Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Sve se slažem u potpunoj potpunosti!:yea:

Deder druže Pyc prikaži nam i muške modele
al' nemoj da bidnu oni slatko-slameni (take ne cenimo) no pravi borci.tease


(u poverenju:druže Re, kako se kaže bide ili bidne?wacko2)
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
2 kristal je pokupljen a titan je mrtav sada idem do mesta nastanka tu je 3 kristal i pecat na kome moram da sva 3 kristala polozim pozelite mi srecu

Želimo ti sreću. Evo ti milja, kupi sebi sladoled il žvake.

--------------
dinar.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
(u poverenju:druže Re, kako se kaže bide ili bidne?wacko2)
Bide se koristi za pranje genitalija, znači nije to. Bidne mi je nekako suviše rogobatno, valjda nije ni tako. Nekako mi budedu zvuči pravilnije, mada liči na izraz za plašenje deda, starih ljudi... Ne znam, da se držimo Vuka, piši kao što govoriš...?
A ti Pyc nemoj da kvariš dete, zar da se bahati sa hiljadarkom na ovu glad? Biće glavni u društvu, svi će hteti da se okoriste i biće s'njim dok ima love! Šta posle? Nego, podaj Jovanu nešto metalaca, nek' ima da zveči...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ima li za nas piliće neki stilista?:vorred::dntknw:
Volimo i mi lepu opremu:???:.

Meni dosadilo ovo moje kapče.:(sorry
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Prvobitno napisala Crvendac_011
Pyc, što se tiče razrade planova, počni da se spremaš, pošto mi je muž jutros otputovao na kraći službeni put. Ponesi planove a i krokije za nove modele za "uniforme" ako već imaš neke ideje, pa da se damo na razradu, imamo tri dana.

Prvobitno napisala mars68
Deder druže Pyc prikaži nam i muške modele
al' nemoj da bidnu oni slatko-slameni (take ne cenimo) no pravi borci
.
Prvobitno napisala Kalimerčica
Ima li za nas piliće neki stilista?
Volimo i mi lepu opremu.
Meni dosadilo ovo moje kapče.



Zahvaljujem na imenovanju i mada mi je skromnost uvijek bila jedna od jačih vrlina, zaslužio sam... što jes... jes.
Baš lijepo od Ministra što se sjetio, uvijek sam govorio da Lale i Sose nisu ono što se o njima čuje iz viceva, dobro Sose možda i jesu ali Lale uopšte nisu tako zatucani, blago retardirani kako ih oni sa druge strane Tise žele prikazati. Evo i na ovom primjeru kada je predložio mene za novu uduplanu funkciju objedinjenih ministarskih resora za kulturu, rupu i stajling na najbilji način je demantovao te glasine i pokazao i dokazao da u Banatu ima itekako pametnih ljudi, ljudi sa idejom i vizijom.

Kao drugo zahvaljujem se i Šefici kojoj je riječ takoreći oteta iz usta mada su njeni motivi i razlozi da me predloži sasvim druge prirode, ali to sada nećemo detaljnije obrazlagati. Kafa joj je standardno dobra, kiflice se tope u ustima a ratluk je stvarno vanserijski.

Molim vas da imate na umu da vam ovaj post pišem na bržinu i sa Šeficinog računara dok je ona u kadi a ja sam upravo završio sa pomaganjem oko pranja njenih leđa pa sjeo dok se ona ne pojavi iz kupatila.

--------------------
kupasesledja.gif


Ja sada iskreno nemam vremena Marsovka da se u narednih par dana pozabavin stajlingom i kreiranjem opreme za muški dio AZP-a ali obećavam da ču u tom smislu prionuti na posao čim završim sa opremanjem vas žena. Evo ovde je samo jedan prošlogodišnji model koji trenutno mogu pokazati. On je već ranije viđen ali ga postavljam iz razloga potrebe za javnom raspravom povodom muških modela jer muški dio obično niti ima smisla niti ukusa a pogotovo volje da se zanima za stajling, tako da čete vi žene na kraju odlučiti i odabrati za njih.

-----------------------
uhh1.gif


Kalimerčice pile moje, kakvo je to pitanje? Pa zar u mene nemaš povjerenja? Od tebe ima da napravim ne koku... nego koku i po, Zombi ima da padaju čim te ugledaju kad te ja sredim. Ima da budeš naj koka AZP-a.

Aj sad razlaz, evo je izlazi iz kupatila. Sad imamo puno posla. Ćao.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
.





Kalimerčice pile moje, kakvo je to pitanje? Pa zar u mene nemaš povjerenja? Od tebe ima da napravim ne koku... nego koku i po, Zombi ima da padaju čim te ugledaju kad te ja sredim. Ima da budeš naj koka AZP-a.
Zahvaljujem gospodinu fri stajleru, pored umeća sa materijalom, dezenom i bojama čovek ume i sa rečima! Samo jedna mala ispravka, neko moje razmišljanje! Ne znam koliko bi se koleginica Kalimerčica složila da bude koka i po, jer to bi zahtevalo dodatne promene na njenoj kilaži, u plus, naravno. Da ostane samo koka, ili 0,85%, zdravije je! :D
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Zahvaljujem gospodinu fri stajleru, pored umeća sa materijalom, dezenom i bojama čovek ume i sa rečima! Samo jedna mala ispravka, neko moje razmišljanje! Ne znam koliko bi se koleginica Kalimerčica složila da bude koka i po, jer to bi zahtevalo dodatne promene na njenoj kilaži, u plus, naravno. Da ostane samo koka, ili 0,85%, zdravije je! :D

Pa, s obzirom na angažovanje u AZ i na aktivnu ulogu u AZ aktivnostima tipa: tortica,kolačići, salčići, pečenje, slaninica, mezence, pićence itd...To "i po" mi ne gine pre ili kasnije. Pa kad je već tako, kad se već mora, a kad se mora nije teško, bar da se stilizujem. A i kažu "bolje da ljulja, nego da žulja".

PS-

Pyc, molim i novi dizajn za prevozno sredstvo, ovo mi se opet rasklimatalo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Konačno da ovaj pokret dobije sve neophodne funkcije!:D
Al' je ministar Re rasporedio - domaćinski!:yea: Još me i pohvalio!:D
Zombove će da utepavamo - samo tako! Šta ti je timski rad (malo tozla, malo repa)!

Druže PYC svaka čast! Zaslužuješ medalju!
sdf.jpg

No pasaran!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Konačno da ovaj pokret dobije sve neophodne funkcije!:D
Al' je ministar Re rasporedio - domaćinski!:yea: Još me i pohvalio!:D
Zombove će da utepavamo - samo tako! Šta ti je timski rad (malo tozla, malo repa)!

Druže PYC svaka čast! Zaslužuješ medalju!
sdf.jpg

No pasaran!

Jebeš medalju, daj para.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top