Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ljudi uspeh dosao sam do 3 kristala jos samo da ga uzmem i da stvorim stepenice do nebesa.Saint ce biti zaustavljen
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Prvobitno napisala Crvendac_011
Pyc, dušice moja draga, hvala za kaficu. Nije važno što ti se srculence malo deformisalo (nije ni čudo kad stalno bleneš u izvesni deo mog tela), ali svaka ti čast! Nisam ni znala da znaš kakvu kaficu pijem, ni da umeš da je napraviš.
A tek ručak što si skuvao danas, tu tek nemam reči. Al' valjda sam zaslužila... mislim, trudila sam se i ja, jel'?
Devojke, kad dođe kod vas, slobodno ga pustite u kuhinju, svašta taj zna, zlatne ruke ima.

Ništa se ne sIkiraj draga, ima svašta! Ja, ova tri dana, k'o da sam na modnoj reviji, nemam pojma kol'ko sam se puta presvukla. Naspremao nam svašta, tako da ima i za tebe. A tek kapčića za Kalimerčicu, ih! Ima da menja više puta dnevno.
Lepo to Pyc radi, da smo ga birale, ne bismo izabrale takvog stilistu. Ma rođen je za to.
Prvobitno napisala mars68
Ono u debeli lad nisam ja, no ministar od finansije! Čekao da otpadne!
Re vidi šta ćeš s ove finanCije i ne čekaj poziv nego dođi i ponesi onu Kobrovaču od deset leta!
Kalimerčice nikad bolje nisi izgledala!
Crvena sve isprobaj pa mi javi, pošto za Marsovke još ništa ne videh!
PYC sledeći put ti mlatiš pa će da bude i za konci i konopci... ovaj... dugmići!
Pa dobro Marsovka, neki posao je napravljen i vidim da si jednim udarcem dvije muve umlatila, pokupila šuške prije svinja a svinje utepala. Pohvalno, nema šta, dobili smo i "jare i pare" mislim i svinje i pare al tako se kaže.

Mislim da griješiš što se Ministra tiče, neće njega takvo drvo zapasti pa ni za ladovine. On ladovinu traži pod dudom.

92498485.gif

dol.gif


Hvala Šefice na pohvalama vidi se da si žena od ukusa i stila. Naravno da za sve članice AZP-a ima po nešto. Evo treći dan kod Šefice i sve mi se čini da ju je nervoza malo popustila pa sam uhvatio nešto slobodnog vremena da se pozabavim meni najdražim komadom ženskog veša... gaćicama.
Ukratko ovi modeli koje vidite na priloženim fotografijama su modeli za svakodnevnu upotrebu i nisu dio antizombi opreme, nego su upravo namjenjeni vašem slobodnom vremenu i u njima treba da se osjećate slobodno i nesputano. To je jedna vrlo pažljivo izbalansirana sredina između prošlih, i današnjih modernih i ultra modernih trendova u dizajnu donjeg veša. Dok je u prošlim vremenima, vremenima naših mama i baka muškarac bio prinuđen da dobro razgrne gaće da bi došao do guze, danas smo došli u drugu krajnost, tj. da je potrebno dobro razgrnuti guzu da bi se došlo do gaća.
E, vidite sad između ta dva, i sa stanovišta estetike, i sa stanovišta funkcionalnosti nepomirljivo suprotstavljena koncepta, moj inventivni dizajnerski genije je pronašao zlatnu sredinu. Rezultat mog mukotrpnog 35-ogodišnjeg proučavanja problematike ženskih gaća i moje slobodno mogu reći životno djelo sada stoji pred vama. Dizajnerski biser koji plijeni svojim skladnim linijama, savršen do perfekcije i fascinantan u svojoj jednostavnosti. Remek djelo koje je uspjelo da pomiri ženski zahtjev za udobnim i u isto vrijeme izazovnim predmetom intimnog karaktera, i na drugoj strani vječitu mušku težnju da se što prije riješi tog po njihovom shvatanju nepotrebnog dijela ženske odjeće. Potpuno prirodni egipatski češljani pamuk najvećeg stepena kvalitete od kojeg su izrađene gaćice u kombinaciji sa ganijalno osmišljenim tekstom na svakom pojedinom primjerku mašinski izvezenom, čine ovaj odjevni predmet neophodnim svakoj članici AZP.

