Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ništa se ne sekiraj, posle kobrovače, belog luka i papričica, biće ti i vruće. ;-)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Prvobitno napisala DAMA
No, ovde se razbacujete sas mani, mani, primate nove članove, isti vas čašćavaju (samo jete i pijete i deblja te se ) a mene niko ni da pomene. Kad smo išli u "lov" na zombaje i jurišali, vazda ste Damu "gurali" u prve redove, ko velite da se dokaže, a sad dok jete i pijete Damu "gurate" u zadnji red. Eh, šta je život....

Mlogo ste me povredili, ali ipak ja vas volem, srčka mi je slaba, pa vam ipak sve opraštam, ostajem i dalje vaš počasni član, spreman za juriš na "demone".



Lijepo bogami, par dana se oporavljam, dođem a ovde čitav cirkus. I to gdje...?- opet među ženskim članovima a Šefica predvodi. Prvo Dama cmizdri kako je se niko ne sjeća... ama neće bit da je tako. Pamtimo mi dobro kako si ti hrabro u prvim redovima isturala bujne grudi na zombi policijski kordon i išla sa ružom u ruci,. laticama na pendrek... pa kad je glavni Zomb izdo naređenje "udri i raspameti", a ti hrabro okrenula guzu da udaraju đe najviše boli. Pa epizoda kada smo ljetos planirali akciju na Egzitu a ti i Ministar krenuli sa Ečke nosačem aviona dok smo mi ostali čekali na lađu da skočimo na nju sa Pewroševića mosta u Novom Sadu. Znamo mi da se tu noć Ministar prepariro sa dva litra dudovače i da je tako pjan htio kod Slankamena brodom lijevo, prema Beogradu. Da ti tada hrabro ne preuze stvar u svoje ruke i ne skrenu desno, propade akcija u Novom Sadu. Tog Raznosača više niko i ne spominje, bilo pa prošlo, PIGGY ga i angažovala da ga trošite... ionako ništa drugo ne radi.
I nemoj bogati da cmizdriš više tu nego se prifati posla i pomozi ministru da dovede taj reon Banata u red.

Prvobitno napisala Radoznala
Idem ja tako putem i pletem otud ide moj komsija..........uspio se ko papudzijski macak. Gledam ja njega gleda on mene. Ma zabalavio on nesto..........sta sada da radim......nigde nikog nema a usijala zvezda topi sve pred sobom. Ja korak levo, on korak levo. Stadoh ja stade i on. Cucnuh ja cucnu i on. E onda uradih tehniku skok iz maceceg polozaja na prvo drvo .........gleda on mene ...........gledam ja njega. KAd skontah viri ispod suknje, a posto imam sport bili torbu nadjoh pantalone i preobukoh se. Razmisljam sta da radim sada, nemam oruzije......kako da izvucem zivu glavu, mrak nije zubi da mi iskacu. I setim se ja price od pre par meseci od uzvisenih kolega da su skupljali miris oznojaz po GSP-u u konzerve. Uhvatim se za dzep dal je tu dal je to ta sport bili tasna. BINGO. Uzmem konzervu, ujedno stavim gas masku na facata, i bacim je komsi ispred nogu. Pade on ko pokoseno seno sa mirisom ko je srao u borovoj sumi. Sidjem ja sa drveta.........i promumla komsa u ropcu.........sfinga celava. Da li mu svest proradila pa rece da nabavimo sfinga macke koje otkrivaju zombije, ko ce ga znati. Dok vi sastancite mi solisti odosmo da jurimo celave macke treba pomoci kolegi u nevolji.



Pa dobro Radoznala jel se ti boriš protiv zombija ili protiv pijanih komšija što vire pod suknju? I umjesto da ga proburaziš vakazašijem ili mu baciš šuriken u čelenku ti se pentraš i radiš kate po drveću sa Sport Bili torbom, i otvaraš konzarvirani smrad beogradskog Gsp-a. Pa na to su već svi oguglali. Tolki je smog u centru da je narod masovno počeo da otvara te konzerve kada hodaju ulicom... da se bar malo nadišu svježeg vazduha. Eto, tipično žensko... umjesto da je izvuklo bar nun čake iz te torbe ona izvlači hlače. Ama da si i bez gaća bila u tom momentu kojim slučajem, to ima da mu bude posljednja slika koju je u životu vidio.


Prvobitno napisala Gara
Zbog tebe ministre Re ću morati na terapiju kod pravog stručnjaka!
Ionako sam tanka sa živci!
Al' to pali kad su zombovi u pitanje, odma' utepavam, ništa ne pitam!

Odoh sad kod doce! Brzo!



