NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Po tvrdnji nekih krugova - demonska bića u obličju vanzemaljaca već imaju kontakt sa vladom SAD.
To je ono što i biblija tvrdi "Jer su ovo duhovi đavolski koji čine čudesa i izlaze k carevima svega vasionoga svijeta da ih skupe na boj za onaj veliki dan Boga svedržitelja" ( otkrivenje 16. 14 )
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Po tvrdnji nekih krugova - demonska bića u obličju vanzemaljaca već imaju kontakt sa vladom SAD.
To je ono što i biblija tvrdi "Jer su ovo duhovi đavolski koji čine čudesa i izlaze k carevima svega vasionoga svijeta da ih skupe na boj za onaj veliki dan Boga svedržitelja" ( otkrivenje 16. 14 )

I opet će Mire da kaže kako mi promovišemo prevaru.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa oni se mogu tako nazvati tek nakon iskupljenja, jel Pavle kaze:

"Vidite kakvu nam je ljubav dao Otac, DA SE DECA BOZJA NAZOVEMO I BUDEMO"!

Dakle pre toga nisu bili!

Netačno imaš dva tipa Božjih sinova, Adam i svi su nazvani po stvaranju, kao i anđli i demoni.

Dok su drugi po poslušnosti, dakle sada, ali ti si na formalnom nivou razmišljanja kao mala djeca pa zato tako shvataš.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Katastrofa, vi za normalan razgovor niste.
Ja na nivou deteta, bas ti hvala...

S tobom covek ne treba lepo razgovarati uopste!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Carstvo Božje je fizička dimenzija, ono je realno. Ne postoji duhovna dimenzija carstva. On ide kroz svemir. Vi ste svaku istinu izvrnuli.

Eto sta vi verujete, vama Bog ima "ruke i noge"! A andjeli nose krune, i lete uz pomoc krila, pisu grehe u knjugu, a jerusalim je sav u dijamantima , safirima i zlatu"!

Nebo "fizicka dimenzija"!? Hahaha... :)

Nije ni cudo sto covek sa vama ne moze razgovarati, vi ste telesni i tako sve i shvatate "telesnim umom", a telesni covek ne razume sta je od Duha Bozjeg!

Ti si zaboravio da tvoj sagovornik ima razum, ako si ga ti isključio to je tvoj problem. Nešto reći bez razumnih dokaza i objašnjenja je isto kao i ne reći.

Necu ti nista reci, evo tvoj razum je vidljiv svima :)

Opet lupetanje bezveze. Pa 80 učenja PC je učenje Nju ejdža. Reinakarnacija, besmrtna duša itd.

Nas nisu osnovali masoni , vas jesu.
Skreces temu...

Ti ne možeš da nađeš dodirne tačke u učenjima NA i HAC.

Orion vam je dodirna tacka, i masonska nauka u sredistu jer i vi nas kao oni optuzujete za paganizam, a vas su osnovali pagani! I sad ste kao bolji!

Vole masoni i svinjetinu pa to niko ne spominje..

U ala ti je argumenat, najbolje je napasti :)


Naravno da negirate, to što ćete reći da priznajete tj. vjerujete ne znači ništa jer bi vi to negirate učenjem o besmrtnoj duši tj. zagorbnom životu.

Prelazis u napad, jel mislis da je napad najbolja odbrana, a nisi odgovorio! Ne mozes se odbraniti samo lupetas!

Pa i homoseks. kažu da nije grijeh ono što oni rade. Već sam ti 1000 puta rekao da nečije mišljenje samo po sebi ne znači ništa.

Ajde ne lupaj tu, sve sto si ti ovde do sada napisao je tvoje misljenje!


Ma objasnio nema sta, skreces temu!
Necu da se bavim tvojim glupostima!

NLO i ne postoji nego demoni, koji mogu fizički da putuju. Tu je samo bitno vrijeme, Zemlja je u vremenskoj dimenziji, dok nebo i gdje Bog nema vremenske dimenzije. Ali postoji fizički prostor.

Da a Bog ima i ruke i noge, a andjeli krila! :)

Ti baš lupaš gluposti, ti ćeš početi vjerovati da ne postoji fizički nebo gdje je Bog. U stvari već vjeruješ.

Biblija kaze da Bog ne obitava u "fizickim kucama" niti ima telo, niti je materijalan!
Ti ko da nisi citao bibliju!

Naravno jer ne samo da nemaš dokaza, nego znaš i sam da nisi upravu i to te jede. Samo ti je cilj da se inatiš.

U ala si u pravu, ucis Bog ima i ruke i noge i zivi u kucama na nebu, verovatno ne brije bradu :)

I jednom prestani pisati JEL, a pravilno je JER sve tendenciozno.

