Net ljubav...net veza...net ljubomora...

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ako osecas ljubav druze moj, onda je to to...Bez obzira kako gde i kuda....

Uzivaj u tom osecanju pa koliko traje.....:yea:
 
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
275
sastanak-na-slijepo.jpg
 

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Ja jednostavno ne verujem u net ljubav ili vezu pa samim tim nemam razloga za bilo kakvu ljubomoru. Ne palim se na net ljubav i vezu !!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Kada pozurite da ugledate necije ime na portalu,kada se zapitate,sta i gde jei kako je ?!

ili očekujete privatnu poruku, ponekad ni realni zivot takvu ljubav ne zabelezi.

Neko to zove iluzijom,neko i pogrdnim imenima a ja to zovem ljubavlju koliko god to drugima bilo smesno.

ajde sad vi drugari moji :acute:

Zar za tako nesto nebi trebalo da potrazite psihologa... Znam ja jednog dobrog ako vam treba preporuka... Samo nisi naveo da li tu osobu znas iz stvarnog zivota pa tu ljubav odrzavate na taj nacin ili si je upoznao preko neta i zaljubio se... Da ne planirate i djecu??? :acute:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Zar za tako nesto nebi trebalo da potrazite psihologa... Znam ja jednog dobrog ako vam treba preporuka... Samo nisi naveo da li tu osobu znas iz stvarnog zivota pa tu ljubav odrzavate na taj nacin ili si je upoznao preko neta i zaljubio se... Da ne planirate i djecu??? :acute:

Zasto si toliki teoreticar??? Zasto uvek mislis da nista nije moguce? Cemu taj toliki negativni stav u tvojim postovima? Strah od zivota mozda? Na Forumu si da bi se opustio ... Zasto si toliko napet? ....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Zasto si toliki teoreticar??? Zasto uvek mislis da nista nije moguce? Cemu taj toliki negativni stav u tvojim postovima? Strah od zivota mozda? Na Forumu si da bi se opustio ... Zasto si toliko napet? ....
verovatno ne zna sta je prava ljubav..prava stvar..decko je mlad..ima vremena..neke stvari ce spoznati ali..kasnije..:roll:onda ce mu..biti sve mnogo jasnije..:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
verovatno ne zna sta je prava ljubav..prava stvar..decko je mlad..ima vremena..neke stvari ce spoznati ali..kasnije..:roll:onda ce mu..biti sve mnogo jasnije..:acute:

Pa da malad sam... Hocel bit to dovoljno u moju odbranu... :dance2:

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Zasto si toliki teoreticar??? Zasto uvek mislis da nista nije moguce? Cemu taj toliki negativni stav u tvojim postovima? Strah od zivota mozda? Na Forumu si da bi se opustio ... Zasto si toliko napet? ....

Pa ne mislim da nije moguce, ali nije normalno da se zaljubis u nekog koga neznas :lol: i odakle ti to da ja imam strah od zivota, a napet sam jos manje, trebas me znat da bi me shvatio... uostalom ja samo dajem svoje misljenje i nikom nisam rekao da nije pravu a ne zelim ni tebi...:dntknw:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top