Vjerujem ja da tebi Ministar ponekad skače po živcima ali on to radi iz najbolje namjere. Ima on dosta problema sa članstvom u svom reonu, naročito sa Damom. Nije da opet želim da se vraćam na temu ali ona ti je čudo napravila od onog Raznosača... čovjek prvo završio u bolnici a kasnije moro u banju da ida na rehabilitaciju. E vidiš sad, ta Dama ti je onako lijepo i čvrsto zavezala jedan par muda na mašnu i to ne bilo kojih, nego upravo... ministarskih. Zna žena poso, svaka joj čast.
Zato ti se Ministar ponekad čini malo namćorast ali on je duša od čovjeka, vjeruj mi. Nemoj se ti ništa sekirat, sve je to normalno. I ne treba ti doktor, s tobom je sve u redu.

Prvobitno napisala Šefica
Samo vas gledam već danima i pitam se dokle ćete. Opet smo se pogubili, interesovanje za borbu opalo, belog luka nigde, al' nikoga i ne zanima... cccccccccccccc...

Kao da se još nismo oporavili od slavlja kod Pyca. Mali Joca se igra žmurke sa Saint Germanom, to bar nije ništa novo. Dete je, i treba da se igra.
Zombovi se množe, a mi ne radimo ništa...
Ič mi se ovo ne sviđa, narode antizombijevski. Nego da ja vama spremim okrepljenje, pa da se krene u borbu.
Ljubotljiva, zastrašivanje slabo deluje, nego preuzmi novu uniformu kod Pyca, i prihvati se i ti ovog što sam vam spremila.
Samo oštro i pravim oružjem.
Izvol'te, posluž'te se, pa da se krene u akciju...


E tebe sam namjerno za kraj ostavio, da ti ja šanem koju na uvce. Kao prvo, otkako ti je čovjek na godišnjem ne pada ti na pamet ni da sms pošalješ a kamoli da nazoveš. I kakav ti je ono vijenac bijelog luka? "Vodite ljubav a ne rat"... u pamet se mala, Woodstock davno prošo, Hendrix zadnju stvar odsviro 18. avgusta 1969. To je skoro tri godine prije nego što su tata i mama udarnički zapeli i ti ugledala svjetlo dana kao finalno ostvarenje njihovog petogodišnjeg plana. I ti sada, umjesto da budeš ideološka okosnica antizombizma prizivaš aveti hipi pokreta pletući vijenac u Peace. I da stvar bude još gora kačiš cjenovnik na "ljubav". Koja je cijena tvoje ljubavi?

Ovako... tog svog pod hitno da pošalješ u banju... na rehabilitaciju... zaslužio je čovjek. Potom mene da zovneš da izvršim jednu temeljitu ideološku indoktrinaciju na tebi... od jedno 5 dana minimum. Pa poslije toga ja i on samo zamjenimo mjesta.. nek se on odmoran vrne da te indoktrinira a ja... u banju... na rehabilitaciju.

I nemoj slučajno ko prošli put, tri puta da mi šalješ sms da ne jedem bijeli luk... ko da sam s bukve otreso, pa ne mogu da zapamtim iz prve.

386peace.png




Kalimerčice
dušo javi se, nemoj da brinem. Ništa ne znamo šta se kod vas događa u Južno moravskom reonu. Pozdravi mi Krejzija.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Pyc, dušice moja, to si ti loše video, ono što visi nije cena, nego deklaracija, na kojoj piše da je lukac domaći, a ne ono kinesko đubre što nam uvaljuju u poslednje vreme. Slučajno ostalo, a obzirom na godišta većine članova, došlo mi da vas malo podsetim na neka lepša vremena (kad zombova nije bilo ovoliko), pa sam rešila da taj beli lukac, umesto u venac, upletem u peace. Pa bar ti koji imaš 107 treba da me razumeš. Raznežim se ponekad. ;)

A čo'eka sam još juče poslala na Kopaonik na nedelju dana, k'o bajagi ima neki seminar, a ja se kao kopčam pozadi (možda, al' samo brushalter), al' nije važno, nisam ja ljubomorna.
Eto da znaš sama sam i čekam te...
Čiste gaće i čarape ne moraš da nosiš, neće ni da ti trebaju.
:acute:
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pyc, dušice moja, to si ti loše video, ono što visi nije cena, nego deklaracija, na kojoj piše da je lukac domaći, a ne ono kinesko đubre što nam uvaljuju u poslednje vreme. Slučajno ostalo, a obzirom na godišta većine članova, došlo mi da vas malo podsetim na neka lepša vremena (kad zombova nije bilo ovoliko), pa sam rešila da taj beli lukac, umesto u venac, upletem u peace. Pa bar ti koji imaš 107 treba da me razumeš. Raznežim se ponekad. ;)

A čo'eka sam još juče poslala na Kopaonik na nedelju dana, k'o bajagi ima neki seminar, a ja se kao kopčam pozadi (možda, al' samo brushalter), al' nije važno, nisam ja ljubomorna.
Eto da znaš sam sama i čekam te...
Čiste gaće i čarape ne moraš da nosiš, neće ni da ti trebaju.
:acute:

O majko moja mila! Ništa od moje ideološke oštrine i stamenosti. Kako ti samo uspjeva da me svaki put ovako razoružaš. A tako sam se lijepo bio nabrusio i pripremio.

