Navitel Navigacija

Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
3
ne radi mape

moze neko da pomogne
probao da ubacim taj balkanski mape na folder mape
ali ne znam zasto ne radi
navitel kazi nema nikakve mape
sta treba da uradim
molim neko da me pomogne
hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Хм...чак и да ниси убацио мапе у фолдер за мапе, навител ти нуди опцију, после покретања, инсталацију мапа, или увоз, са меморијске картице. Значи, само прати шта ти каже, односно нуди, после покретања. Мислим да ниси "увезао" мапе у навигацију.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
3
sad sam pravio sad radi ali
ali mene mi treba bas mapu za grcko a kod mene to nisu ne znam sve drugi radi sam grcka nije
da li neko zna gde mogu da uzimam
hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Zna li se kad ce nova mapa Balkana ili samo Srbije?
Обично с пролећа раде апдејт. Пре месец дана сам видео аутомобил на коме је писало "НАВИТЕЛ" и који је снимао улице по Београду и то по новим "дивљим" деловима града. Руси су јако озбиљни по овом питању и сигуран сам да ће то урадити врхунски. Већ сам писао о томе, искуство из Русије, како су обрадили Русију а и неке земље Европе. Значи, опуштено и мало стрпљења.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
68
Обично с пролећа раде апдејт. Пре месец дана сам видео аутомобил на коме је писало "НАВИТЕЛ" и који је снимао улице по Београду и то по новим "дивљим" деловима града. Руси су јако озбиљни по овом питању и сигуран сам да ће то урадити врхунски. Већ сам писао о томе, искуство из Русије, како су обрадили Русију а и неке земље Европе. Значи, опуштено и мало стрпљења.

A da ne znas slucajno dal ce da ubace i Kosovo?:???:
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
A da ne znas slucajno dal ce da ubace i Kosovo?:???:
Пошто је ово руска навигација а руси не признају Косово, карте су у оквиру Србије!

screenshot2013-02-15-06-.png
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2013
Poruka
3
Od pre par dana koristim ovu navigaciju i juce sam je testirao. Satelite sporo hvata ako nije ukljucen prenos podataka, i telefon mi se (ekran) gasi pose par minuta tako da bih video mapu moram ponovo da ga otkljucam.Zbog cega se to desava inace tel je alkatel 991
 
Natrag
Top