Ma nemoj! Ja cu da pisem kako ja hocu, a ti ne cepidlaci tu!

Ti dokaži da manipulišemo. Jadno je da nešto kažeš, a da zato nemaš dokaza.

Ma imate vi dokaza , sve prsti od dokaza, EGW vam je medij istine a poruke stizu sa Oriona! :)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da, a pisala je i da je Nikola Tesla jedan od tih vanzemaljaca sa Oriona, i on je bio Adventista, sto znaci da su Adventisti zasluzni za struju u svetu.

Bas ti hvala Mire na ovakvim pohvalama..:)
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Da, a pisala je i da je Nikola Tesla jedan od tih vanzemaljaca sa Oriona, i on je bio Adventista, sto znaci da su Adventisti zasluzni za struju u svetu.

Bas ti hvala Mire na ovakvim pohvalama..:)

Pa ne bi me ni cudilo da je to napisala! Znas li sta je rekao Nikola Tesla za sebe?

Rekao je da "voli lucifera" jel je i on sam bio "svetlonosa" i da mu je on inspiracija...

Bas je to pohvalno!

Inace, ovo sto pisete je blagi uzas!

Ispade po vama da Bog ima i "ruke i noge'' i da zivi "u kuci na nebu" da je njegov svet fizicki, da zivi u materijalnom svemiru kojeg je "stvorio'', suprotno Bibliji koja kaze da ga "nebesa ne mogu obuhvatiti"!!!

Ja sam najblaze receno - "frapiran"!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
A prvo ste tvrdili da "on samo prolazi pored Oriona", pa kad ste shvatili da on nema sta da prolazi tuda (vec se samo pojavi iznad zemlje), onda ste poceli tvrditi da Bog ''zivi u materijalnom svemiru" kojeg je stvorio!

Pa ovo je KATASTROFA!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Svemir jeste mesto Bozje vladavine, i on prebiva u tom svemiru, tacnije - Bozje carstvo koje biblija naziva "trece nebo" se nalazi u kosmosu, u jednom delu svemirkog prostora.

Bog jeste svuda, i vidi sve, ali postoji mesto u svemiru, kao komandni centar odakle Bog vlada celim kosmickim prostorom.

TAMO se nalazi Bozje prestolje, nebeska Svetinja, Sveti grad novi Jerusalim..itd..

Izmisljas, ja nisam nista shvatio ( kako ti kazes ), niti menjao moje iskaze navodno shvativsi nesto, i dalje tvrdim - da ce Isus na putu ka zemlji proci kroz galaksije i sazvezdja, i kroz Orionovu maglinu, u pratnji mnostva andjela.

Isus fizicki dolazi na ovu planetu, i nece se pojaviti u trenutku, jer nebo gde prebiva Bog nije tik iznad nasih glava da bi se pojavio u trenutku.

Verujem da za Boga i Isusa kosmicke razmere i daljine ne predstavljaju problem, i da je Bog na svakom mestu u isto vreme, ali Isus ce doci fizicki sa neba, IZ treceg neba gde prebiva Bog, i on sada nije ovde, vec u Svetinji nad Svetinjama na nebu.
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
ali postoji mesto u svemiru, kao komandni centar odakle Bog vlada celim kosmickim prostorom.

Pošto Bog ima komadni centar , verojatnon onda ima i krizni božji stožer ,a otome nam nisi ništa rekao, koga je osnovao ,da nije Jelena

TAMO se nalazi Bozje prestolje, nebeska Svetinja, Sveti grad novi Jerusalim..itd..

Tamo prebivaju samo Jelenini sleddenici , blago vama

i dalje tvrdim - da ce Isus na putu ka zemlji proci kroz galaksije i sazvezdja, i kroz Orionovu maglinu, u pratnji mnostva andjela.

Nereče kako će putovati ,dali imaju svemirske brodove , koji putuju brzinom svetlosti

Isus fizicki dolazi na ovu planetu, i nece se pojaviti u trenutku, jer nebo gde prebiva Bog nije tik iznad nasih glava da bi se pojavio u trenutku.

Znači Bogu je nemoguće dase pojavi u trenutku , znači mora imati neki prevoz , ijako u Bibliji piše daje svuda , i na svakom mjestu u svakom trenutku



Zemlja se ne vrti. Ne orbitira. Ne kreće se.Jer to tako piše u BIBLIJI
[raw]<iframe frameborder="0" width="880" height="440" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5rchcb" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x5rchcb" target="_blank">[raw][/raw][/B][/SIZE]
 
Natrag
Top