Pc Klinika ~ Doktori za vas kompjuter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
1
PozZ

Mene zanima kako da namestim da ne moram da palim programe preko opcije RUN AS ADMINISTRATOR, jer kad kod pokrenem neku igricu ili neki program dvoklikom (normalno) uvek mi izbaci gresku i da stisnem SEND REPORT ili DON'T SENT REPORT, a da bih to sredio moram da u USER ACOUNT napravim sifru, pa tek onda da stisnem RUN AS ADMINISTRATOR pa dole na opciji promenim na korisnika (mene) i kucam sifru, tada mi igrica radi bez problema....

I koliko god puta da srusim sistem (SP3) uvek mi se javi isti problem...Cak sam i stavljao SP2 i SP1 i opet isti problem, to mi je problem sada i kod windows 7, isto moram da pokrenem preko RUN AS..........

Ovo mi se desava na oba racunara, sto znaci da verovatno ja nesto zeznem prilikom instaliranja igre...

MENE ZANIMA U CEMU JE PROBLEM?!?!

Ne znam da li je od koristi to sto kada stisnem run as i kada dole prebacim na korisnike imaju dva ADMINISTRATOR i VULE, a kod drugih kada sam bio ima samo ADMINISTRATOR...??

Molim za pomoc!!!
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
1
E ovako, meni kada stisnem run as na XP-u kad otkacim donju opciju i pise mi ADMINISTRATOR i kada stisnem strelicu vidim da imaju 2 korisnika ADMINISTRATOR i VULE...

Ne znam ni da li je to bitno toliko ali kod drugih kada sam gledao to ima samo ADMINISTRATOR a kod onih koji imaju problem kao i ja imaju ADMINISTRATOR i jos jednog korisnika...

Ne znam da nije mozda upitanju neki program koji sam instalirao pa mozda pravi problem ili je mozda nesto drugo??????
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
1
Pa ja kada instaliram sistem, punim ga programima, pa tek posle instaliram igre... Jedino da probam da srusim sistem pa stavim neku igru sa kojom imam taj problem (a to su skoro sve) cim instaliram sistem pa stavljam 1 po 1 program pa probavam igru...

Ne zanam da li postoji bolji nacin da se resi to, ako imas neku ideju reci mi?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
potrebna pomoc hakera !!!
instalirao win 7 ult x86 i pri pokusaju da otvorim svoj mail javio se problem sa sertifikatom. takodje javlja se i problem sa aktivacijom mesendjera kao i sa svim ostalim programima koje traze lozinku i meil. ima li neko resenje ili da obaram "ponovo" windows.
capture1ox.jpg

capturerlv.jpg

capture13p.jpg
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
jesi li aktivirao windows, i postavio sebe kao administratora da imas svu kontrolu na os.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
sve je odradjeno kako treba sem malog zeza kojeg sam predvideo. u svakom slucaju sucaj resen ili ti ono poznatije operacija uspela stim sto je i pacijent zivvvv...hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top