Eto, toliko od mene a sada vi počnite sa pohvalama i hvalospjevima mom stvaralačkom geniju.

63060742.jpg

36559155.jpg
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Dok vi siljite oni skupljaju pare. :lol::lol: :lol: :lol:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Pare omlaćeTe i spakovaTe!yes3

do.jpg

Dobro, nisu baš svesorry

dol.jpg


Svinje na sigurnom!:yea:

pec.jpg


Pa izvol'te!

Kalimerčice nikad bolje nisi izgledala!:yea:



Dakle, ne da izgledaju!!!! A što su tek ukusne :girl_in_love:. Mnogo volim gude a i jage :).:friends:Svaka čast. vidi se da si sve moguće testove položila i da is prava AZ-ovka.

Idem da isprobam ove moje kapice i ovo pečenjce što se zateklo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ujedaš ruku koja te je hranila... A nisi ni statut pokreta pročitala, već odmah krenula u laktanje i špekulacije...
Tačka 3. stav 1.: "Zabranjeno je bilo kakvo komentarisanje u negativnom kontekstu, omalovažavanje, ironično i/ili podrugljivo pričanje o starijim članovima AZ pokreta, njihovim planovima, zamislima ili idejama, te posledicama koje su njihove akcije proizvele, u cilju destabilizacije pokreta ili stvaranje lažne slike o njenim članovima, rušenju ugleda i zasluga koje su stekli, kao i sama negativna pomisao na iste.
Tačka 3. stav 2.: " Svaki prekršaj iz prethodnog člana povlači za sobom oštre sankcije, koje propisuje savet AZ pokreta i član koji je pomenut.

:what:
Ništa hvala Mars što si obezbedila sve ovo, lično došla i pozvala me da bi izbegla ranije greške,
hvalila na sav glas, moj lik i delo... i mloge druge stvari...

Eeee živote lutalico...:cry:

Citiraću jednog velikog, hrabrog i, nadasve, mudrog vođu ovog pokreta:

''...Pa dokle će majku mu u ovoj zemlji uvek najvredniji i najpošteniji nailaziti na zatvorena vrata, a sve druge loše ljudske osobine isplivavati kao vrline? Kad će se jednom reći taj i taj je za nešto zaslužan, umesto onog čuvenog: "ja sam..."?! I onda se ljudi pitaju zašto najsposobniji odlaze? Kad će se rad i poštenje ceniti i adekvatno vrednovati? Zato nam tako i ide... '':tease: :cray:

Druže Pyc, izvini, nisam raspoložena da gledam gaćesorry sssutra...:alcoholic:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
:what:
Ništa hvala Mars što si obezbedila sve ovo, lično došla i pozvala me da bi izbegla ranije greške,
hvalila na sav glas, moj lik i delo... i mloge druge stvari...

Eeee živote lutalico...:cry:

Citiraću jednog velikog, hrabrog i, nadasve, mudrog vođu ovog pokreta:

