Net ljubav...net veza...net ljubomora...

Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
275
Kada pozurite da ugledate necije ime na portalu,kada se zapitate,sta i gde jei kako je ?!

ili očekujete privatnu poruku, ponekad ni realni zivot takvu ljubav ne zabelezi.

Neko to zove iluzijom,neko i pogrdnim imenima a ja to zovem ljubavlju koliko god to drugima bilo smesno.

ajde sad vi drugari moji :acute:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
otkada to ljubav treba pitati za granice, za dozvolu ... ako u srci osecas to sto jeste kakve onda veze ima da li je ljubav preko neta, preko mobilnog, preko portala ili ko zna cega jos ... ako si spreman da zrtvujes svoje bice zarad ljubavi te osobe onda to jeste ljubav ... ljubav ... i nista drugo ... a nista drugo nije ni vazno ...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
ponekad ni realni zivot tu ljubav ne zabelezi..stvarno ne znam sta ti je ..ali ..tacno tako..jednom si ubo u srce pravo..:) <3
 
Član
Učlanjen(a)
05.07.2010
Poruka
13
Mozda je ne vezano za temu,ali me zanima shta vi mislite,da li je ljubav prava...ako u vezi ,ili kada ste slobodni,voli samo jedna osoba,tj da je ta ljubav ne uzvracena?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mozda je ne vezano za temu,ali me zanima shta vi mislite,da li je ljubav prava...ako u vezi ,ili kada ste slobodni,voli samo jedna osoba,tj da je ta ljubav ne uzvracena?
imas par primera u temi voleti ili biti voljen pa baci okce tamo..mozda nadjes to sto trazis..odgovor ;)
 
Natrag
Top