Net ljubav...net veza...net ljubomora...

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kada pozurite da ugledate necije ime na portalu,kada se zapitate,sta i gde jei kako je ?!

ili očekujete privatnu poruku, ponekad ni realni zivot takvu ljubav ne zabelezi.

Neko to zove iluzijom,neko i pogrdnim imenima a ja to zovem ljubavlju koliko god to drugima bilo smesno.

ajde sad vi drugari moji :acute:
Moguće je yes3
Prilikom upoznavanja preko neta osobe ne gledaju jedna drugu pa samim tim postoji veća sloboda u izražavanju, možda se spontanije se "obrađuju" teme i čitavo upoznavanje ide brže nego inače. Da li će doći do zaljubljenosti zavisi od više stvari, na prvom mestu koliko neko zaista veruje u vrednost ove komunikacije prega svega u identitet osobe koja se nalazi sa druge strane. Pored toga napisana i izgovorena reč nikad neće biti iste, ono što se kaže ipak ima neposredniji karakter od napisanog a samim tim i veću vrednost. Samim tim čak i ako napisano odlično izlgleda i uklapa se sa naknadno napisanim ipak to nije izgovoreno u momentu već je krajnji oblik dobilo krroz određeno vreme razmišljanja.
Ali dilema će uvek biti kao i u realnom životu samo zavisi koliko neko ima strah od zaljubljenosti odnosno koliko ima hrabrosti s druge strane da i pored svih sumnji načini korak dalje i konačno se upozna. Ako je preko neta sve bilo lepo i više nego tako upoznavanje u realnom životu može mnogo dobrog da donese. S druge strane razne opasnosti i razočarenja su mogući pa na kraju svako sam kroji svoju sudbinu, ako rizikuje možda i dobije ako ne uvek će ostati dilema.
Ipak za ljubav treba imat' dušu yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
S druge strane razne opasnosti i razočarenja su mogući pa na kraju svako sam kroji svoju sudbinu, ako rizikuje možda i dobije ako ne uvek će ostati dilema.
Da, ipak verujem da je razočarenje daleko veće, jer su očekivanja (na osnovu pisanja i "slobodne mašte") nerealna...;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Da, ipak verujem da je razočarenje daleko veće, jer su očekivanja (na osnovu pisanja i "slobodne mašte") nerealna...;)
Ne moraju da budu, ako doneseš zaključak da si dovoljno upoznao dotičnu osobu ništa više nije prepreka. Naravno preporučljivo je dugo vreme upoznavanja preko neta jer svakakvih bolesnika ima...ali ako se upustiš u sve to, vreme prolazi i sve je u redu, zbog čega bi dalje mučio sebe.... vidiš, proveriš i šta god da se desi više neće biti sumnje :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Bitno je razdvojiti realnost i mastu, gde stati.
Ja ne mogu da zaspim ako mi ceca ne pozeli laku noc
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Ja smatram da je brzina življenja...način života i napredak tehnologije ..svakako lansirao i ovaj novi vid druženja..komunikacije i upoznavanja...verujem da se na netu mogu sresti divni ljudi i da se može naći pravi prijatelj i ljubav,imam puno primera oko sebe,jer mnogo je lepše upoznati čoveka iznutra...pa spolja nego obrnuto.Sve se na kraju ipak svodi na našu inteligenciju i moć procene...imala sam prilike upoznai osobu na netu..pa potom uživo...pozz:)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Prilično sam sumnjičava... Volim sve da ispitam, a i puno je manipulatora. Nije lako zaći u dušu čoveka. Slatkorečivih ima puno...Ljubav je nešto što se spontano desi (bar ja takvu poštujem), mada volim da uključim i mozak... Znam i ja puno osoba koje su virtualnu ljubav preveli u realni svet.
Ja bih ipak volela da mi se desi ljubav po starinski...(na ulici, u kafiću, preko prijatelja, ...). Mada, nikad ne reci nikad...
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Prilično sam sumnjičava... Volim sve da ispitam, a i puno je manipulatora. Nije lako zaći u dušu čoveka. Slatkorečivih ima puno...Ljubav je nešto što se spontano desi (bar ja takvu poštujem), mada volim da uključim i mozak... Znam i ja puno osoba koje su virtualnu ljubav preveli u realni svet.
Ja bih ipak volela da mi se desi ljubav po starinski...(na ulici, u kafiću, preko prijatelja, ...). Mada, nikad ne reci nikad...

Potpuno te razume..malo je danas dobrog sveta i teško je danas biti i devojka i momak..mere vrednosti su se izmenile na žalost...ali i ja život gledam opuštenije treba živeti i opustiti se..probaj pa ako neide ćao--pa opet..pa opet i tako se traži ..traži svoju sreću..a mi sedimo i čekamo..nema toga više...treba uzeti ono što ti se dopada....ne znam da li ti se desilo da u radnji dok kupuješ pa se misliš neko ti ispred nosa kupi tu stvar...?? takav je i život..budi spremna..ovo je novo vreme..UŽIVAJ!
I dok dišeš nadaj se!!!
 
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
969
sastanak-na-slijepo.jpg
:lol:

Meni je to sve ništa..sem ako se to dvoje ne upoznaju lično i nastave..
 
Natrag
Top