Recycle Bin izgubljen

Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
MOLIIIIIM za pomoć naime slučajno ali ne znam kako izgubio sam ikonicu na desktopu.Recite mi molim vas kako da je pronađem i vratim na mesto u desktopu.Unapred hvala svkome ko mi pomogne.Pozzz.
 
Član
Učlanjen(a)
11.10.2010
Poruka
16
Probaj da ides na start > run i ukucaj gpedit.msc. Idi do USER CONFIGURATION > ADMINISTRATIVE TEMPLATES > DESKTOP. Dvoklik na Remove Recycle Bin icon on the desktop i postavi gore "Not Configured" ili "Disabled".
Ovo je za XP.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
Probaj da ides na start > run i ukucaj gpedit.msc. Idi do USER CONFIGURATION > ADMINISTRATIVE TEMPLATES > DESKTOP. Dvoklik na Remove Recycle Bin icon on the desktop i postavi gore "Not Configured" ili "Disabled".
Ovo je za XP.
kad uđem u desktop nema je:>>desktop>>control panel>>shared folders>>Networks>>Sistem>>ovo su opcije.evo i slike:
unledm.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
ma hvala ti za ovo ali mene neće da otvori desktop evo šta piše kad dođem do desktopa:Your current security setting prohibit running Active X controls on this page .As a result the page may not display correctly valjda sam dobro prepisao_Ok snašao sam se još samo da ga vratim.Našao sam i uključio sam prvo:Not configure nije bilo a onda i disable ni tad se nije pojavila ikonica.Da li nešto znači ako sam ja Recycle Bin preimenovao u Kanta za otpad, pa ne mogu da je vratim.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
ajde reci mi još i gde da ga nađem kad sam ga instalirao ovaj program ne nalazi se na desktopu.Izvini što te maltretiram ovoliko ali ne zameri mi jer sam čovek u godinama.

Dodato posle 24 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Odgovori mi Kole nešto, već sam kraju nervnog sloma instalirao sam Tweak UI ali ne mogu da ga nađem u komp.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Ovako je na Win 7 ali je isto i za Win xp.Desni klik na desktop/ Personalize ili(propertis) gore u levom uglu pise Change Desktop Icons, kliknuti na to i samo u novo otvorenom prozoru stiklirati Recycle bin.
1.png
 
Natrag
Top