Navitel Navigacija

Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
5
jel moze na ot 997d?zbog softverskih dugmetica jedan deo igo-a mi se nvidi :-( jel ovaj u full rezoluciji?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
jel moze na ot 997d?zbog softverskih dugmetica jedan deo igo-a mi se nvidi :-( jel ovaj u full rezoluciji?
Више пута је наглашено да Навител аутоматски препознаје резолуцију! Значи, постављени АПК је за све резолуције!!!
 

ft9

Član
Učlanjen(a)
20.01.2013
Poruka
6
izvini druze,jer mozes da mi das link od tih najnovijih mapa?
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
30
kad hocu da je instaliram pise mi nije moguce prikazati,ponestalo je prostora na telefonu.kako kad je ona 49mb a ja imam prostora 100mb.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
kad hocu da je instaliram pise mi nije moguce prikazati,ponestalo je prostora na telefonu.kako kad je ona 49mb a ja imam prostora 100mb.
Јел теби треба навигација или само интерфејз?
Како да убациш карту од неких 300mb на тих 100mb слободног простора?!
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
30
vidi.ubacio sam na memorijsku karticu samo instalaciju od navigacije koja je 49 mb.i on treba da mi je instalira u telefon.a memorija telefona mi je 100 mb.kad je instaliram tek cu onda ubaciti mape u navigaciju u fajl mape koji se nalazi na memorijskoj kartici.inace imam 2 gigabajta slobodnog prostora na memorijskoj kartici.on nece ni da mi pokrene instalaciju.kaze mi da nemam dovoljno prostora u telefonu.ako je fajl velicine 49 mb koliko mu onda prostora treba da se instalira.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
moze li neko da ostavi mapu slovenije sorry
Не може, нема!
До душе има, али стара у екстензији nm2. У једном од претходних постова дао сам линк за старе мапе па пробај. Не знам да ли последњи fw подржава стару екстензију.
 
Natrag
Top