Pc Klinika ~ Doktori za vas kompjuter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Napravi ovako :
Start --> Control Panel -->Administrative Tools --->Service--->Print Spooler---> Properties ----mora biti zadano Started--Automatic
....da li je kod tebe tako !?
 
Јесте, automatic је... И кад уђем у Printers and Faxes стоји тамо, откачен је оном кукицом, и пише ready
 
nisam trazio model maticne za zusku nego za post o gigabajtovoj maticnoj , ili je krivo postano ili lose shvaceno.
post je bio za djuka89
 
Poslednja izmena:
Ок, све је у реду, ја сам мислила да је мени упућено. Убудуће crysis цитирај оног коме пишеш ;)
 
bluex posto si urednik evo jedan predlog,ovde u pc klinici bi za svaki problem trebalo otvoriti novu temu ovako je sve zbrda zdola zato i dolazi do gresaka. upadamo izmedju postova i pravimo jos vecu zbrku.
 
има неко неку идеју шта би могао да буде проблем..?:???: или морам да зовем сервис...
 
Nemoj zvati servis, naćićemo neko rešenje...

Da li pokušala taj štampač da prikačiš na neki drugi računar? Ako hoćeš možeš instalirati novu verziju Windows 7 i tamo pokušati. Ja sam većinu problema sa HW rešio kada sam instalirao Windows 7 jer on sam traži drajvere i ako izbije neki problem "gotovo" ga sam popravi, tj kaže mi šta je uzrok problema pa ga ja lakše nadjem/popravim.
 
има неко неку идеју шта би могао да буде проблем..?:???: или морам да зовем сервис...

....odi ponovo u service kao što sam ti napisao u prošlom postu i
u Properties gdje mora biti Automatic klikni na Start service i nakon toga
Apply.
Ima da radi !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top