''...Pa dokle će majku mu u ovoj zemlji uvek najvredniji i najpošteniji nailaziti na zatvorena vrata, a sve druge loše ljudske osobine isplivavati kao vrline? Kad će se jednom reći taj i taj je za nešto zaslužan, umesto onog čuvenog: "ja sam..."?! I onda se ljudi pitaju zašto najsposobniji odlaze? Kad će se rad i poštenje ceniti i adekvatno vrednovati? Zato nam tako i ide... '':tease: :cray:
Imaš sreće, a i mudra si, zbog ovih reči dobijaš samo žuti karton i javnu opomenu, inače sam imao nameru da se ćeramo do Strazbura! MLogo si me uvredila, ne zato što si napisala, papir trpi sve, već zato što si nisi skontala suštinu, što sam verovao da jesi... Jer, upamti, stari AZ borci, imaju posebne moći i veštine! Čak i kad se tebi čini da spavaju dubokim snom-oni razmišljaju i njihove moždane aktivnosti su tada najproduktivnije! I ako čuješ zvuke koje liče na obično hrkanje-znači da je mozak došao do pametne ideje i komunicira sa drugim ja! Nije sve u parama, ideja i informacija su danas najvažnije! Daj budali pare-potrošiće ih za nedelju dana, i nastaviti po starom... :blum3:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Idem ja tako putem i pletem otud ide moj komsija..........uspio se ko papudzijski macak. Gledam ja njega gleda on mene. Ma zabalavio on nesto..........sta sada da radim......nigde nikog nema a usijala zvezda topi sve pred sobom. Ja korak levo, on korak levo. Stadoh ja stade i on. Cucnuh ja cucnu i on. E onda uradih tehniku skok iz maceceg polozaja na prvo drvo .........gleda on mene ...........gledam ja njega. KAd skontah viri ispod suknje, a posto imam sport bili torbu nadjoh pantalone i preobukoh se. Razmisljam sta da radim sada, nemam oruzije......kako da izvucem zivu glavu, mrak nije zubi da mi iskacu. I setim se ja price od pre par meseci od uzvisenih kolega da su skupljali miris oznojaz po GSP-u u konzerve. Uhvatim se za dzep dal je tu dal je to ta sport bili tasna. BINGO. Uzmem konzervu, ujedno stavim gas masku na facata, i bacim je komsi ispred nogu. Pade on ko pokoseno seno sa mirisom ko je srao u borovoj sumi. Sidjem ja sa drveta.........i promumla komsa u ropcu.........sfinga celava. Da li mu svest proradila pa rece da nabavimo sfinga macke koje otkrivaju zombije, ko ce ga znati. Dok vi sastancite mi solisti odosmo da jurimo celave macke treba pomoci kolegi u nevolji .


Aj pa tako i uzdravlje do skorog tipkanja AZ koleze.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
O, dobar jutar, prijatelji saborci. Vidim ja da ste vi mene zaboravili. Spomenuste Damu u par navrata, tj. samo po zlu kako je "rasturila" Raznosača. Kanda mi to, nikada neće oprostiti, ali morate shvatiti da sam bila mlada i neiskusna (mladost-ludost), "šta zna dete šta je 200 kila!":D
No, ovde se razbacujete sas mani, mani, primate nove članove, isti vas čašćavaju (samo jete i pijete i deblja te se wacko2) a mene niko ni da pomene. Kad smo išli u "lov" na zombaje i jurišali, vazda ste Damu "gurali" u prve redove, ko velite da se dokaže, a sad dok jete i pijete Damu "gurate" u zadnji red. :sheep: Eh, šta je život....

Mlogo ste me povredili, ali ipak ja vas volem, srčka mi je slaba, pa vam ipak sve opraštam, ostajem i dalje vaš počasni član, spreman za juriš na "demone".
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Draga, to što smo te (ja najviše) u par navrata pominjali kako si rasturila Raznosača, samo govori o tvojoj vatrenosti, a takve smo sve mi iz AZ.

Dobrodošle nazad i Radoznalica i ti,zombovi više nemaju šanse protiv ovakvog sastava. Još kad bi nam se vratila i Milenčica, gde bi nam kraj bio, eh...

Imamo nove članove, više para, novog stilistu za uniforme i opremu, ma svašta nešto novo. Nego, da ne gubimo vreme, u akciju! Odoh ja na pijacu, moram da vam spremim nešto za obnavljanje energetskih potencijala, pa da navalimo... ovi zombovi k'o da se kote preko noći!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top