Ajd molim te umjesi malko onih kiflica, znaš ti koje ja volim. Ja ću usput kupit vino. Dolazim.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Biće ono što još više voliš.
Uđem ja juče u mesaru, a gleda me komšija mesar i smeška se... ja ga, onako očima ;), pitam šta ima novo, a on mi pokazuje da mi je nabavio salo... lepo, čisto, belo, ma samo se razmazuje po testu. Tako da sam ti već umesila salčiće, znala sam da ćeš o'ma da dotrčiš. ;-)
Evo dušice, još su vrući, požuri...

salcici.jpg
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Biće ono što još više voliš.
Uđem ja juče u mesaru, a gleda me komšija mesar i smeška se... ja ga, onako očima ;), pitam šta ima novo, a on mi pokazuje da mi je nabavio salo... lepo, čisto, belo, ma samo se razmazuje po testu. Tako da sam ti već umesila salčiće, znala sam da ćeš o'ma da dotrčiš. ;-)
Evo dušice, još su vrući, požuri...

Pogledajte prilog 8099

To Stara...uhhh, sve mi znaš. Ženio bi te odma, ništa te za prošlost ne bi pito.

još par vakih recepata i imaš me. Samo nabavi poveće papuče.:lol:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Koliko se sećam, čini mi se da ti treba broj 46.
Ništa ne brini...

Ovako nešto, može? :wink:

papuce pivo.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
A sta je ondak ovo. Ja gi utepa s pracku vise komata.

dobh4x.jpg


E sada nevalja nista. Ukljucile mi se rendgen oci.

2hqqj4y.jpg


Imam jednu primedbu, sta ja da radim sa ovim na ledjima.

kcb1jn.jpg
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ništa se ne brini, draga, napraviće Pyc nešto drugo za tebe, ovo ti je skroz nepraktično za borbu. Trenutno je zauzet, ali, naći će vremena, ič se ne sikiraj. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Zbog tebe ministre Re ću morati na terapiju kod pravog stručnjaka!:blum3:


Ionako sam tanka sa živci!:butcher:
Al' to pali kad su zombovi u pitanje, odma' utepavam, ništa ne pitam!:gun:

Odoh sad kod doce! Brzo!
Banja, banja tebi treba, to će ti i doca reći, ili tematske večeri i okupljanje istomišljenika-štrikanje, heklanje, vez... :D Jeste da nije u duhu pravilnika i moralnih načela AZ pokreta, ali predložiću da ti se iz zajedničkog fonda odobre sredstva za rehabilitaciju. Tek počela da radi a već traži bolovanje! Gde su nam oči bile... :blum3:
Women_in_Uniform_2.jpg



Obukoh se, da se ne preladim vidi kolka rupa na grudima.
Nije to rupa, to je prozor u svet, ogledalo duše, omamljivač-hipnotizer zombi pogleda i pažnje, i strogo je zabranjeno nositi bilo šta osim službene uniforme! Nismo mi banda, hajdučija, pa da svako nosi šta hoće! Uskoro ćete dobiti i usavršen model, koji će imati isti takav "prozor u svet" pozadi, čudo 21. veka i proizvod dugogodišnjih psihoiloških ispitivanja i analiza. Da ne dužim, nema menjanja i "prekrajanja" opreme, samovolje i bunta, mora da se zna red!

Vjerujem ja da tebi Ministar ponekad skače po živcima ali on to radi iz najbolje namjere. Ima on dosta problema sa članstvom u svom reonu, naročito sa Damom. Nije da opet želim da se vraćam na temu ali ona ti je čudo napravila od onog Raznosača... čovjek prvo završio u bolnici a kasnije moro u banju da ida na rehabilitaciju. E vidiš sad, ta Dama ti je onako lijepo i čvrsto zavezala jedan par muda na mašnu i to ne bilo kojih, nego upravo... ministarskih. Zna žena poso, svaka joj čast.
Zato ti se Ministar ponekad čini malo namćorast ali on je duša od čovjeka, vjeruj mi. Nemoj se ti ništa sekirat, sve je to normalno. I ne treba ti doktor, s tobom je sve u redu.

Sve je tako kako kažeš, osim ove mašne i vezivanja... Jeste da volim kojekakve gluposti, ali nisam sklon sado/mazo egzibicijama! :D
Imam jednu primedbu, sta ja da radim sa ovim na ledjima.

kcb1jn.jpg

Uh, fali ti samo malo mašte, i videla bi da mnogo interesantnih stvari možeš da radiš, ne smem ni da pomislim... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top