.Hteo sam ovaj prvi fal iz totala da prevučem na desktop i njega sam sa izgubio ne pojavljuje mi se na desktop

A da nije to virus u pitanju i da ti zarazio racunar.........proveri ti to i iskeniraj.........
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Otprilike kao sto predpostavio.........


Let me google that for you

izgooglaj malo.......ovo drugo ti je registar kljuc...

Kod:
http://www.insidetheregistry.com/regdatabase/browse.aspx?keyid=18
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
Kad stignem do explorer nema desktop već samo Browser Helper Objects i nema dalje kao kod tebe u postu.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Hvala ti brate još samo da znam engleski bilo bi lepo.Pozzz.
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
To je najmanji problem.......

Odi na..........

Kod:
http://translate.google.com/translate_buttons

Zatim levim klikom misa prevuci Serbian ili Croatian u bookmark.....

77855058.jpg


i kada stignes na englesku stranicu samo klikni na to dugme i bice ti u 95% slucaja prevedena stranica........
 
Natrag
Top